POCHYLCZUK Krzysztof
2007-12-08
MKS Unia Hrubieszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMOWICZ Franciszek
2007-12-23
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BEDNARCZUK Jarosław
2006-09-08
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIEDRYCKI Mateusz
2006-08-12
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZERWIŃSKI Adrian
2007-06-25
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CZĘŚCIK Przemysław
2007-02-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DZIEMIAŃCZYK Aleksander
2007-02-01
KS Parkiet Hajnówka
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FILIPKOWSKI Mariusz
2008-02-15
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FOLUSZ Mikołaj
2007-11-26
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
GAWEŁ Kacper
2007-01-24
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JARMOSZEWICZ Jan
2008-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JUNG Sebastian
2007-10-12
KS Polesie Urszulin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JUSZKIEWICZ Alan
2008-04-26
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
KASAK Adam
2008-10-11
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOWALSKI Rafał
2007-04-02
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KUSZ Marcin
2006-05-22
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
MILEWSKI Kuba
2007-01-05
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
NAJUCH Wiktor
2008-01-20
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
NAWROCKI Kacper
2007-01-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
OŁDAKOWSKI Filip
2008-05-09
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
PAPIS Gabriel
2008-03-22
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
PATALAN Alex
2007-12-22
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
POCHYLCZUK Tomasz
2006-11-15
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SIDOR Hubert
2006-01-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SOKOŁOWSKI Jakub
2007-09-23
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
SOKOŁOWSKI Krystian
2008-09-04
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
STANKIEWICZ Mateusz
2007-02-13
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
SZUSTAKOWSKI Jakub
2007-02-13
MKS Unia Hrubieszów
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
TOMASZEWSKI Jakub
2008-04-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
TYRKA Kacper
2006-03-18
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
TYRKA Norbert
2007-06-06
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
WOŁOSZYN Bartłomiej
2005-03-16
LKS Znicz Biłgoraj
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik