WYSOCZAŃSKA Iga
2007-02-24
MKL Jurand Szczytno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAJSERT Zuzanna 2008-11-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
2 BARTECZKO Maja 2008-08-12 GKS Piast Gliwice SLK
3 BIELECKA Maja 2007-12-20 RLTL Optima Radom MAZ
4 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
5 BOROWIEC Wiktoria 2008-03-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 ULKS Tychowo ZPO
7 BUDNER Julia 2006-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
8 CENIUCH Anna 2005-08-18 UKL Ósemka Police ZPO
9 CIESZEWSKA Aleksandra 2008-06-09 MKS Bank BS Płońsk MAZ
10 CIEŚLA Maja 2008-05-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
11 CYMBALISTA Julia 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
12 CZARNECKA Maria 2008-05-24 MKLA Łęczyca LDZ
13 DĘBOWSKA Julia 2007-07-30 UKS Sprinter Słodków WLP
14 DOLIŃSKA Monika 2008-09-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
15 DREWLO Amelia 2007-11-29 KL Bałtyk Koszalin ZPO
16 DRZYZGA Julia 2006-04-04 LKS Polkowice DOL
17 DUDZIAK Wiktoria 2008-04-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
18 DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 MKS-MOSM Bytom SLK
19 DUSTER Zuzanna 2006-01-13 UKS 12 Kalisz WLP
20 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
21 FRANC Antonina 2008-03-05 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
22 GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 MUKS Szok Bojanowo WLP
23 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
24 GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
25 GEJDA Ada 2007-03-04 LKS Zantyr Sztum POM
26 GIERASIMOW Zuzanna 2006-08-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
27 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POM
28 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
29 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
30 GRACZYK-EIDER Zofia 2006-01-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
31 GROMADA Weronika 2008-10-26 LKS Lubusz Słubice LBU
32 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
33 HASSE Nikola 2008-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
34 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
35 JACKOWSKA Kinga 2009-03-11 MKL Jurand Szczytno WMZ
36 JANKOWSKA Barbara 2006-02-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
37 JARÓŻEK Emilia 2007-03-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
38 JASIEK Julia 2008-09-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
39 JASZEK Julia 2007-06-12 AML Słupsk POM
40 JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
41 JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 UKL Ósemka Police ZPO
42 KACZMAREK Kinga 2005-10-29 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
43 KAMIŃSKA Roksana 2008-07-21 PLKS Gwda Piła WLP
44 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
45 KAPAŁA Anna 2007-06-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
46 KAROLAK Weronika 2006-12-18 MKS Sambor Tczew POM
47 KARWACKA Dominika 2008-03-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
48 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
49 KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 UKL Ósemka Police ZPO
50 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
51 KOKOCIŃSKA Wiktoria 2007-06-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
52 KOPTIAKOW Izabela 2009-09-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
53 KOSMECKA Julia 2006-06-19 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
54 KOT Sandra 2007-05-28 MKS Junior Złocieniec ZPO
55 KOTOWSKA Julia 2007-01-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
56 KOWALCZYK Weronika 2007-03-23 RKS Łódź LDZ
57 KOZA Ewa 2009-06-23 UKL Ósemka Police ZPO
58 KOZA Ola 2007-04-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
59 KRAUZE Katarzyna 2006-02-01 KL Bałtyk Koszalin ZPO
60 KROTOWSKA Nikola 2007-01-12 LKS Lubawa WMZ
61 KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
62 KUBICKA Hanna 2006-10-03 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
63 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
64 KUJDA-ROGOWSKA Amelia 2006-11-17 AL Międzyzdroje ZPO
65 LEMANOWICZ Oliwia 2006-07-21 KS Ciechan Ciechanów MAZ
66 LEWANDOWSKA Nikola 2008-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
67 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
68 LISIECKA Weronika 2006-09-22 LUKS Start Nakło KPO
69 ŁAWICKA Natalia 2007-05-10 MLKL Płock MAZ
70 ŁUKSZA Anna 2007-06-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
71 ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 AML Słupsk POM
72 MACINA Julia 2006-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 MAGDZIŃSKA Natalia 2008-03-13 UKL Ósemka Police ZPO
74 MAJEWSKA Diana 2007-01-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
75 MAMCZAK Emilia 2008-06-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
76 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
77 MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 MKL Szczecin ZPO
