KUKUŁA Alicja
2004-08-01
WKS Oleśniczanka Oleśnica
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
2 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
3 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
4 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
6 BANASIAK Joanna 2004-11-03 MKS Siechnice DOL
7 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
8 BAZUŁKA Aleksandra 1995-07-29 SBG Salco Niepołomice MLP
9 BĄBELEWSKA Daria 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
10 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
11 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
12 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
13 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
14 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
15 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
16 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
17 BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
18 BIELECKA Hanna 2007-09-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 BIEZMIENOW Oliwia 2007-11-18 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
20 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
21 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
22 BOGACZ Patrycja 2001-10-10 MKS Siechnice DOL
23 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
24 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
25 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL GGG Radom MAZ
27 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
28 BUDZYŃ Martyna 2007-07-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
29 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
30 CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
31 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LKS Victoria Olesno OPL
32 CHMURA Anastazja 2003-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
33 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
34 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 CHRAPKA Jagoda 2006-01-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
36 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
37 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
38 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
39 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
40 CIESZYŃSKA Róża 2008-10-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
41 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
42 CUDO Katarzyna 2001-12-01 KU AZS Politechniki Gdańskiej POM
43 CYGANEK Marta 2007-02-08 GKS Piast Gliwice SLK
44 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
45 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
46 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
47 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 niestowarzyszona POL
48 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 KS AZS AWF Kraków MLP
50 DUDEK Natasza 2010-11-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
51 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
52 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
53 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
56 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
57 FERCHMIN Aleksandra 2004-10-22 KU AZS UAM Poznań WLP
58 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
59 FROŃ Wiktoria 2006-09-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
60 FUGIEL Martyna 2005-01-31 MOSM Tychy SLK
61 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
62 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
63 GAŁKA Ada 2003-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
64 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
65 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
66 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
67 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
68 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
69 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
70 GRADZIK Paulina 2004-06-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 GRIMAN Martyna 2004-12-16 RMKS Rybnik SLK
72 GROCHOWSKA Laura 2006-08-11 LUKS Start Nakło KPO
73 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
74 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
75 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
76 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
77 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
78 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
79 HERÓD Magdalena 1998-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
80 HĘCINSKA Julia 2005-04-17 KS Victoria Olesno OPL
81 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
82 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
83 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
84 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
85 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
86 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
87 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
88 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
89 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
90 JANICKA Paula 2004-02-06 KU AZS UAM Poznań WLP
91 JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10 GOKSiT Suchowola POD
92 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
93 JAROS Magdalena 2008-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
94 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
95 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
96 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
97 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
98 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
99 JURASIK Wiktoria 2005-03-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
100 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
101 KARNAŚ Anna 2008-05-29 SMKS Parasol Wrocław DOL
102 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
103 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
104 KĘDZIORA Karolina 2008-12-06 SMKS Parasol Wrocław DOL
105 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
106 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
107 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
108 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
109 KOŁTON Agnieszka 2007-09-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
111 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
112 KORALEWSKA Barbara 1993-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
113 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
114 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
115 KOTULSKA Agata 2003-10-22 UKS Czwórka Żory SLK
116 KOWALSKA Natalia 2009-07-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
117 KOZIARSKA Emilia 2008-12-13 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
118 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
119 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
120 KSIĄG Jagoda 2009-02-15 MLKS Agros Żary LBU
121 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
122 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
123 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
124 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
125 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
126 KURKA Wiktoria 2008-08-20 SMKS Parasol Wrocław DOL
127 KUSZYK Kinga 2006-03-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
128 KUŹNIAK Magdalena 2008-10-11 NKS Start Namysłów OPL
129 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
130 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
131 LELEK Paulina 2004-11-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
132 LEŚNIAK Joanna 2006-06-13 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
133 LEŚNIAK Matylda 2004-02-01 GKS Piast Gliwice SLK
134 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
135 LIGENZA Michalina 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
136 LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
137 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
139 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
140 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
141 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
142 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
143 MACIEJEWSKA Lena 2010-04-20 KS Energetyk Poznań WLP
144 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
145 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
146 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
147 MAŃKA Sandra 2005-10-03 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
148 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
149 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
150 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
151 MATYSEK Aleksandra 2004-07-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
152 MESSYASZ Lena 2011-06-29 WLKS Wrocław DOL
153 MICHALAK Lidia 2009-03-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
154 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
155 MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
156 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
157 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
158 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
159 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
160 MURAWSKA Zofia 2006-11-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
161 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
162 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
163 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
164 NITYCHORUK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
165 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
166 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
167 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
168 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
169 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
170 OGRODNIK Alicja 2007-09-06 MUKS Gim 2 Nysa OPL
171 OLBORSKA Nikola 2004-07-20 AZS Łódź LDZ
172 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
173 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
174 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
175 OŁPIŃSKA Paula 2007-02-07 NKS Start Namysłów OPL
176 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
177 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
178 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
179 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
180 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
181 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
182 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
183 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
184 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
185 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
186 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
187 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
188 PIECZARKA Magdalena 2005-05-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
189 PIEŃKO Alicja 2007-03-27 MLKS Sokół Lubin DOL
190 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
191 PISKOROWSKA Dagmara 2006-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
192 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
193 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
194 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
195 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
196 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość LBE
197 PRUCNAL Karolina 2005-09-23 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
198 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
199 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
200 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
201 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
202 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
203 RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
204 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
205 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
206 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
207 SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
208 SIKORA Alicja 2008-01-02 MKS Brenna Górki SLK
209 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
210 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
211 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
212 SMAL Aleksandra 2004-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
213 SÓWKA Natalia 2003-03-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
214 STANEK Oliwia 2004-05-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 STASIERSKA Weronika 2008-12-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
216 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
217 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
218 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom MAZ
219 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
220 SYNGIERSKA Antonina 2004-08-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
221 SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
222 SZCZĘSNA Amelia 2007-06-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
223 SZOPA Weronika 2009-04-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
224 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
225 SZTOK Zuzanna 2003-04-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
226 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
227 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
228 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
229 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
230 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL GGG Radom MAZ
231 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
232 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
233 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
234 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
235 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
236 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
237 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
238 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
239 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
240 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
241 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
242 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
243 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
244 URBAŚ Sara 2008-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
245 WACŁAWEK Natasza 2008-06-17 MKS Żywiec SLK
246 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
247 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
248 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
249 WIDERA Emilia 2005-02-15 KS AZS AWF Katowice SLK
250 WIELICHOWSKA Milena 2010-03-24 UKS-MOS Opole OPL
251 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
252 WIERZBA Amelia 2003-04-18 KS Victoria Trzebinia MLP
253 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
254 WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
255 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
256 WINIARSKA Katarzyna 2005-04-26 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
257 WINKOWSKA Aleksandra 2008-02-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
258 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
259 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
260 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
261 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
262 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
263 WRÓBEL Paulina 2004-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
264 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
265 WRZESIAK Natalia 2007-05-27 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
266 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
267 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
268 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
269 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
270 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław DOL
271 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.38929295539856sekund