JENIEC Jakub
2006-12-07
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUSZKIEWICZ Mateusz 2010-06-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
2 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
4 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
5 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
6 BALEJKO Dawid 2007-02-13 KS Podlasie Białystok POD
7 BAŁDYGA Sebastian 2006-06-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
8 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
9 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS ŁódĽ LDZ
10 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
11 BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 UKS Technik Augustów POD
12 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom MAZ
13 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
14 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 ŁódĽ LDZ
15 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BOŁTRYK Mateusz 2008-07-09 UKS Czwórka Białystok POD
17 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
18 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
19 BUJKOWSKI Filip 2010-01-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
20 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 CHARMUSZKO Patryk 2008-05-11 KS Podlasie Białystok POD
22 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
23 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
24 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
25 CIE¦LIK Miłosz 1993-01-08 LKS Narew Łomża POD
26 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
27 DˇBROWSKI Aleksander 2011-09-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 DˇBROWSKI Kacper 2007-03-10 LUKS Atletic Białystok POD
29 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 DENIZIAK Dominik 2006-04-21 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
31 DŁUSKI Marcin 2011-03-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
32 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
33 DUZIKOWSKI Maciej 2007-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
34 FAŁTYNOWICZ Adam 2011-08-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
35 FASZCZEWSKI Dawid 2008-02-14 KS Podlasie Białystok POD
36 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
37 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
39 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
40 GŁUCHOWSKI Maciej 2008-08-08 KS Podlasie Białystok POD
41 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
42 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
43 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
44 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
45 GULBIERZ Karol 2006-03-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
46 GUTOWSKI Kuba 2009-01-08 KS Podlasie Białystok POD
47 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
48 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
49 JABŁOŃSKI Jacek 2006-02-19 KS Podlasie Białystok POD
50 JABŁOŃSKI Juliusz 2007-04-01 KS Prefbet-Sonarol POD
51 JAMIOŁKOWSKI Jakub 2007-07-21 KS Prefbet-Sonarol POD
52 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
53 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
54 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
55 JASIONEK Antoni 2008-01-20 KS Podlasie Białystok POD
56 JUREWICZ Mikołaj 2010-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
57 KACZYŃSKI Dawid 2006-09-13 LUKS Atletic Białystok POD
58 KALINOWSKI Michał 2006-12-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
59 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
60 KARPOWICZ Bartłomiej 2010-08-14 GOKSiT Suchowola POD
61 KIERZKOWSKI Tymoteusz 2007-11-16 PSSON Start Białystok POD
62 KIRYCZUK Szymon 2006-04-07 MKS Unia Hrubieszów LBE
63 KLEPACKI Krzysztof 2013-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
64 KLEWINOWSKI Paweł 2008-01-27 UKS Czwórka Białystok POD
65 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
66 KLIKOWSKI Michał 2007-02-03 MKS Juvenia Białystok POD
67 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS ŁódĽ LDZ
68 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 KOCHANOWSKI Jakub 2006-09-25 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
70 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
71 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 KOMENDA Łukasz 2006-07-26 MKS Juvenia Białystok POD
73 KONDRACKI Mateusz 2008-03-04 UKS Technik Augustów POD
74 KONDRAT Oskar 2008-08-10 KS Podlasie Białystok POD
75 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
76 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
77 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
78 KOSENKO Mykyta 2006-02-11 UKS Technik Augustów POD
79 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
80 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
81 KOTOWSKI Kamil 2007-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
83 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
84 KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
85 KRYSZYŁOWICZ Eryk 2008-07-20 MKL Jurand Szczytno WMZ
86 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
87 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
88 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
89 KUDZINOWSKI Jan 2005-06-24 UKS Czwórka Białystok POD
90 KURYŁO Natan 2012-05-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
91 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
92 KU¦MIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
93 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
94 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
96 ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
97 ŁOBODA Michał 2008-09-06 UKS Technik Augustów POD
98 ŁOMŻYŃSKI Jan 2004-07-22 OKS Skra Warszawa MAZ
99 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
100 MˇDRY Kamil 2009-07-21 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
101 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
102 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
103 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
104 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
105 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
106 NAGÓRKA Alan 2008-10-14 KS Podlasie Białystok POD
107 NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
108 NAWOTCZYŃSKI Kacper 2006-12-12 KS Podlasie Białystok POD
109 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
110 NAZAROWICZ Hubert 2008-03-15 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
111 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
112 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
113 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
114 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
115 OKRZESIK Paweł 2007-09-24 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
116 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
117 OLSZEWSKI Wojciech 2011-09-26 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
118 ONYSZKO Kacper 2007-11-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
119 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
120 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
121 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
122 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
123 PĘDZICH Patryk 2008-01-03 KS Podlasie Białystok POD
124 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
125 PIĘTKA Piotr 2007-05-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
126 PILUK Tomasz 2009-07-21 GOKSiT Suchowola POD
127 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
128 PRUS Krystian 2008-07-29 KS Podlasie Białystok POD
129 PYRKO Adam 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
130 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
131 ROMANOWSKI Michał 2008-08-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
133 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
134 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
135 SADOWSKI Bartosz 2005-05-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
136 SANIUKIEWICZ Damian 2007-03-22 KS Podlasie Białystok POD
137 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
138 SIDOROWICZ Maciej 2006-03-06 OKS Skra Warszawa MAZ
139 SIENICA Jakub 2008-09-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
140 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
141 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
142 SOKOŁOWSKI Mateusz 2007-01-18 LKS Narew Łomża POD
143 SOSNOWSKI Bartosz 2008-05-15 KS Podlasie Białystok POD
144 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
145 STOJAK Cezary 2006-02-09 KS Podlasie Białystok POD
146 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
147 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
148 SZERSZENOWICZ Kacper 2007-01-12 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
149 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
150 SZLAUŻYS Ernest 2006-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
151 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
152 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
153 SZYSZKO Piotr 2007-01-01 KS Podlasie Białystok POD
154 ¦WITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
155 TANKIEWICZ Adam 2007-04-23 KS Podlasie Białystok POD
156 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
157 TOMASZEWSKI Kacper 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
158 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
159 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
160 TRO¦CIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
161 TUROWSKI Gabriel 2004-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
162 TYMIŃSKI Maciej 2009-01-24 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
163 WACŁAWIK Jakub 2006-11-04 KS Podlasie Białystok POD
164 WALUKIEWICZ Jakub 2010-04-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
165 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
166 WASILEWSKI Jakub 2007-09-02 UKS Technik Augustów POD
167 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
168 WIERZBIŁO Bartosz 2010-10-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
169 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
170 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
171 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
172 WOJCIUK Michał 2004-08-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
173 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
174 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
175 WOJTKOWSKI Hubert 2007-08-30 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
176 WO¬NIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
177 WO¬NIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
178 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
179 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
180 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
181 ZDANOWICZ Franciszek 2007-03-06 KS Podlasie Białystok POD
182 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
183 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
184 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
185 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
186 ŻŁOBIKOWSKI Oskar 2008-05-15 KS Podlasie Białystok POD
187 ŻUKOWSKI Daniel 2008-01-14 UKS Czwórka Białystok POD
188 ŻUKOWSKI Sebastian 2006-01-03 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.48504781723022sekund