78 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
79 MARTYNOWICZ Karolina 2007-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
80 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
81 MATUSZAK Julia 2007-05-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
82 MAZUR Martyna 2007-01-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
83 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
84 MICHALSKA Marianna 2007-12-30 UKL Ósemka Police ZPO
85 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
86 MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 AML Słupsk POM
87 MIELECH Gabriela 2007-07-28 KS Podlasie Białystok POD
88 MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 LKS Lubusz Słubice LBU
89 MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
90 MIRECKA Julia 2006-06-04 BKS Bydgoszcz KPO
91 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
92 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
93 NEJMAN Aleksandra 2007-06-25 AML Słupsk POM
94 NIEDZIELSKA Magdalena 2007-01-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
95 NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
96 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
97 NOWAK Oliwia 2006-08-12 LUKS Orkan Września WLP
98 NOWAKOWSKA Patrycja 2007-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
99 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września WLP
100 OCHĘDZAN Zuzanna 2007-04-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
101 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
102 OŁDAK Martyna 2006-02-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
103 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
104 ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
105 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
106 PIÓREK Nadia 2007-05-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
107 PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 UKL Ósemka Police ZPO
108 PODLASIEWSKA Joanna 2007-09-11 MKS Pułtusk MAZ
109 POLECHOŃSKA Gabriela 2008-04-23 LKS Lubusz Słubice LBU
110 PONIEŃSKA Martyna 2007-10-28 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
111 POTOMSKA Maria 2005-04-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
112 PRACHARCZYK Maria 2007-07-23 OKS Skra Warszawa MAZ
113 PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 LKS Lubusz Słubice LBU
114 REIMANN Karolina 2007-11-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
115 REJER Joanna 2006-07-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
116 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
117 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
118 SADEK Nina 2007-09-24 RKL Kusy Rokietnica WLP
119 SIERADZKA Marta 2005-03-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
120 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
121 SMOLEŃ Iga 2007-04-08 KS Gwardia Piła WLP
122 SOBOŃ Oliwia 2008-11-20 GULKS Barwice ZPO
123 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
124 STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
125 SUCHY Julia 2007-12-12 MKL Szczecin ZPO
126 SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
127 SZAŁAS Martyna 2006-05-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
128 SZULC Celestyna 2006-06-14 OLA Zachodniopomorskie ZPO
129 SZUMNA Zuzanna 2007-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
130 SZYBIAK Aleksandra 2007-11-12 KML Lubaczów PDK
131 SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 AL Międzyzdroje ZPO
132 SZYMCZAK Daria 2008-02-08 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
133 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
134 ŚWITAŁA Martyna 2007-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
135 TADDA Liliana 2006-03-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
136 TUCHORSKA Marta 2008-08-22 MKS Junior Złocieniec ZPO
137 TYCZYŃSKA Gabriela 2006-06-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
138 WALCZAK Maja 2009-05-01 LKS Lubusz Słubice LBU
139 WALCZAK Marta 2007-06-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
140 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania 2007-04-25 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
141 WALKOWIAK Nikola 2006-11-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
142 WIERTEL Olimpia 2008-03-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
143 WINIARZ Alicja 2006-03-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
144 WOŁOSZYN Oliwia 2006-06-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
145 WÓJCIK Wiktoria 2008-05-01 PLKS Gwda Piła WLP
146 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
147 ZALEJSKA Oliwia 2007-10-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
148 ZIMMER Julia 2007-01-07 UKS Achilles Leszno WLP
149 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
150 ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 AZS UMCS Lublin LBE
151 ŻUKOWSKA Julia 2009-10-12 MKS Hermes Gryfino ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30050301551819sekund