ABRAMCZYK Jakub
2006-01-21
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
5 ANDRZEJEWSKI Wojciech 2006-12-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
6 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
7 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
8 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
10 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
11 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
12 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
13 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
14 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
15 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
17 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
18 BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
19 BERKO-HAAS Szymon 2007-01-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
20 BIADAŁA Szymon 2003-01-04 SKLA Sopot POM
21 BIELACHA Maciej 1989-09-30 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
22 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
23 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 BLADOSZ-JENSEN Anton 2006-05-18 RK Athletics Warszawa MAZ
26 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
27 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok POD
28 BORKOWSKI Antoni 2006-06-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
29 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
30 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
31 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
32 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
33 BRUNAK Anton 2006-03-31 SKLA Sopot POM
34 BRZEZIŃSKI Michał 2006-03-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
35 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
36 CEBULA Mateusz 2006-05-28 OKS Skra Warszawa MAZ
37 CHACHULSKI Antoni 2005-03-03 SSMKS Parasol Wrocław DOL
38 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
40 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
41 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
42 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
43 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
44 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
45 CZACHURSKI Maciej 2007-11-28 KS Czempion Warszawa MAZ
46 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
47 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
48 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
49 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
50 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
51 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
52 DŁUGOSZ Jacek 1982-03-02 LKB Rudnik SWK
53 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
54 DWORAK Łukasz 2005-09-07 KS Czempion Warszawa MAZ
55 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
57 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
58 FEBERT Jacek 2004-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
59 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
60 FILICIAK Michał 1984-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
61 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
62 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
63 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
64 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
65 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
66 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
67 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
68 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
69 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
70 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
71 GÓRKA Maciej 2006-04-08 OKS Start Otwock MAZ
72 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
73 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
74 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
75 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
76 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
77 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
78 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
79 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
80 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 HUDOWSKI Jacek 2007-03-14 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
82 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
83 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
84 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
85 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
86 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
87 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
88 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
89 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
90 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
91 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
92 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
94 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
95 KEEHN Dawid 2006-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
96 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
97 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
98 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
99 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
101 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
102 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
103 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
104 KOBUS Mikołaj 2005-07-30 niest. Kielce SWK
105 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
106 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
107 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
108 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
109 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
110 KOWALSKI Rafał 2007-04-02 AZS UMCS Lublin LBE
111 KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
112 KOZIKOWSKI Jan 2006-03-09 KS Czempion Warszawa MAZ
113 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
114 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
115 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
116 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
117 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
118 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
119 KUBERA Piotr 1976-09-23 Ducla Academy Warszawa MAZ
120 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
121 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
122 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
123 KUNA Krystian 2002-04-30 AZS UMCS Lublin LBE
124 KUR Adrian 1990-10-31 Ducla Academy Warszawa MAZ
125 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
126 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
127 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
128 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
129 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
130 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
131 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
132 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
133 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
134 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
135 ŁABĘDZKI Konrad 1986-06-07 Ducla Academy Warszawa MAZ
136 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
137 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
138 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
139 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
140 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
141 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
142 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
143 MAJCHROWSKI Franek 2007-04-09 UKS Gepard Warszawa MAZ
144 MALINOWSKI Paweł 1988-08-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
145 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
146 MARCINISZYN Grzegorz 1986-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
147 MAREK Przemysław 2007-05-04 KS Czempion Warszawa MAZ
148 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
149 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
150 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
151 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
152 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
153 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
154 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
155 MAZURKIEWICZ Krzysztof 2009-09-08 RLTL Optima Radom MAZ
156 MĄKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
157 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
158 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
159 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
160 MINNER Roman 1983-01-01 niest. Kielce SWK
161 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
162 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
163 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
164 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics WMZ
165 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
166 NALEWALSKI Rafał 1994-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
167 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
168 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
169 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
170 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
171 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
172 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
173 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
174 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
175 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
176 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
177 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
178 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
179 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
180 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
181 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
182 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
183 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
184 PECKA Dominik 2005-03-26 RLTL Optima Radom MAZ
185 PELCZAR Wojciech 1995-02-03 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
186 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
187 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
188 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
189 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
190 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
191 PIELAK Jakub 2007-02-20 OKS Start Otwock MAZ
192 PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 KKL Kielce SWK
193 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
194 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
195 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
196 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
197 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
198 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
199 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
200 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
201 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
202 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
203 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
204 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
205 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
206 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
207 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
208 SADURA Maksymilian 2003-07-31 RLTL Optima Radom MAZ
209 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
210 SERKOWSKI Maksymilian 2005-03-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
211 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
212 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
213 SIDELNIK Jan 2005-10-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
214 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
215 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
216 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
217 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
218 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
219 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
220 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
221 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
222 SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
223 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
224 SKOTNICKI Jakub 1990-07-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
225 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
226 SKWARŁO Konstanty 2006-09-06 Ducla Academy Warszawa MAZ
227 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
228 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
229 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
230 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
231 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
232 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
233 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
234 SZAŁAS Stanisław 2004-05-16 GKS Wilga Garwolin MAZ
235 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
236 SZCZECIŃSKI Maciej 2007-08-13 KS Zawkrze Mława MAZ
237 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
238 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
239 SZOTA Mikołaj 2006-12-29 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
240 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
241 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
242 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
243 SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
244 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
245 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
246 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
247 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 ŚMIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
249 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
250 ŚWIOSTEK Alan 2012-04-21 UKS Technik Radom MAZ
251 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
252 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
253 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
254 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
255 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
256 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
257 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
258 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
259 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
260 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
261 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
262 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
263 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
264 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
265 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
266 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
267 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
268 WIĘCKOWSKI Łukasz 1995-07-30 RLTL Optima Radom MAZ
269 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
270 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
271 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
272 WOJDYŁO Adam 2007-10-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
273 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
274 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
275 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
276 WOLSKI Maciej 2008-03-10 LKS Koluszki LDZ
277 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
278 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
279 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
280 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
281 WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
282 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
284 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
285 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
286 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
287 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
288 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
289 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
290 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
291 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
292 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
293 ŻUCHOWSKI Michał 1998-12-10 RLTL Optima Radom MAZ
294 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18401503562927sekund