ZIELIŃSKI Wiktor
2008-06-10
MKS Pułtusk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Antoni 2007-04-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
2 ANDRZEJAK Aleksander 2008-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
3 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
4 AUSEICHYK Ihar 1995-09-10 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
5 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
6 BANASZEK Marcel 2009-05-10 UKS Orzełki Warszawa MAZ
7 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
8 BARTCZAK Antoni 2007-03-07 MKS Pułtusk MAZ
9 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
10 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
11 BIAŁOBRZESKI Dominik 2008-06-16 OKS Skra Warszawa MAZ
12 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
13 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
14 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
15 CHYBA Tomasz 2009-07-05 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
16 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
17 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
18 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
19 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
20 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 DOBBER Gabriel 2008-06-06 PLKS Gwda Piła WLP
22 DOBROWOLSKI Tomasz 2008-08-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
23 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
24 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
25 DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 UKS MTE Milanówek MAZ
26 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
27 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
28 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
29 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
30 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
31 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 GŁOWALA Bartosz 2009-07-11 UKS Kresy Otwock MAZ
33 GODEK Alan 2008-10-16 RLTL Optima Radom MAZ
34 GODLEWSKI Stanisław 2007-10-29 MKS Pułtusk MAZ
35 GOŚCINIAK Miłosz 2008-07-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
36 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
38 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
39 GRUSZECKI Maciej 2008-01-01 UKS MTE Milanówek MAZ
40 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
41 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
42 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
43 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
44 JAGIELSKI Oliwier 2008-04-12 MKS Pułtusk MAZ
45 JAGODZIŃSKI Wiktor 2009-06-26 UKS Vis Skierniewice LDZ
46 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
47 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
48 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
49 JANKOWSKI Wojciech 2009-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
50 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
51 JAŻWIŃSKI Stanisław 2008-10-15 UKS Melo Błonie MAZ
52 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
53 KAMIŃSKI Gabriel 2008-04-13 MKS Pułtusk MAZ
54 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
55 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
56 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 KOCHAŃSKI Klaudiusz 2007-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
58 KOŁNIERZAK Szymon 2008-09-01 GKS Wilga Garwolin MAZ
59 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
60 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
61 KORDOWSKI Jakub 2009-10-21 MKS Pułtusk MAZ
62 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
64 KREMER Leon 2008-05-27 UKS MTE Milanówek MAZ
65 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
66 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
67 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
68 KUŹNIEWSKI Kevin 2007-09-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
69 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 LIZOŃ Rafał 1999-07-07 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
71 LOBA Marcel 2009-03-23 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
72 ŁASIŃSKI Patryk 2009-08-25 MKS Pułtusk MAZ
73 MALALE Charles 2009-07-20 UKS Młodzik Warszawa MAZ
74 MALESZA Aleksander 2008-04-08 UKS Kresy Otwock MAZ
75 MĄCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
78 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
79 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
80 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
81 MROZIEWICZ Jakub 2009-01-06 MKS Pułtusk MAZ
82 MURAWSKI Aleksander 2007-01-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
83 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
84 NORYCA Igor 2009-05-27 MUKS Płock MAZ
85 NOWIŃSKI Jan 2008-05-21 Akademia Sportu Otwock MAZ
86 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
87 NOWOSIELSKI Igor 2007-09-07 MKS Pułtusk MAZ
88 OGORZELSKI Alan 2009-04-14 UKS Gepard Warszawa MAZ
89 OLEJNICZAK Filip 2008-03-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
90 OSTROWSKI Filip 2010-07-01 UKS Melo Błonie MAZ
91 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
92 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
93 PĘDZICH Patryk 2008-01-03 KS Podlasie Białystok POD
94 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
95 PIÓRCZYŃSKI Kuba 2009-03-17 UKS Kresy Otwock MAZ
96 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
97 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
98 PROCNER Franciszek 2009-08-17 RK Athletics Warszawa MAZ
99 PROKOPIAK Kacper 2009-09-15 SKS Feniks Siedlce MAZ
100 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
101 PYRA Tomasz 2009-06-20 UKS Melo Błonie MAZ
102 RATYŃSKI Wojtek 2009-12-12 UKS Otrębusy MAZ
103 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 ROMAN Szymon 2009-05-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
105 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
106 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
107 RYDZEWSKI Kacper 2008-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
108 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
110 SMOLARCZYK William 2010-11-19 UKS Falenica Warszawa MAZ
111 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
112 STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
113 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
114 STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
115 SUSKI Mateusz 2007-03-27 MKS Pułtusk MAZ
116 SZOCIK Kamil 2007-03-18 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
117 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
118 TRESZCZOTKO Aleksander 2008-05-23 UKS Gepard Warszawa MAZ
119 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
120 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
121 TURKOT Stach 2008-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
122 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
123 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
124 WALCZYK Konrad 1973-01-06 niest. Warszawa MAZ
125 WĄSIEWICZ Mikołaj 2008-03-18 UKS Rusiec MAZ
126 WIGIER Stanisław 2009-07-10 UKS MTE Milanówek MAZ
127 WILEŃSKI Jan 2007-02-03 UKS MTE Milanówek MAZ
128 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
130 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
131 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
132 ZAGAŃCZYK Bartłomiej 2007-07-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
133 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
134 ZBONIKOWSKI Mateusz 2009-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
135 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 ŻEBROWSKI Michał Jan 2007-05-08 MKS Pułtusk MAZ
137 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
138 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15683007240295sekund