ADAMCZYK Bartłomiej
2007-06-13
TL Pogoń Ruda Śląska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
2 BŁASIŃSKI Jan 2008-09-15 UKS Czwórka Żory SLK
3 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
4 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
5 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
6 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
7 DENIS Krzesimir 2008-03-11 TS AKS Chorzów SLK
8 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
9 DOBOSZ Wojciech 2007-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
10 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
11 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
14 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 IZYDORCZYK Eryk 2009-12-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
16 JORDAN Gabriel 2008-11-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
17 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
18 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
19 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
20 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
21 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
22 KOLONKO Karol 2010-10-26 GKS Piast Gliwice SLK
23 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
25 KUBICZEK Filip 2007-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
26 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
27 KULAK Wojciech 2008-11-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
28 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
29 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 WKS Wawel Kraków MLP
30 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
31 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
32 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
33 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
34 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
35 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
36 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 UKS Chromik Mysłowice SLK
37 PASZKIEWICZ Borys 2006-12-30 TS AKS Chorzów SLK
38 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
39 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
40 SACHA Paweł 2007-02-25 LKS Orzeł Kozy SLK
41 SAWCZUK Grzegorz 2007-07-25 LKS Pogórze Skoczów SLK
42 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 ULKS Lipinki MLP
43 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
44 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
45 STĘPNIOWSKI Kamil 2007-08-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
46 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
47 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
48 SZEDEL Szymon 2007-03-09 MKS-MOS Katowice SLK
49 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 WOŹNIAK Maciej 2002-11-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
51 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
52 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
53 ZANDER Filip 2008-06-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11311078071594sekund