KOTOWSKI Jędrzej
2005-04-07
MUKS Park Zduńska Wola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMIAK Bartosz 2004-05-14 LKS MOSiR Sieradz LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS ŁódĽ LDZ
4 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
5 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
7 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
8 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
10 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
11 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
12 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
13 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
14 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
15 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
16 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
17 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
18 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
20 CIUPEK Adam 2007-09-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
21 DAMAS Wojciech 2008-06-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
22 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
23 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
24 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
25 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
26 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 FRˇTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
29 GAJEWSKI Łukasz 2006-06-13 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
30 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
31 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
33 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
35 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 GROTKOWSKI Franciszek 2010-10-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
38 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
39 HABICH Paweł 1977-06-23 niest. Z.Góra LBU
40 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
41 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
42 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
43 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
44 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
45 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
46 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
47 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
48 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
50 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
51 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 KARCZEWSKI Igor 2011-05-09 UKS Skoczek Władysławów WLP
53 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
54 KIJO Antoni 2009-11-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
55 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
56 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
57 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
58 KOŁODZIEJCZYK Gabriel 2009-03-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
59 KOŁODZIEJCZYK Oskar 2013-05-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
60 KOMINEK Igor 2004-07-29 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
61 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
62 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
65 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
66 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
67 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
68 KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
69 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
70 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
71 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
72 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
74 KU¦MIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
75 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
76 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
77 LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
78 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
79 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
80 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
81 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
82 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
83 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
84 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
85 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
86 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
87 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
88 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
89 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
90 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS ŁódĽ LDZ
91 NASULEWICZ Bartosz 2012-01-01 Akademia DIEGO Skierniewice LDZ
92 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
93 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
94 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
95 NOWICKI Nataniel 2010-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
96 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
97 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
98 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
99 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
100 PIŁAT Oscar 2004-10-13 O¦ AZS Poznań WLP
101 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
102 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
103 PRU¦ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
104 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
105 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
106 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
108 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
109 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
110 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
111 RACHWALAK Maksymilian 2008-10-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
112 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
113 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
114 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
115 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
116 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
117 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
118 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
119 RYDZOŃ Michał 2010-11-17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
120 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
121 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
122 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
123 SMARDZ Szymon 2008-02-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
124 SOBCZYK Radosław 1998-06-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
125 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
126 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
127 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
128 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
129 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
130 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
131 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
132 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
133 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
134 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
135 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
136 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
137 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
138 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
139 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
140 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
141 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
142 WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
143 WASZKIEWICZ Maciej 2006-08-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
144 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
145 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
146 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
147 WI¦NIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
148 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
149 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
150 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
151 WÓJCIŃSKI Błażej 2011-09-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
152 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
153 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
154 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
155 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
156 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
157 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2198429107666sekund