WOŁOSZ Wiktor
2007-05-19
UKS Clan Ostrołęka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMCZYK Piotr
2006-06-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRZUZY Miłosz
2007-10-18
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CEBULA Mateusz
2006-05-28
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CHACHURSKI Mieszko
2007-12-29
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CICHACKI Tymoteusz
2006-01-02
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DZWONKOWSKI Konrad
2006-04-10
UKS Clan Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
GÓRSKI Kacper
2006-08-31
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
HRYNISZYN Kacper
2006-03-15
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
JANICKI Maciej
2006-10-11
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
KOSZELA Krystian
2007-05-20
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
KULIŃSKI Antoni
2007-03-27
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
ŁUCZYK Jakub
2006-10-21
AP Marcovia Marki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
MARCINIAK Szymon
2007-03-01
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
MIKA Kilian
2007-02-26
SRS Kondycja Piaseczno
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
MROZEK Artur
2007-06-18
UKS Siódemka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
OLEJNIK Mikołaj
2007-09-09
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
PIOTROWICZ Marcel
2007-05-17
KS Zamek Kurzętnik
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
PLEJZNEROWSKI Mateusz
2007-08-03
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
PŁUCIENNIK Adam
2006-05-25
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
RYMARZ Adam
2007-05-31
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
SMULKO Jan
2007-05-05
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
SOT Wiktor
2006-06-06
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
SPACHT Wojciech
2007-08-15
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
SZEWCZYK Szymon
2006-03-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
TRELA Kacper
2007-09-18
UKS Olimp Kozienice
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
WOŁOSZYN Jan
2006-05-02
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
WRÓBLEWSKI Paweł
2007-07-13
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ZAWI¦LIŃSKI Michał
2007-02-06
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŻACZKIEWICZ Michał
2007-03-13
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik