GÓRALCZYK Kacper
2007-03-28
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ANDRZEJAK Aleksander 2008-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
3 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
5 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
6 ARTYCH Antoni 2008-02-15 MKL Jurand Szczytno WMZ
7 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
8 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
9 BANEL Filip 2006-06-08 KS Podlasie Białystok POD
10 BARSZCZEWSKI Maksymilian 2008-04-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
11 BARTCZAK Antoni 2007-03-07 MKS Pułtusk MAZ
12 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
13 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS Łódź LDZ
14 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
15 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
16 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
17 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
18 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
19 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
20 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
21 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
22 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
23 BOGUSZ Piotr 2012-07-02 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
24 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
26 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 BRYCZYŃSKI Maksymilian 2012-03-21 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
28 BRYL Kacper 1988-01-16 MKS Zduńska Wola LDZ
29 BRYZA Antoni 2007-05-09 SKLA Sopot POM
30 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
31 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
33 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
34 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
35 CEDRO Piotr 2008-05-29 MKL Toruń KPO
36 CELIŃSKI Michał 2007-01-01 MKS Syrena Warszawa MAZ
37 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
38 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
39 CHYŻA Filip 2007-07-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
40 CZAJKA Mateusz 2007-04-17 AML Słupsk POM
41 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
42 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
44 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 DELEWSKI Jan 2007-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
46 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
47 DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 KS Podlasie Białystok POD
48 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
49 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
50 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
51 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
52 DOROCHOWICZ Bartosz 2007-10-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
53 DUDA Tymon 2007-05-23 OŚ AZS Poznań WLP
54 DUDEK Maksymilian 2007-03-23 LUKS Boguszyce LDZ
55 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
56 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
57 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
58 DWORZAŃSKI Szymon 2010-07-30 UKS MTE Milanówek MAZ
59 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
60 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
61 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
62 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
63 FRĄCKOWIAK Maciej 2007-03-30 LKS Zantyr Sztum POM
64 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
65 GAJDA Jakub 2008-05-25 RLTL Optima Radom MAZ
66 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
67 GAJEWSKI Oskar Daniel 2005-11-20 KS Podlasie Białystok POD
68 GALANT Igor 2007-01-01 niest. Łódź LDZ
69 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
70 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
71 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
72 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
73 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 GŁUCHOWSKI Maciej 2008-08-08 KS Podlasie Białystok POD
75 GŁUCHOWSKI Michał 2007-03-23 KS Podlasie Białystok POD
76 GOBER Igor 2008-02-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 GODLEWSKI Paweł 2007-05-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
78 GODLEWSKI Stanisław 2007-10-29 MKS Pułtusk MAZ
79 GONTARZ Szymon 2009-03-01 LKS Sprinter Siemiatycze POD
80 GÓRNY Antoni 2007-09-15 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WMZ
81 GÓRSKI Maciej 2009-10-22 SL Olimpia Poznań WLP
82 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
83 GRANICA Hubert 2007-11-16 OKS Skra Warszawa MAZ
84 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
85 GRODZICKI Marcel 2006-03-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
86 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
87 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
88 HOMANN Paweł 2007-10-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
89 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
90 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
91 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
92 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
93 HUBAR Jan 2007-08-31 STS Pomerania Szczecinek ZPO
94 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
95 IZDEBSKI Bartosz 2007-03-07 SKS Feniks Siedlce MAZ
96 JABŁOŃSKI Krzysztof 2007-01-01 niest. Łódź LDZ
97 JAGIELSKI Oliwier 2008-04-12 MKS Pułtusk MAZ
98 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2007-07-21 KS Prefbet-Sonarol POD
99 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa MAZ
100 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
101 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
102 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
103 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 JAŻWIŃSKI Stanisław 2008-10-15 UKS Melo Błonie MAZ
105 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
106 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
107 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
108 KALINOWSKI Bartosz 2007-04-16 LKS Sprinter Siemiatycze POD
109 KALINOWSKI Daniel 2006-03-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
110 KALINOWSKI Michał 2006-12-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
111 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
112 KAMIŃSKI Kamil 2007-05-07 KS Podlasie Białystok POD
113 KARPIUK Franciszek 2007-07-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 KARWOWSKI Jakub 2007-02-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
116 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
117 KAŹMIERCZAK Jakub 2010-07-22 MKLA Łęczyca LDZ
118 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
119 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
120 KIRYCZUK Szymon 2006-04-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
121 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
122 KISZKA Marcel 2007-01-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
123 KLEPACKI Krzysztof 2013-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
124 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
125 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź LDZ
126 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
127 KOCHAŃSKI Klaudiusz 2007-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
128 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
129 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
130 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
131 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 KORALEWSKI Adrian 2007-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
133 KOROLCZUK Grzegorz 2007-05-31 GOKSiT Suchowola POD
134 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
135 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
136 KOSENKO Mykyta 2006-02-11 UKS Technik Augustów POD
137 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
138 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
139 KOTOWSKI Kamil 2007-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
140 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
141 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
142 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
143 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
144 KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
145 KOZIOŁ Kamil 2007-03-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
146 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
147 KRAKOWSKI Konrad 2007-01-01 niest. Łódź LDZ
148 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
149 KRASNOWSKI Jakub 2008-05-08 LKS Narew Łomża POD
150 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
151 KREDOWSKI Nikodem 2007-08-17 RLTL Optima Radom MAZ
152 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
153 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
154 KRUPA Rafał 2007-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
155 KRYSZYŁOWICZ Eryk 2008-07-20 MKL Jurand Szczytno WMZ
156 KRZEMIŃSKI Krystian 2010-07-01 UKS Otrębusy MAZ
157 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
158 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
159 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
160 KURAS Stanisław 2008-11-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
161 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
162 KUSIŃSKI Kacper 2004-03-06 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
163 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
164 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
165 KUŹNIEWSKI Kevin 2007-09-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
166 KWAŚNIEWSKI Filip 2007-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
167 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
168 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
169 LANGNER Szymon 2007-01-01 niest. Poznań WLP
170 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
171 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
172 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
173 LIS Szymon 2007-05-13 RK Athletics Warszawa MAZ
174 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
175 LUPA Robert 2008-07-14 LKS Sprinter Siemiatycze POD
176 ŁADA Igor 2007-11-13 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
177 ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
178 ŁAZOR Antoni 2006-11-18 SKLA Sopot POM
179 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
180 ŁOBODA Michał 2008-09-06 UKS Technik Augustów POD
181 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
182 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
183 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
184 ŁUDKOWSKI Kamil 2006-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
185 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
186 MAJ Emil 2008-08-04 MLUKS Tarnów MLP
187 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
188 MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
189 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
190 MALESZA Aleksander 2008-04-08 UKS Kresy Otwock MAZ
191 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
192 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
193 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
194 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
195 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
196 MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
197 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
198 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
199 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
200 MILCZAREK Krystian 2010-03-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
201 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
202 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
203 MURAWSKI Aleksander 2007-01-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
204 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
205 MUSZYŃSKI Cezary 2007-01-20 UKS Aktywni Wysoka Kamieńska ZPO
206 MYKYTCHUK Vadim 2007-04-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
207 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
208 NAMYSŁ Jan 2007-04-12 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
209 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
211 NAZAROWICZ Hubert 2008-03-15 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
212 NIKITIUK Adam 2007-05-10 KS Podlasie Białystok POD
213 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
214 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
215 NOWIŃSKI Jan 2008-05-21 Akademia Sportu Otwock MAZ
216 OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
217 OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
218 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
219 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy LBE
220 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
221 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
222 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
223 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
224 OSTROWSKI Filip 2010-07-01 UKS Melo Błonie MAZ
225 OVSIICHUK Illia 2008-01-01 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
226 PALIŃSKI Michał 2007-06-21 CSiR Susz WMZ
227 PANCEWICZ Maciej 2008-08-03 UKS 12 Kalisz WLP
228 PAWLAK Patryk 2008-07-02 UKS 55 Łódź LDZ
229 PAWŁOWSKI Max 2007-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
230 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
231 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
232 PĘDZIWIATR Adam 2007-09-21 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
233 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
234 PIETRZAK Kacper 2012-04-12 UKS LA Wałcz ZPO
235 PIETRZYK Jerzy 2007-07-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
236 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
237 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
238 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
239 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
240 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
241 PODOLSKI Kacper 2009-10-05 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
242 POGORZELSKI Wiktor 2003-01-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
243 POPŁAWSKI Jeremi 2006-05-04 LKS Korab Olecko WMZ
244 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
245 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
246 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
247 PRACHNIO Patryk 2007-07-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
248 PRYK Jakub 2010-04-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
249 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
250 PYRA Tomasz 2009-06-20 UKS Melo Błonie MAZ
251 PYRKO Adam 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
252 RACHWAŁ Alex 2006-12-27 UKS Młodzik Warszawa MAZ
253 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
254 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
255 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
256 ROBERSON Marcus 2010-09-02 UKS LA Wałcz ZPO
257 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
258 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
259 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
260 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
261 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
262 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
263 RZESZUTO Karol 2007-06-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
264 SADŁOWSKI Antoni 2008-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
265 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
266 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
267 SANIUKIEWICZ Damian 2007-03-22 KS Podlasie Białystok POD
268 SERCOW Hubert 2007-01-01 niestowarzyszony POL
269 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
270 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
271 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
272 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
273 SIUDA Franciszek 2007-01-01 niest. Toruń KPO
274 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
275 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
276 SMAL Damian 2007-01-01 niest. Gdańsk POM
277 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
278 SOBOTKOWSKI Stanisław 2010-12-26 UKS MTE Milanówek MAZ
279 SOCHALSKI Antoni 2010-06-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
280 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
281 SOT Antoni 2008-06-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
282 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
283 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
284 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
285 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
286 STROMSKI Karol 2007-02-21 MKS Truso Elbląg WMZ
287 STRZYMIŃSKI Michał 2007-12-04 KS Podlasie Białystok POD
288 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
289 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
290 SYWNO Michał 2008-10-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
291 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
292 SZEWERA Paweł 1973-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
293 SZKIŁĄDŹ Piotr 2009-09-21 GOKSiT Suchowola POD
294 SZLAUŻYS Ernest 2006-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
295 SZMAGLIK Mateusz 2006-07-21 UKS Lipusz POM
296 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
297 SZULC Kacper 2005-01-31 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
298 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
299 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
300 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
301 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
302 SZYSZKO Piotr 2007-01-01 KS Podlasie Białystok POD
303 ŚMIECH Jakub 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
304 ŚMIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
305 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
306 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
307 TANKIEWICZ Adam 2007-04-23 KS Podlasie Białystok POD
308 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
309 TARNACKI Mikołaj 2007-01-01 niest. Białystok POD
310 TARNICKI Antoni 2010-05-17 UKS Falenica Warszawa MAZ
311 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
312 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
313 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
314 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
315 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
316 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
317 URBAN Kamil 2005-05-15 SSON START Siedlce MAZ
318 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
319 WASILEWSKI Jakub 2007-09-02 UKS Technik Augustów POD
320 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
321 WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
322 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
323 WILGA Oliwier 2008-01-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
324 WILIŃSKI Marcin 2008-12-05 LKS Sprinter Siemiatycze POD
325 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
326 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
327 WLEKLIŃSKI Seweryn 2007-10-31 UKS Przełaj Żerków WLP
328 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
329 WNUKOWSKI Paweł 2007-06-27 LKS Vectra Włocławek KPO
330 WODZYŃSKI Przemysław 2008-10-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
331 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
332 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
333 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
334 WOŹNIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
335 WOŹNIAK Jakub 2007-03-26 UKS Lipusz POM
336 WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
337 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
338 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
339 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
340 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
341 WRZEŚNIEWSKI Leon 2008-05-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
342 WYSOCKI Jakub 2008-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
343 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
344 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
345 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
346 ZAGAŃCZYK Bartłomiej 2007-07-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
347 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
348 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
349 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
350 ZAWADZKI Kacper 2008-01-01 GOKSiT Suchowola POD
351 ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 UKS Technik Augustów POD
352 ZBIEJCIK Bartosz 2007-01-03 UKS Herkules Sulejówek MAZ
353 ZBONIKOWSKI Mateusz 2009-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
354 ZDANOWICZ Franciszek 2007-03-06 KS Podlasie Białystok POD
355 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
356 ZDROJEWSKI Bartłomiej 2002-08-30 LKS Lubawa WMZ
357 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
358 ZEMBRZUSKI Antoni 2008-09-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
359 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
360 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
361 ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 UKS Technik Augustów POD
362 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
363 ZIĘCINA Konstanty 2010-09-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
364 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
365 ZRAZEK Paweł 2011-04-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
366 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
367 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
368 ŻUKOWSKI Daniel 2008-01-14 UKS Czwórka Białystok POD
369 ŻUKOWSKI Sebastian 2006-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
370 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
371 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.63631415367126sekund