DROZDA Antoni
2008-02-03
MLKS Sokół Lubin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABDELMONEIM Adam
2012-01-30
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ALEKSANDROWICZ Oliwier
2010-04-10
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BAJOREK Konrad
2008-05-14
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARAŃSKI Dawid
2009-02-22
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARSZCZYK Milan
2009-12-19
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BARTOŚ Ignacy
2009-12-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BECELA Piotr
2007-06-02
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BĘBEN Oskar
2005-07-05
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BIELAN Dawid
2007-03-10
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BIELSKI Adrian
2009-03-08
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BIENIEK Marcel
2009-06-17
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIERNACKI Michał
2008-01-31
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BLUM Igor
2008-02-04
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BOGUSZEWSKI Bartosz
2009-04-10
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BRZEZIŃSKI Artur
2004-02-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRZÓSKA Bartosz
2007-06-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BRZYSKI Borys
2006-05-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BUTRA Tobiasz
2005-06-29
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
CEGLAREK Bartosz
2008-02-28
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
CHAMIOŁO Daniel
2003-11-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CHMIEL Szymon
2006-10-03
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHMIELEWSKI Bartosz
2009-04-17
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHOCHEL Alan
2008-02-13
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CIEBIEŃ Krzysztof
2007-01-26
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CIERACH Oskar
2009-01-28
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CIESIELSKI Filip
2005-05-13
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CZUŁEK Adrian
2009-03-13
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
DEĆ Fabian
2006-04-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
DIALLO Amadou
2005-04-21
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
DROŹDZIK Oliwier
2011-04-08
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
DUKIEL Łukasz
2009-08-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DZIUBA Jakub
2009-04-27
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
FILAR Igor
2004-03-25
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
FRYSZER Miłosz
2008-01-05
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GABRYELSKI Marcel
2009-06-15
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GEREGA Bartosz
2004-09-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GŁOGOWSKI Patryk
2008-11-24
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GNIAZDOWSKI Michał
2008-12-29
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GÓRSKI Bartosz
2008-07-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GREGORCZYK Paweł
2009-05-26
MLKS Polonia Środa Śląska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GRUCELA Paweł
2006-10-27
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRYS Andrzej
2007-03-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
HABICH Paweł
1977-06-23
niest. Z.Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
HARĘŻA Fabian
2008-04-28
ZSR Start Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HEJKE Tymon
2008-06-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HENIKE Kamil
2008-04-15
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
HOMENIUK Michał
2009-01-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JAMUŁA Krzysztof
2007-01-20
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JAROSZ Szymon
2003-09-15
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JASEK Hubert
2007-09-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JASKOT Szymon
2008-02-10
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JAWORSKI Jakub
2008-11-07
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JÓZEFOWIAK Bartłomiej
2009-01-05
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JUNG Marcin
2004-03-19
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JURAK Dawid
2007-08-28
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KALICINSKI Aleksander
2008-10-24
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KAŁWA Adam
2006-07-14
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KANTECKI Wiktor
2009-06-02
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KARMELITA Jan
2010-06-22
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KIEŁB Kacper
2007-11-08
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KIERNOŻYCKI Michał
2008-09-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KIERSKI Kacper
2002-01-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KINDRA Dawid
2007-12-19
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KLĘK Konrad
2006-02-16
niestowarzyszony
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KOŁODZIEJ Wojciech
2009-03-06
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KONIECZNY Wojciech
2008-10-25
SL Olimpia Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KORYZNA Szymon
2009-02-10
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KOSMACZ Filip
2007-07-01
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KOSTOVYCH Rostyslav
2011-10-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KOSUCIŃSKI Sławomir
1981-01-21
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KOSZELA Maciej
1978-01-14
Adam Draczyński Running Team Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KOTWICKI Nikodem
2009-10-30
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOWALSKI Maksymilian
2008-10-03
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KRAWICZ Piotr
2008-09-16
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KRUPA Mateusz
2008-03-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KRUPIEŃCZYK Mikołaj
2011-12-27
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KUBACZYK Maksymilian
2007-08-12
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KUBIS Mateusz
2009-09-26
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
LALIK Tymoteusz
2010-01-22
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
LANGE Filip
2007-12-15
