STRZELECKI Stanisław
2007-01-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
2 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
3 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
4 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
5 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
6 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom MAZ
7 BLUM Igor 2008-02-04 WLKS Wrocław DOL
8 BOROWIEC Patryk 2010-04-19 Akademia Biegowa Żary LBU
9 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
10 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
11 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
12 CZAJKOWSKI Jacek 2007-02-01 MLKS Sokół Lubin DOL
13 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
14 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka DOL
15 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
16 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
17 DIDYK Mateusz 2005-06-10 MKS MOS Wrocław DOL
18 DOMAGAŁA Kacper 2007-07-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
19 DONICA Patryk 2006-06-15 Akademia Sportu Otwock MAZ
20 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
21 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
23 FOREMNY Jakub 2007-07-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
24 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
25 FRYSZER Miłosz 2008-01-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
26 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
27 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
28 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
29 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
30 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
31 ISZTWAN Przemysław 2006-01-18 MKS Piast Głogów DOL
32 JANUSZEWSKI Sebastian 2007-12-17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
33 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 WLKS Wrocław DOL
34 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
35 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
36 KAŹMIERCZAK Kacper 2006-03-17 ZLKL Zielona Góra LBU
37 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
38 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
39 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
40 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
41 KLAWE Michał 2007-04-30 MKS Siechnice DOL
42 KŁOS Łukasz 2008-09-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
43 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
44 KONOPKA Oskar 2008-07-31 UKS Achilles Leszno WLP
45 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
46 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
47 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 LIBURA Jakub 2002-10-31 MKS Siechnice DOL
50 LINKIEWICZ Igor 2007-07-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
51 LIPNICKI Filip 2008-05-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
52 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
53 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
54 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
55 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
56 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
57 MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
58 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
59 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
60 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
61 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
62 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
63 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
64 PIASKOWSKI Antoni 2008-01-10 KL Lumel Zielona Góra LBU
65 POGODSKI Franciszek 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
66 POSPICHAL Andreas 2008-07-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
67 POTEPA Marcel 2008-02-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
68 PRACZYK Szymon 2008-05-24 OŚ AZS Poznań WLP
69 PSIUCH Michał 2007-02-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
70 RADKIEWICZ Michał 2006-05-22 ZLKL Zielona Góra LBU
71 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
72 ROMANEK Adam 2008-06-06 GKS Start Długołęka DOL
73 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
74 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 RYBA Kacper 2002-11-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
77 SIEMASZKO Daniel 2007-07-18 KS Podlasie Białystok POD
78 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
79 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
80 SŁOWIK Mikołaj 2008-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
81 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
82 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
83 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
84 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
85 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
87 SZULC Mikołaj 2004-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
88 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
89 ŚMIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
90 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
91 TELEGA Antoni 2008-01-10 MKL 12 Jelenia Góra DOL
92 TERLECKI Jakub 2007-06-30 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
93 TRĄBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
94 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
95 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
96 WIETESKA Wojciech 2010-10-27 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
97 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MKS MOS Wrocław DOL
98 WRÓBLEWSKI Kacper 2007-03-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
99 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
100 ŻEBRYK Kamil 2005-07-07 MKS MOS Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35999798774719sekund