BIAŁOBRZEWSKI Kacper
2007-05-14
MKS MOS Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALEKSANDROWICZ Kacper 2007-03-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
2 BANAŚ Xavier 2006-09-14 MKS Ustroń SLK
3 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
4 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
5 BIELAWSKI Wojciech 2006-01-25 MKS MOS Wrocław DOL
6 BOŻYCKI Tomasz 2006-10-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
8 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
10 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
12 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
13 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
14 DOWHAN Jakub 2007-03-24 ZLKL Zielona Góra LBU
15 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
16 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
17 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
18 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
19 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
20 GRACZYK Paweł 2007-03-08 KL Gdynia POM
21 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
22 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
23 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
24 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
26 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
27 KAMIŃSKI Michał 2006-11-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
28 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot POM
30 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
31 KLAWE Michał 2007-04-30 MKS Siechnice DOL
32 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź LDZ
33 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
34 KONIECZNY Jacek 2006-09-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
35 KONIECZNY Wojciech 2008-10-25 SL Olimpia Poznań WLP
36 KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 SKLA Sopot POM
37 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
38 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
39 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
40 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
41 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
42 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
43 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
45 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
46 LOHIN Mykola 2006-10-01 LKS Victoria Olesno OPL
47 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
48 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
49 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
50 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
51 MUSZYŃSKI Andrzej 1951-04-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
52 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
54 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
55 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
56 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
58 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
59 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
60 POJMAN Franciszek 2006-07-13 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
61 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
62 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
63 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
64 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
65 ROGALSKI Wojciech 2008-01-21 SL Olimpia Poznań WLP
66 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
68 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
69 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
70 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
71 SIUDAK Mateusz 2007-02-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
72 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
73 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
74 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
75 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
76 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
77 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
78 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
79 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
80 WASIELEWSKI Filip 2007-09-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
81 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
82 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
83 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
84 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18520593643188sekund