SZWEDO Patryk
2007-02-08
KKL Stal Stalowa Wola
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
2 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
3 BĄK Bartosz 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
4 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
5 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
7 BOBAK Oliwer 2009-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
8 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BOGUCKI Szymon 2008-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
10 BORKOWSKI Patryk 2008-03-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
11 BROŻONOWICZ Leon 2009-07-15 LKS Stal Mielec PDK
12 BURKIEWICZ Norbert 2008-10-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
13 CEPIL Maciej 2008-05-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
14 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CYGAN Gabriel 2010-08-24 LKS Stal Mielec PDK
16 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
18 ĆMIEL Wojciech 2009-12-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
19 ĆWIK Marcel 2010-01-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
20 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
21 DUBIS Adam 2010-04-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 FAC Bartosz 2006-03-24 AZS UMCS Lublin LBE
23 GAVRYLOV Arsenii 2006-11-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
24 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
25 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
26 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
27 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
28 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
29 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
30 IGNATOWSKI Wiktor 2007-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
31 JANIK Paweł 2007-03-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
33 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
34 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
35 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
36 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
37 KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
38 KATA Jakub 2008-02-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
39 KHOZIN Artem 2006-06-06 AZS UMCS Lublin LBE
40 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
42 KMIECIK Miłosz 2009-04-24 ULKS Lipinki MLP
43 KOPAŁA Jarosław 2009-04-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
44 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
45 KORONA Wiktor 2011-02-15 ULKS Lipinki MLP
46 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
47 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
48 KOT Paweł 2009-09-23 KS Komunalni Sanok PDK
49 KOWALCZYK Radosław 2007-04-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
50 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
51 KOZIOŁ Szymon 2011-09-27 KS Victoria Trzebinia MLP
52 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
53 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
54 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
55 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
56 ŁAKOMSKI Bartosz 2007-10-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
57 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
58 ŁUKASZYK Mateusz 2011-04-22 ULKS Lipinki MLP
59 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 MAMEŁKA Bartosz 2007-06-28 KS Agros Zamość LBE
61 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
62 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
63 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
64 MYJAK Szymon 2010-11-03 LKS Stal Mielec PDK
65 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
66 NOWOSIELSKI Michał 2009-11-12 TS Sokół Jasło PDK
67 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
68 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
69 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
70 PASZKOWSKI Kajetan 2009-11-24 KKB MOSiR Krosno PDK
71 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
72 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
73 PIOTROWSKI Patryk 2010-02-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
74 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
75 PROKOP Fabian 2007-11-01 UKS Kobylanka MLP
76 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 ROGOWSKI Szymon 2008-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
80 RUSIN Szymon 2009-07-31 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
81 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
82 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
83 RZĄDKOWSKI Adam 2008-11-03 SKS Kusy Kraków MLP
84 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
85 RZESZUTO Karol 2007-06-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
86 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 SIEMBIDA Krzysztof 2010-05-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
88 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
89 SKOCZYLAS Alex 2010-04-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
90 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
91 STEFANEK Kuba 2006-06-11 LUKS Namysłów OPL
92 STRĘCIWILK Mateusz 2008-02-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
93 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
94 STUDNICKI Wiktor 2008-02-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
95 SUDOŁ Maciej 2009-06-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
96 SZCZERBA Michał 2002-06-12 LKS Stal Mielec PDK
97 SZELĄG Mikołaj 2007-01-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 SZOSTEK Krystian 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
99 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
100 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
101 SZUMEŁDA Olaf 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
102 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
103 ŚWIĄTEK Filip 2009-09-01 ULKS Lipinki MLP
104 ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09 ULKS Lipinki MLP
105 ŚWIĘTACH Michał 2008-08-27 SKS Kusy Kraków MLP
106 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
107 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
108 TITTINGER Dominik 2011-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
110 TRĄBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
111 TROJNAR Eryk 2009-01-15 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
112 TROJNAR Kamil 2008-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
113 WAMBUI Denzel 2005-06-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
114 WAMYJ Korneliusz 2010-03-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
115 WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
116 WIŚNIEWSKI Hieronim 2008-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
117 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
118 WITALEC Marcin 2003-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
119 WÓJCIK Daniel 2008-09-20 ULKS Lipinki MLP
120 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
121 ZAJĄC Aleksander 2011-03-07 UKS Lider Siercza MLP
122 ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 SAS AZS AWF Kraków MLP
123 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
125 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
126 ZIARNO Marcin 2010-07-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
127 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
128 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
129 ZYGO Hubert 2008-03-29 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.39264607429504sekund