ADAMCZYK Bartłomiej
2007-06-13
TL Pogoń Ruda Śląska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
2 BANACH Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BANASZEK Karol 2007-11-22 WKS Wawel Kraków MLP
4 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
5 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
6 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
7 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
8 BERNACKI Krystian 2005-02-20 TS AKS Chorzów SLK
9 BIZOŃ Grzegorz 2007-05-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
10 BŁASIŃSKI Jan 2008-09-15 UKS Czwórka Żory SLK
11 BODZIANOWSKI Paweł 2008-12-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
12 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
13 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
14 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
15 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
16 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
17 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
18 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
19 COULIBALY David 2006-09-02 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
21 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
22 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
23 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
24 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
25 DENIS Krzesimir 2008-03-11 TS AKS Chorzów SLK
26 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
27 DIDKOWSKI Tobiasz 2007-05-12 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
28 DOBOSZ Wojciech 2007-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
29 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
30 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
31 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
32 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
33 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
34 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
35 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 FEDKOW Michał 2007-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
37 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
38 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
39 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
40 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
43 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
44 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
45 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
46 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
48 IZYDORCZYK Eryk 2009-12-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
49 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
50 JORDAN Gabriel 2008-11-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
51 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
52 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
53 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
54 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
55 KĘPSKI Mateusz 2008-03-06 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
56 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
57 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
58 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
59 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
60 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 KOLONKO Karol 2010-10-26 GKS Piast Gliwice SLK
62 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
63 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
64 KOWALIK Daniel 2003-02-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
65 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
66 KRAKOWIAN Brunon 2013-04-18 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
67 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
68 KUBICZEK Filip 2007-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
69 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
70 KULAK Wojciech 2008-11-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
71 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
72 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
73 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
74 LINKIEWICZ Igor 2007-07-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
75 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
76 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
77 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
78 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
79 ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
82 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
83 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
84 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
85 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
86 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
87 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
88 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
89 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
90 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
91 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
92 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
93 MŁYNARCZYK Wojciech 2007-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
94 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
95 PANEK Filip 2007-04-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
96 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
97 PASZKIEWICZ Borys 2006-12-30 TS AKS Chorzów SLK
98 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
99 PILAWA Piotr 2008-02-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
100 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
101 RASZDORF Julian 2008-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
102 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
103 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
104 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
105 RYSZKA Piotr 2007-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
106 SACHA Paweł 2007-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
107 SAŁCZYŃSKI Patryk 2008-03-19 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
108 SAWCZUK Grzegorz 2007-07-25 LKS Pogórze Skoczów SLK
109 SEKUŁA Jakub 2003-03-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
111 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
112 SIWY Mariusz 2006-10-02 UKS Trójka Mikołów SLK
113 SOCHA Jan 1998-07-20 KS Sprintwarsaw MAZ
114 STĘPNIOWSKI Kamil 2007-08-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
115 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
116 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
117 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
118 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
119 SZEDEL Szymon 2007-03-09 MKS-MOS Katowice SLK
120 SZROM Konrad 2007-02-02 LUKS Podium Kup OPL
121 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
122 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
123 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 TKACZYK Filip 2007-01-06 OŚ AZS Poznań WLP
125 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
126 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
127 TURKIEWICZ Antoni 2008-11-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
128 WADAS Michał 2011-03-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
129 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
130 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
131 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
132 WIĘCEK Paweł 2008-09-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
133 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
134 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
135 WOŹNIAK Maciej 2002-11-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
136 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
137 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
138 ZANDER Filip 2008-06-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
139 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
140 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.43814587593079sekund