POLAK Bartosz
2005-05-04
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
6 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
8 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
9 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
11 BLADOSZ-JENSEN Anton 2006-05-18 RK Athletics Warszawa MAZ
12 BONDROW Hubert 2004-08-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
13 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
14 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
15 BOSY Daniel 1989-02-16 LKS Sana Kościan WLP
16 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
17 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
18 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
19 CEL Igor 2007-02-02 LKS Koluszki LDZ
20 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
22 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
23 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 CHWARZYŃSKI Adrian 2006-10-19 UKS Jedynka Bytów POM
26 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
27 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
28 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
29 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
30 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
31 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
32 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
33 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
34 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
35 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
36 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
37 DREWNOWSKI Jan 2011-03-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
38 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
39 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
40 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
42 DZIERAN Adam 2005-08-11 LKS Maraton Turek WLP
43 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
44 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
45 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
47 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
48 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
49 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
50 GAŁUSZKA Igor 2010-01-15 MLKS Sokół Lubin DOL
51 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
52 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
53 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
54 GIL Szymon 2007-11-24 KRT Jelenia Góra DOL
55 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
56 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
57 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
58 GÓRCZYŃSKI Adam 2007-07-04 MKS-MOS Śrem WLP
59 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
60 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
61 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
62 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
63 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
64 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
65 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
66 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
67 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
68 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
69 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
71 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
72 JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
73 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
74 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
75 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
76 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
77 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
78 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
79 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
80 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
81 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
82 JARCZEWSKI Jan 2007-07-12 RKS Łódź LDZ
83 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
84 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
85 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
86 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
87 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
88 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
89 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
90 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
91 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-07-28 MKS-MOS Śrem WLP
92 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
93 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
94 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
95 KISSLER Wojciech 2004-06-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
96 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
98 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
99 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
100 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
101 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
102 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
103 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
104 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
105 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
106 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
108 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
109 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
110 KOWALEWSKI Nikodem 2007-01-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
111 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
112 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
113 KOZAK Arkadiusz 1972-01-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
114 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
115 KRAMER Igor 2006-05-17 UKS Sprint Legnica DOL
116 KRUPECKI Marcel 2007-10-19 SKS Unia Swarzędz WLP
117 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
118 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
119 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
120 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
121 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
122 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
123 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
124 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
125 LEWAŃSKI Mirosław 2004-03-09 UKS Olimp Duszniki WLP
126 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
127 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
128 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
129 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
130 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
131 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
132 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
134 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
135 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
136 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
138 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
139 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
140 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
141 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
142 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
143 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
144 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
145 MATUSZEWSKI Sebastian 2005-11-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
146 MATYJA Kamil 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
147 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
148 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
149 MICHNIKOWSKI Jakub 2010-05-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
150 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
151 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
152 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
153 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
154 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
155 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 MILCZAREK Antoni 2009-04-01 LUKS Boguszyce LDZ
157 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
158 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
159 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
160 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
161 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
162 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
163 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
164 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
165 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
166 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
167 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
168 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
169 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
170 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
171 OLSZAŃSKI Igor 2004-07-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
172 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
173 PAUL Jakub 2004-12-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
174 PAWEŁCZYK Kamil 2005-11-12 MKL Jarocin WLP
175 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
176 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
177 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
178 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
179 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
180 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
181 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
182 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
183 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
184 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
185 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
186 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
187 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
188 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
189 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
190 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
191 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
193 PRZYBYSZ Piotr 2006-08-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
194 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
195 ROJNA Jakub 2006-10-17 LKS Lubusz Słubice LBU
196 ROMANOWICZ Janusz 1995-03-19 MKS Zduńska Wola LDZ
197 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
198 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
199 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
200 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
201 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
202 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
203 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
204 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
205 SŁAWSKI Ziemowit 2007-12-02 UKS Jedynka Bytów POM
206 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
207 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
208 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
209 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
210 STANISŁAWIAK Wojciech 2009-06-23 MKS-MOS Śrem WLP
211 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
212 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
213 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
214 STRZELECKI Maksymilian 2005-08-06 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
215 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
216 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
217 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
218 SURA Wiktor 2005-09-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
219 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
220 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
221 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
222 SZŁAPKA Tymoteusz 2009-12-09 MKS-MOS Śrem WLP
223 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
224 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
225 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
226 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
227 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
228 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
229 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
230 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
231 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
232 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
233 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
234 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
235 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
236 TEPPER Daniel 2004-04-14 UKS Maszewiak Maszewo LBU
237 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
238 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
239 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
240 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
241 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
242 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
243 WAJDA Michał 2004-01-02 UKS Achilles Leszno WLP
244 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
245 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
246 WALOSZCZYK Dominik 2005-06-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
247 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
248 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
249 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
250 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
251 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
252 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
254 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
255 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
256 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
257 WOJCIECHOWSKI Rafał 2011-07-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
258 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
259 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
260 WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 MLUKS Tarnów MLP
261 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
262 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
263 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
264 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
265 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
266 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28109312057495sekund