TEIXEIRA Jory
2005-10-07
SKLA Sopot
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
3 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
4 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
6 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
7 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
8 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BERNAL Konrad 2001-08-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot POM
11 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
12 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
14 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
15 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
16 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
17 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
18 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
20 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
21 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
22 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
23 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
24 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
25 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
26 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
27 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
28 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
29 GOS Mateusz 2002-06-07 RLTL Optima Radom MAZ
30 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
31 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
32 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
33 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
34 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
35 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
36 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
37 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
39 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
40 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
41 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
42 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
43 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
44 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
46 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
47 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
48 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
49 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
50 KOROŚ Wojciech 2002-05-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
51 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 KOVALCHUK Artur 2005-01-24 Kraków Athletics Team MLP
53 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
54 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
55 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
56 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
57 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
58 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
59 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
60 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
61 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
62 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
63 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
64 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
66 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin ZPO
68 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
69 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
70 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
71 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
72 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
73 MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
74 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
75 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
76 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
77 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
78 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
79 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
80 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
81 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
82 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
83 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
84 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
85 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
86 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
88 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
90 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
91 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
92 RYBICKI Dominik 2007-03-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
93 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
94 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
95 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
96 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
97 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
98 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
99 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
100 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
101 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
102 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
104 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
105 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
107 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
108 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
109 WDOWIAK Karol 2004-03-24 SKLA Sopot POM
110 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
111 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
113 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
114 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
115 WRÓBLEWSKI Jan 2007-03-05 SKLA Sopot POM
116 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
117 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
118 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
119 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
120 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
121 ŻUK Bartosz 2003-01-09 MKS Polonia Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25312995910645sekund