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
LATKOWSKI Kacper
2008-07-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
LEWANDOWSKI Mateusz
2009-05-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof
2008-03-30
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
MAC Szymon
2005-01-06
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
MACZYTA Andrzej
2009-11-17
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
MAJKA Jan
2012-07-24
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
MAŁECKI Bruno
2010-12-12
UKS Sprint Przeźmierowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
MARKUSZEWSKI Szymon
2009-03-04
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
MICHALAK Dawid
2009-11-02
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
MIELOCH Maciej
2011-03-23
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
MILEWSKI Michał
2009-03-27
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
NIEŚCIEROWICZ Bartosz
2008-11-05
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
NOWAK Filip
2010-08-31
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
OLSZEWSKI Adrian
1978-07-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
OSIKA Bartłomiej
2004-06-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
OSZMIAŃCZUK Jakub
2008-07-10
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
PAJĄK Stanisław
2007-08-13
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
PAKULSKI Michał
2008-03-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
PECYNA Krystian
2008-09-01
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
PIASKOWSKI Antoni
2008-01-10
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
PODURGIEL Kazimierz
2008-06-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
POSMYK Mateusz
2009-04-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
POTEPA Marcel
2008-02-01
WKS Oleśniczanka Oleśnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
PRZEPIÓRSKI Krzysztof
2007-05-25
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
PRZYBYŁ Bartosz
2009-01-16
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
PRZYGRODZKI Kacper
2009-01-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
RADKIEWICZ Michał
2006-05-22
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
RODZIEWICZ Mateusz
2007-08-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
ROKASZEWICZ Michał
2005-10-19
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
ROMANEK Adam
2008-06-06
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ROMANÓW Kornel
2010-07-14
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
RONCZEWSKI Leon
2009-04-14
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
RUDNICKI Oskar Marek
2008-06-10
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
RUDNIK Błażej
2007-06-23
KL Lumel Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
RUMIJEWSKI Tomasz
2008-08-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
RUTKOWSKI Maciej
2006-11-14
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SADOWSKI Oskar
2005-02-20
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SADZA Filip
2008-11-21
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SALWA Sebastian
1998-02-22
SKSG Korona Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SARNOWSKI Piotr
2010-01-01
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
SAWICKI Jakub
2009-03-08
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
SAWICKI Oskar
2009-07-20
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
SIKORA Kamil
2009-10-08
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
SKRZYNECKI Kacper
2006-02-14
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
SOBCZYŃSKI Hubert
2008-04-11
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
SOBCZYŃSKI Igor
2004-03-17
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
STANIEWICZ Filip
2009-01-31
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
STASIAK Natan
2009-07-15
KS Team Baryła Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
STASZKIEWICZ Tymon
2012-01-05
LKS Atleta Gniezno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
STRZYGOCKI Kacper
2006-06-20
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
SZCZERCZOWSKI Wojciech
2006-07-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
SZNAJDER Kornel
2008-01-22
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
SZWAJKOWSKI Tomasz
2009-12-07
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
SZYMAŃSKI Antoni
2011-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
SZYRNER Adam
2007-10-10
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
ŚMIECH Konrad
2009-08-06
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
TELEGA Antoni
2008-01-10
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
TOCHMAN Wojciech
2008-03-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
TROŚCIANKA Hubert
2006-07-26
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
TURKIEWICZ Antoni
2008-11-28
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
TURKIEWICZ Michał
2008-03-04
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
TWARDY Kacper
2009-03-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
VYNNYK Oleh
2008-01-08
WKS Śląsk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
WAWRZYŃSKI Nikodem
2009-01-15
UMKS Iskra Wolsztyn
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
WICHA Maciej
2008-03-24
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
WIETUSZYŃSKI Bartosz
2007-03-31
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
WILK Antoni
2011-08-10
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
WILK Bartosz
2007-03-17
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
WŁADYKA Michał
2008-11-21
MKS Siechnice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
WODECKI Mikołaj
2005-03-03
ULKS Sprinter Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
WOŹNIAK Jarosław
2008-02-23
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
WRÓBLEWSKI Marcel
2009-08-15
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
WZOREK Mateusz
2007-01-01
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
ZADROŻNY Antoni
2007-12-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
ZARÓD Kajetan
2008-04-05
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
ZAZULA Kacper
2009-01-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ZIELIŃSKI Mateusz
2008-06-20
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ŻYŁKIEWICZ Tymon
2009-02-05
LKS Świeradów-Zdrój
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik