BOŻEK Jakub
2006-07-03
MKL Szczecinek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADLER Ignacy 2007-09-21 PLKS Gwda Piła WLP
2 BŁASZCZYK Aleksander 2006-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
3 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
4 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
5 CYPRYAŃSKI Damian 2007-07-18 AML Słupsk POM
6 DOMŻALSKI Franciszek 2007-01-22 MKL Szczecin ZPO
7 DUZIKOWSKI Maciej 2007-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
8 GROSIAK Kacper 2006-10-29 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
10 JASIŃSKI Piotr 2006-09-18 LLKS Pomorze Stargard ZPO
11 KARBARCZYK Tomasz 2007-12-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
12 KASZUBOWSKI Mateusz 2007-11-23 KL Bałtyk Koszalin ZPO
13 KOBYLARZ Maciej 2007-06-26 KL Bałtyk Koszalin ZPO
14 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
15 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
16 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
17 KUNICKI Maciej 2007-01-27 MKL Szczecin ZPO
18 KUPAJ Oskar 2006-03-13 AML Słupsk POM
19 KWAŚNIEWSKI Kacper 2007-03-16 MKL Szczecin ZPO
20 MACIEJCZYK Piotr 2007-06-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
21 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
22 MIZERKIEWICZ Fabian 2007-07-17 LKS Fenix Słupsk POM
23 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
24 PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 UKS Lipusz POM
25 PAPROCKI Szymon 2006-09-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
26 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
27 PIESZKE Marcel 2007-01-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
28 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
29 PLUCIŃSKI Jędrzej 2007-08-23 MKL Szczecin ZPO
30 PRZETACZNIK Sławomir 1994-08-29 KL Iskra Białogard ZPO
31 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
32 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
33 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
34 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
35 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 OŚ AZS Poznań WLP
36 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
37 WILCZYŃSKI Kajetan 2007-05-01 RLTL GGG Radom MAZ
38 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
39 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
40 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
41 WOŁOSEWICZ Igor 2006-11-30 AML Słupsk POM
42 ZABROCKI Kamil 2005-04-19 UKS Lipusz POM
43 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 KMS Szczecin ZPO
44 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
45 ZWOLIŃSKI Jan 2007-08-16 LKS Jantar Ustka POM
46 ŻELAZEK Krzysztof 2006-01-21 MKS Junior Złocieniec ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12873291969299sekund