POLECHOŃSKA Gabriela
2008-04-23
LKS Lubusz Słubice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Julia
2009-03-03
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZEWSKA Michalina
2008-12-14
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDUŁA Marta
2009-05-18
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAN Aleksandra
2008-09-02
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARZYCKA Lena
2008-08-14
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELAK Zuzanna
2008-01-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BŁASZCZAK Maria
2008-03-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOBROWICZ Zofia
2009-08-01
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BOCZKOWSKA Nadia
2008-07-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BOGDANOWICZ Julia
2009-04-16
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BRONISZ Alicja
2006-01-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BRZEZIŃSKA Amelia
2007-02-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BUDNER Julia
2006-02-15
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BUS Wiktoria
2009-02-01
MLUKS Mokasyn Płoty
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CHMIEL Paulina
2009-01-15
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZAJKOWSKA Maja
2009-08-05
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZUBALA Maria
2008-12-14
LKS Ziębice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DĘBOWSKA Julia
2007-07-30
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DOBAK Natasza
2009-01-24
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DOLIŃSKA Monika
2008-09-06
MKS Baszta Szamotuły
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DREWLO Amelia
2007-11-29
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DRZYZGA Julia
2006-04-04
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DUDKIEWICZ Alicja
2002-04-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUDZIAK Wiktoria
2008-04-13
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FELIKS Oliwia
2007-01-02
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FLORCZAK Oliwia
2010-04-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
FRAŚ Izabella
2007-03-31
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GALUSIŃSKA Julia
2005-04-05
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GARDZIEJEWSKA Agata
2008-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GERLIP Nadia
2006-07-08
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GŁÓD Laura
2008-12-09
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GNYP Alicja
2005-08-15
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GORSKA Tola
2006-12-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GOTOWAŁA Laura
2005-01-11
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GÓRECKA Wiktoria
2008-01-07
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GROBELNA Anna
2008-12-03
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GROMADA Weronika
2008-10-26
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRUSZCZAK Milena
2009-01-28
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRUSZCZYŃSKA Julia
2007-02-27
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GWIZDAL Sara
2009-05-19
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HALEWICZ Julia
2007-04-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
HŁADKA Hanna
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
HOROSZKIEWICZ Julia
2006-05-30
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ILCZENKO Weronika
2008-11-30
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
JAGLIŃSKA Agata
2009-02-23
OSiR Wyspiarz Świnoujście
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
JAKIEŁA Lena
2008-11-21
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
JAKIMCZUK Amelia
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JAŁOWIEC Lilianna
2009-07-17
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JANKOWSKA Barbara
2006-02-28
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JARÓŻEK Emilia
2007-03-27
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JASIEK Julia
2008-09-05
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JAŚKIEWICZ Łucja
2010-01-20
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JAWORSKA Laura
2010-02-22
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAWORSKA Zuzanna
2007-07-28
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JUSZCZAK Inga
2007-09-03
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KANDULSKA Julia
2009-05-07
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KANIA Oliwia
2007-09-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KAPAŁA Anna
2007-06-14
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KARAKICZ Julia
2008-02-03
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KLIMIŃSKA Kinga
2007-02-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KLUZIAK Emilia
2006-10-12
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOGUT Oliwia
2008-03-11
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOKOSZA Amelia
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOMINEK Paulina
2005-05-02
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KONDRATOWICZ Aleksandra
2009-02-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KONDYCKA Kornelia
2009-02-24
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KOPALA Hanna
2008-10-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOPROWSKA Iwona
2001-01-02
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOS Hanna
2007-06-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOTŁOWSKA Faustyna
2001-03-24
GZSN START Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOVALENKO Sofiia
2008-08-06
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOZA Ewa
2009-06-23
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOZIKOWSKA Amelia
2008-08-19
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KRÓLIKOWSKA Lidia
2008-04-06
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KRZEMIŃSKA Natalia
2008-06-23
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KRZESICKA Aleksandra
2005-01-17
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRZYWONOS Karolina
2007-09-25
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRZYŻAN Małgorzata
1968-05-13
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KUBOWICZ Zuzanna
2008-04-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KUCHARCZYK Maja
2008-03-24
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KUJAWA Karolina
2008-08-05
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KUJDA-ROGOWSKA Amelia
2006-11-17
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KWAK Karina
2008-05-18
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KWAŚNIAK Weronika
2006-01-12
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KWIATEK Amelia
2006-02-16
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
LAMBRYCZAK Wiktoria
2007-06-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
LASKOWSKA Nina
2007-10-25
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
LIBERSKA Justyna
2009-10-12
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
LULECZKA Zuzanna
2009-04-10
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ŁAZ Lena
2008-07-30
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ŁAZAR Dominika
2007-11-13
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŁUKSZA Anna
2007-06-07
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
MACIEJCZAK Maja
2008-03-19
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
MAGDZIŃSKA Natalia
2008-03-13
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
MAJEWSKA Diana
2007-01-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MAJEWSKA Olga
2009-12-09
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MALEWSKA Katarzyna
2008-01-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MALEWSKA Zofia
2008-01-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MANTURA Patrycja
2008-04-05
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MATJEJÓS Natalia
2007-11-08
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MAZIEC Wiktoria
2007-01-01
SP 2 Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
MICHAŁOWSKA Pola
2009-09-23
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
MIERZEJEWSKA Zuzanna
2005-12-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
MIKOŁAJEWICZ Nadia
2009-01-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
MIŻDAL Kinga
2007-01-16
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
MUSIAŁ Helena
2009-09-11
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
NAJEWSKA Maja
2008-01-01
SP 2 Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
NAPIĄTEK Anna
2010-10-05
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
NASKRĘCKA Julia
2007-08-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
NIEDZIELSKA Magdalena
2007-01-09
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
NOWACKA Magdalena
2007-01-01
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
NOWAK Kornelia
2007-08-30
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
OKSENIUK Maria
2010-02-14
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
OLEJNICZAK Zuzanna
2007-07-15
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
ORŁOWSKA Maria
2007-03-27
LLKS Osowa Sień
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PECYNA Kinga
2005-04-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PESTRAK Michalina
2009-03-29
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
PIETRZAK Martyna
2009-10-30
UKS Sprinter Słodków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
PIOTROWSKA Blanka
2009-06-13
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
PISARCZYK Vanessa
2007-08-07
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
PIWOŃSKA Oliwia
2006-07-14
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
PŁAKSA Aleksandra
2005-04-08
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
PŁOTECKA Gabriela
2007-03-10
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
POLAŃSKA Paulina
2003-09-11
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
PRZYBYLSKA Wiktoria
2006-09-02
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
PSIUCH Eliza
2008-01-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
RAJCZAKOWSKA Kinga
2007-05-06
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
RAJSKA Zuzanna
2010-02-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
REJER Joanna
2006-07-25
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
REWERS Magdalena
2009-06-04
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
ROSŁANOWSKA Izabela
2006-07-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
RYBAK Kalina
2009-11-18
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
RYŚ Helena
2009-02-02
UKS przy SP Międzybórz
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SADEK Nina
2007-09-24
RKL Kusy Rokietnica
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SANTA Julia
2009-01-08
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SHVETS Vlada
2008-11-10
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SKIERSKA Marcelina
2008-01-02
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SMOLEŃ Iga
2007-04-08
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SMOLIŃSKA Paulina
2010-01-01
SP Golice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
STACHNIK Julia
2008-02-23
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
STANEK Martyna
2009-06-07
UKS MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
STARCZEWSKA Karolina
2007-06-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
STASIAK Amelia
2009-01-03
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
STEFAŃCZYK Jagoda
2008-01-23
MLKS Lubusz Barlinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SUCHY Julia
2007-12-12
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SYGUTOWSKA Karolina
1993-12-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
SZAJTER Patrycja
2007-02-13
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
SZAŁAS Martyna
2006-05-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
SZEWCIW Kinga
2008-05-23
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
SZPOND Zuzanna
2008-06-19
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
SZPUNAR Matylda
2012-09-03
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
SZUMNA Zuzanna
2007-10-27
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
SZYCHOWSKA Julia
2008-08-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
SZYDERSKA Zofia
2009-12-11
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
SZYMAŃSKA Hanna
2006-06-02
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
SZYMAŃSKA Kinga
2008-10-20
UKS Lipusz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
SZYMAŃSKA Oliwia
2007-03-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ŚWIAT Maja
2009-05-27
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
TABACHARSKA Oliwia
2008-09-03
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
TURBO Viktoria
2007-02-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WALCZAK Maja
2009-05-01
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WALKÓW Zuzanna
2009-10-22
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WAŃCOWICZ Amelia
2008-08-30
UKS przy ZS Resko
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WASILEWSKA Adrianna
2008-05-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WICHMAN Tola
2008-08-17
UKS Ares Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
WIECHOWSKA Zuzanna
2009-10-17
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
WIERTEL Olimpia
2008-03-02
UKS Orkan Środa Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
WOLANIECKA Marta
2008-10-09
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
WOŹNIAK Ilona
2007-08-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
WRÓBEL Małgorzata
2005-11-17
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
WYSOCZAŃSKA Iga
2007-02-24
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
ZAGAJEWSKA Jessica
2007-05-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
ZAKRZEWSKA Weronika
2008-08-12
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
ZALEJSKA Oliwia
2007-10-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
ZAVIAZALOVA Arianna
2008-07-30
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
ZHABINSKA Kseniia
2008-01-20
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ZYGMUNT Nela
2008-04-28
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
ŻYLIŃSKA Eliza
2009-07-27
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik