KUZDRA Karol
2006-10-08
KS Agros Zamość
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BALEJKO Dawid 2007-02-13 KS Podlasie Białystok POD
2 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
4 BARABAS Szymon 2008-08-08 KS Agros Zamość LBE
5 BARTECKI Maciej 2005-03-16 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
6 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
7 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
8 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
9 BEZMEN Mykola 2002-12-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
10 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
11 BIAŁECKI Tomasz 2007-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
12 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
14 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
15 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
16 BOBAK Oliwer 2009-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
17 BOBRZYK Stanisław 2011-02-16 TS Start Lublin LBE
18 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
19 BOGUCKI Szymon 2008-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
20 BORKOWSKI Patryk 2008-03-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
21 BURKIEWICZ Norbert 2008-10-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
22 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
23 CHATALSKI Szymon 2007-07-23 KS Agros Zamość LBE
24 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
25 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
26 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
27 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
28 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
29 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
30 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 ĆMIEL Wojciech 2009-12-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
32 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
33 DMUCH Piotr 2010-04-26 MKL Chełm LBE
34 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
35 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
36 DYKIEL Andrzej 2006-02-14 AZS UMCS Lublin LBE
37 DYŃSKI Igor 2008-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
38 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
39 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
40 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
41 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
42 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
43 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
44 GŁOWACZEWSKI Amadeusz 2008-07-09 KS Agros Zamość LBE
45 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
46 GOŁOŚ Dawid 2008-04-15 KS Polesie Urszulin LBE
47 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
49 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
50 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
51 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
52 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
53 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
54 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
55 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
56 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
57 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
58 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
59 JANKOWSKI Wiktor 2006-02-24 KS Wisła Puławy LBE
60 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
61 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
63 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
64 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
66 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
67 KAMIONEK Kacper 2011-11-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
68 KATA Jakub 2008-02-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
69 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
70 KŁODA Mateusz 2006-09-21 TS Start Lublin LBE
71 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
72 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
73 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
74 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
75 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
77 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
78 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
79 KOWALUK Albert 2004-02-11 TS Start Lublin LBE
80 KOZACZUK Jakub 2009-03-18 AZS UMCS Lublin LBE
81 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
83 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
84 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
85 KUBALA Ernest 2010-09-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
86 KUSZNIERUK Łukasz 2007-01-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
87 KUŚMIERCZYK Filip 2009-06-16 PUKS Jedynka Łosice MAZ
88 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
89 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
90 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
91 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
92 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
93 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
94 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
95 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
96 MENDEL Stefan 2008-03-05 AZS UMCS Lublin LBE
97 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
98 MIKUŚKIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
99 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
100 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
101 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
102 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
103 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
104 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
105 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
106 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
107 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
108 NOWOSIELSKI Michał 2009-11-12 TS Sokół Jasło PDK
109 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
110 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
111 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
112 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
113 OVSIICHUK Illia 2008-01-01 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
114 PIELIŃSKI Michał 2009-03-14 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
115 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
116 POCIASK Bartosz 2008-07-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
117 POLSKI Antoni 2006-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
118 POSŁAJKO Jakub 2007-03-09 KS Agros Zamość LBE
119 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
120 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
121 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
122 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
123 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
124 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
125 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
126 ROGOWSKI Szymon 2008-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
127 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
128 RUSINEK Franciszek 2009-08-22 AZS UMCS Lublin LBE
129 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
130 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
131 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
132 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
133 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
134 SAWICKI Wiktor 2006-01-16 KS Agros Zamość LBE
135 SIEMBIDA Krzysztof 2010-05-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
136 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
137 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
138 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
139 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
140 STAWIARSKI Dominik 2010-10-06 MKL Chełm LBE
141 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
142 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
143 SUDOŁ Maciej 2009-06-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
144 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
145 SZOSTEK Krystian 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
146 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
147 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
148 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
149 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
150 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
151 ŚLIWIŃSKI Bartłomiej 2009-08-05 AZS UMCS Lublin LBE
152 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
153 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
154 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
155 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
156 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
157 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
158 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
159 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
160 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
161 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
162 WIŚNIEWSKI Hieronim 2008-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
164 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
165 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
166 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
167 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
168 ZIENKOWSKI Daniel 2005-06-22 AZS UMCS Lublin LBE
169 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
170 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28000092506409sekund