LEŚNIAK Tomasz
2010-07-15
UKS Jedynka Tokarnia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMEK Maciej
2009-05-25
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANUS Maksymilian
2008-04-04
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BINEK Krzysztof
2010-11-21
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOGDAŃSKI Olaf
2011-06-02
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BRÓG Michał
2010-12-15
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BRYŁA Kajetan
2010-11-09
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUGAJ Michał
2010-12-21
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CZECH Tymon
2010-05-19
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CZYŻ Adrian
2010-08-16
UKS Diament Godów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DRONSZCZYK Stanisław
2010-08-17
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DURAŁ Damian
2010-04-12
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
FIOŁEK Szymon
2011-04-26
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GASZCZYK Marcin
2009-04-17
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRZESIAK Ignacy
2009-04-16
MOSM Tychy
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JANKOWSKI Michał
2009-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JĘDROCHA Konrad
2012-08-26
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JURUSIK Jan
2011-07-04
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KAMIŃSKI Dominik
2009-03-05
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KAPOL Marcin
2010-06-05
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KIEĆ Krzysztof
2010-02-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KNAPIK Wiktor
2011-07-15
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KORDASZEWSKI Konrad
2010-05-24
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KORGUL Bruno
2010-03-09
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOSELA Kacper
2006-01-03
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOŚMIDER Igor
2010-11-15
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOWALSKI Kornel
2010-10-26
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOZIŃSKI Paweł
2010-09-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KRAWIEC Mikołaj
2011-05-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KRÓL Gustaw
2011-02-28
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KUMOROWSKI Szymon
2009-04-04
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
LEŚNIAK Bartłomiej
2008-09-01
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
LISIEWICZ Natan
2011-03-04
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
LUBOŃ Albert
2010-03-21
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
ŁUKAJCZYK Nikodem
2010-12-06
MCKiS Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MIREK Jakub
2012-08-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MOKWA Adrian
2010-03-09
UKS Sokół Zator
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
OGÓREK Jakub
2010-05-03
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
OSADCHI Maksym
2009-01-01
niest. Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
PATRZYK Arkadiusz
2009-02-24
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PŁONKA Szymon
2010-05-22
UKS Chromik Mysłowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PTAK Franciszek
2013-12-02
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
ROBAK Jakub
2011-08-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
ROSSA Szymon
2010-02-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ROSZAK Filip
2011-06-09
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
SALAWA Kasjan
2012-05-26
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
SEPIELAK Antoni
2010-02-03
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
SPRUŚ Antoni
2010-07-13
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SZCZERBA Adam
2010-01-31
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SZYMCZYK Michał
2010-08-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
ŚLIWA Bartłomiej
2010-07-02
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
TARNAWSKI Tadeusz
2014-01-21
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
TROJANOWSKI Maciej
2010-03-27
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
WĄS Michał
2013-09-08
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WNĘK Dawid
2010-03-06
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WOJDOWSKI Marek
2009-11-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
ZAJĄC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ZĄBCZYK Paweł
2010-12-16
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ZEMLA Mateusz
2010-10-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ZĘBALA Beniamin
2011-04-23
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
ZIEMBLA Szymon
2010-08-26
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
ZIĘBA Maciej
2009-09-23
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
ZIĘTAL Adam
2010-10-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
ŻABA Mateusz
2011-07-20
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik