BARTOSIEWICZ Łucja
2007-01-10
MKS MOS Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
3 ALEKSIAK Weronika 2008-10-01 KL Gdynia POM
4 ANDRYSIAK Maja 2009-07-02 MKLA Łęczyca LDZ
5 BABIAK Joanna 2007-09-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
6 BABICH Iryna 2006-07-13 MLKS Echo Twardogóra DOL
7 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia POM
8 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce SWK
9 BŁASIAK Nikola 2008-04-29 MLKS Echo Twardogóra DOL
10 BRIAŃSKA Nina 2005-11-16 SL Olimpia Poznań WLP
11 BRZEZINSKA Katarzyna 2008-12-27 SL Olimpia Poznań WLP
12 BURDA Patrycja 2008-07-29 SL Olimpia Poznań WLP
13 CHAMOT Maja 2003-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
14 CHRAPEK Weronika 2007-10-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
15 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław DOL
16 CZERNIAWSKA Julianna 2003-05-16 SL Olimpia Poznań WLP
17 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia POM
18 DOBEK Katarzyna 2007-01-16 ZLKL Zielona Góra LBU
19 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
20 DUROWA Olena 2009-09-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
21 FALIŃSKA Lena 2005-06-15 MLKS Agros Żary LBU
22 FRYNIA Maja 2009-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 GABORSKA Zofia 2004-08-04 KMS Szczecin ZPO
24 GORGOSZ Aleksandra 2008-02-01 SL Olimpia Poznań WLP
25 GRABOWIECKA Kamila 2007-12-29 KL Ziemia Kłodzka DOL
26 GRELEWICZ Agnieszka 2008-06-12 WKS Flota Gdynia POM
27 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia POM
28 GROŻYŃSKA Pola 2007-02-02 WKS Flota Gdynia POM
29 HERDA Julia 2004-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
30 IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 SL Olimpia Poznań WLP
31 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
32 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
33 JAKUSZ Lena 2008-09-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
34 JANKOWSKA Aleksandra 2007-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
35 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce SWK
36 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk POM
37 KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 MKS MOS Wrocław DOL
39 KAPKA Agnieszka 2006-03-16 UKS Olimp Mazańcowice SLK
40 KLESSA Lena 2007-09-19 SL Olimpia Poznań WLP
41 KNIGAWKA Zuzanna 2007-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 KONDZIELA Nikola 2008-04-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
43 KORDASIEWICZ Karolina 2007-09-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
44 KOSTYRKO Anastasiia 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
45 KUBIAK Karina 2009-04-10 UKS Olimp Mazańcowice SLK
46 KUNKA Paulina 2007-02-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
47 KUPISZ Wiktoria 2010-03-04 UKS Olimp Mazańcowice SLK
48 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
49 LICHOTA Laura 2008-02-28 MKS MOS Wrocław DOL
50 ŁOCHYŃSKA Weronika 2008-12-20 SL Olimpia Poznań WLP
51 ŁUŹNIAK Natalia 2009-10-06 SL Olimpia Poznań WLP
52 ŁYKO Anna 2001-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 MALEWICZ Marta 2006-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 MAŚLANKA Amelia 2009-10-13 UKS Olimp Mazańcowice SLK
55 MELZACKA Gabriela 2008-03-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
56 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
57 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
58 NAWRATIL Aleksandra 2006-03-26 SL Olimpia Poznań WLP
59 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot POM
60 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
61 ORTYL Wiktoria 2010-06-08 UKS Olimp Mazańcowice SLK
62 PACHOLEC Emilia 2006-06-13 SKLA Sopot POM
63 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
64 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław DOL
65 PUK Sonia 2003-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
66 PYTLAK Maja 2008-03-07 UKS Olimp Mazańcowice SLK
67 RADKOWSKA Julia 2004-09-26 MKS MOS Wrocław DOL
68 REMBOWSKA Zuzanna 2005-04-16 RKS Łódź LDZ
69 SOBCZAK Julia 2007-09-08 SL Olimpia Poznań WLP
70 STĄPOREK Urszula 2003-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
71 STĘPIEŃ Nina 2007-12-22 RKS Łódź LDZ
72 STROŃSKA Hanna 2009-08-24 UKS Olimp Mazańcowice SLK
73 SUŁKOWSKA Weronika 2008-10-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
74 SZAREK Łucja 2009-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
75 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 TOMICZEK Justyna 2010-04-23 UKS Olimp Mazańcowice SLK
77 TORLIŃSKA Julia 2008-07-22 KL Gdynia POM
78 TRACZ Jagoda 2010-02-24 UKS Olimp Mazańcowice SLK
79 TUR Alicja 2007-08-11 SL Olimpia Poznań WLP
80 TYRAKOWSKA Zofia 2006-07-24 ZLKL Zielona Góra LBU
81 TYSZKO Laura 2007-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
82 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
83 WASILEWSKA Maja 2008-05-27 WKS Flota Gdynia POM
84 WIECZERZAK Kinga 2007-06-25 SKLA Sopot POM
85 ZAPŁATA Hanna 2008-08-26 SL Olimpia Poznań WLP
86 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24402093887329sekund