WCISŁO Karol
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMEK Maciej
2009-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AMBROŻKIEWICZ Maciej
2009-07-07
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ANDRZEJAK Sebastian
2011-11-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BAGIŃSKI Oliwier
2009-05-31
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BALAWEJDER Sebastian
2010-11-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BALCERSKI Antoni
2011-01-17
KS Lider Grodzisk Mazowiecki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BANAŚ Kacper
2013-06-25
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BARAN Wiktor
2011-04-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BAWOŁ Karol
2011-06-07
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BEDNARCZYK Piotr
2012-01-19
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIAŁAS Krystian
2011-04-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BOCIANOWSKI Jakub
2012-08-22
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOGDAŃSKI Olaf
2011-06-02
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BRACHANIEC Sebastian
2010-08-05
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRÓZDA Szymon
2010-09-21
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRYŁA Kajetan
2010-11-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BRYZEK Stanisław
2012-08-02
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUCZKOWSKI Łukasz
2011-09-14
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BUGAJ Michał
2010-12-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BULIK Borys
2010-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BURATYŃSKI Artur
2010-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BURNS Stefan
2010-12-30
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BURY Gabriel
2012-05-02
KS Komunalni Sanok
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CHAIEB Borys
2010-11-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CIĘŻADŁO Jakub
2011-11-29
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CZECH Tymon
2010-05-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZEKAJ Jakub
2010-07-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CZENCZEK Mateusz
2012-11-20
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZUBAK Aleksander
2011-05-18
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZYŻEWSKI Wiktor
2011-03-15
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ĆWIERTNIA Kacper
2010-09-09
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
ĆWIKŁO Szymon
2009-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DEPTA Sebastian
2011-04-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DIHTIAR Stanislav
2010-03-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DŁUGOSZ Bruno
2012-02-28
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
DOHNALIK Kacper
2011-02-02
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
DOPIERAŁA Adam
2010-12-06
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
DUCHNA Tomasz
2012-06-04
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
FEDORENKO Yaroslav
2009-02-09
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
FERDEK Mateusz
2010-01-27
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
FORMA Maciej
2010-07-03
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GAŁĘZA Kajetan
2011-03-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GAWROŃSKI Krystian
2011-01-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
GŁOGOWSKI Stanisław
2010-04-21
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
GOLEC Kamil
2011-11-09
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
GOŁASZEWSKI Igor
2011-03-19
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
GOŚCIŃSKI Karol
2011-05-10
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
GRANIAK Jakub
2011-01-10
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
GRODOWSKI Hubert
2013-12-22
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
GRYBOŚ Adam
2012-10-01
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
HETMANIOK Karol
2012-05-28
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
HREHORUK Krzysztof
2011-08-14
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
INDYKA Jan
2010-11-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
IRZYKOWSKI Maciej
2011-01-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JOP Maksymilian
2012-07-11
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KACZMAREK Oskar
2011-09-27
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KADZIMIERZ Alex
2010-01-21
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KARWAT Alan
2011-10-25
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KITA Mateusz
2011-05-23
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KNAPIK Wiktor
2011-07-15
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KOCHMAŃSKI Adam
2011-04-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KOKOSZKA Filip
2009-10-21
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KOŁAŚ Michał
2011-04-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KOŁODZIEJ Nikodem
2014-05-10
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOŁODZIEJ Wojciech
2009-03-06
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KONATOWICZ Mikołaj
2010-05-19
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KONIECZNY Mateusz
2009-03-30
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOPACZ Filip
2010-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KORBANEK Filip
2009-07-06
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KORDAS Błażej
2012-03-02
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KORGUL Bruno
2010-03-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOT Dorian
2011-09-29
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOTFAS Oskar
2011-01-13
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOWALSKI Kornel
2010-10-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOZIEŁ Krzysztof
2011-04-12
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOZIŃSKI Paweł
2010-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOZIOŁ Szymon
2011-09-27
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KRAWIEC Mikołaj
2011-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KRYCA Kacper
2009-02-24
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KRYSZTOFIAK Aleksander
2011-03-25
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KRZYŚCIAK Robert
2011-10-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KRZYWDA Mateusz
2011-05-20
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KUBALA Mikołaj
2011-06-25
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KUBAS Wiktor
2012-09-15
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KUCYBAŁA Bartosz
2010-06-19
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KUMOROWSKI Szymon
2009-04-04
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KUTYBA Kacper
2010-03-30
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KUŹNIAR Szymon
2011-12-23
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KWARCIAK Miłosz
2010-07-28
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
LELONEK Jakub
2011-03-30
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
LIGĘZA Alan
2012-02-27
UKS Arbod Dobra Nowogardzka
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
LIPSKI Franciszek
2009-06-21
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
ŁAPCZYŃSKI Jan
2010-10-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
ŁOPATECKI Artur
2011-03-08
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
ŁUKASZYK Mateusz
2011-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
MATUSIK Adam
2011-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
MAZUR Mateusz
2010-01-20
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
MICOREK Tymoteusz
2011-08-22
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
MIKOŁAJEK Paweł
2010-08-19
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
MISZKIEL Hubert
2010-06-07
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
MROCZEK Marcin
2011-09-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
NEMIEC Jakub
2010-07-02
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
NIEŚCIORUK Jakub
2010-10-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
NIKIEL Mateusz
2010-06-25
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
OBROK Ignacy
2010-11-25
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
OLEŚ Norbert
2010-07-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PAŁUBSKI Mateusz
2012-12-03
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
PĘDZIWIATR Mateusz
2011-09-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
PIOTROWSKI Miłosz
2011-12-28
MLLKS BiegamBoLubię Gubin
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
PIWOWARCZYK Filip
2009-11-14
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
PLUTA Mateusz
2011-01-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
PŁONKA Szymon
2010-05-22
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
PODBIELSKI Arkadiusz
2012-05-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
POTOCZNY Filip
2010-02-21
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
PRZĄDKA Jakub
2011-05-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
PSICA Bartosz
2010-01-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
PYRA Kacper
2012-07-02
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
REIZER Samuel
2010-09-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
ROSA Jan
2012-06-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
ROSSA Szymon
2010-02-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
ROSZAK Filip
2011-06-09
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
RYŁ Kacper
2012-03-08
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SALAWA Kasjan
2012-05-26
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SAŁBUT Krystian
2010-02-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SANECKI Tomasz
2009-08-08
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SĄDELSKI Andrzej
2010-11-04
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SEKUŁA Hubert
2011-06-06
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SIEJKA Bartłomiej
2010-02-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
SIKORSKI Oliwier
2011-04-13
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
SIWIEC Sebastian
2010-03-27
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
SKNADAJ Łukasz
2011-04-27
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
SKOCZYLAS Mateusz
2009-08-12
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
SKÓRSKI Wojciech
2010-05-12
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SKRZYPCZAK Michał
2011-05-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SOCHACKI Borys
2010-03-24
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
STANISZ Tomasz
2012-04-30
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
STASZEK Igor
2009-05-20
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
STRYJEWSKI Michał
2011-10-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
SUŚNIAK Filip
2010-01-01
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
SZAREK Wiktor
2011-01-29
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
SZCZERBA Adam
2010-01-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
SZEWCZYK Igor
2010-08-28
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
SZKARADEK Jakub
2010-12-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
SZKOTAK Wojciech
2011-06-20
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
SZYMAŃSKI Antoni
2011-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
SZYMCZYK Michał
2010-08-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ŚLUSARCZYK Szymon
2010-10-04
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ŚWIERCZEK Wojciech
2011-10-06
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
ŠULO Milo
2011-10-18
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
TALIK Oskar
2011-04-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
TROJANOWSKI Maciej
2010-03-27
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
TRZECIAK Ryszard
2010-08-26
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
TRZOP Jonatan
2010-08-24
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
TYC Maciej
2011-11-16
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WALCZAK Tymoteusz
2011-06-20
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WCISŁO Wojciech
2011-01-12
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
WĘGRZYN Oliwier
2011-09-01
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
WINKLER Adam
2010-01-19
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
WŁODARCZYK Robert
2011-03-05
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
WOJACZEK Tymoteusz
2010-01-24
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
WOJDYŁO Mateusz
2009-08-30
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
WOLCZKO Adam
2010-01-25
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
WÓJCIK Wojciech
2010-05-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
WÓJCIŃSKI Błażej
2011-09-14
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
WRÓBLEWSKI Jan
2012-02-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
ZAJĄC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
ZAŁĘCZNY Tymoteusz
2012-10-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
ZAPŁATA Paweł
2010-06-30
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
ZAWADZKI Mikołaj
2010-09-06
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
ZŁOCHOWSKI Kacper
2011-06-15
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik