PAWŁOWSKI Franciszek
2006-07-01
PLKS Gwda Piła
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
5 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
6 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
7 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
8 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
9 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
10 BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 KS Parkiet Hajnówka POD
11 BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
12 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
13 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
14 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
15 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
16 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
17 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 CHACHULSKI Antoni 2005-03-03 SSMKS Parasol Wrocław DOL
19 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
20 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
21 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
22 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
23 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
24 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
26 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
27 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
28 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
29 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
30 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
31 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
32 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 DĄBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
34 DONAKIEWICZ Robert 2004-11-24 KB Dziesiątka Białogard ZPO
35 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
36 DZIĘDZIURA Mateusz 2007-05-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
37 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
38 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
39 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 GALLAGHER Maciej 2006-09-09 SL Olimpia Poznań WLP
41 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 2007-02-20 7PRO Team Szczecinek ZPO
42 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
43 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
44 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
45 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
46 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
47 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
48 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
49 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
50 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
51 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
53 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
54 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
55 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
56 GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 LUKS Orkan Września WLP
57 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
58 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
59 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
60 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
61 JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
62 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
63 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
64 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
65 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
66 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
67 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
68 KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 OŚ AZS Poznań WLP
69 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
70 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
71 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
72 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
73 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
74 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
75 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
76 KASZYŃSKI Dominik 2007-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
77 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
78 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
79 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
81 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
82 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
83 KNYPIŃSKI Leon 2007-06-22 UKS Piątka Jarocin WLP
84 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
85 KOLASIŃSKI Szymon 2006-11-11 MKL Jarocin WLP
86 KOPEK Piotr 2007-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
87 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
89 KOSZOWSKI Mateusz 2007-08-30 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
90 KOTKOWIAK Wojciech 2007-01-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
92 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
93 KOZŁOWSKI Mateusz 2008-01-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
94 KRASZEWSKI Maciej 2006-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
95 KRYNOJEWSKI Alan 2006-08-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
96 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
97 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
98 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
100 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
101 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
102 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
103 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
104 KWAPISZ Adrian 2006-03-08 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
105 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
107 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
108 LENARCZYK Marek 2007-07-02 OŚ AZS Poznań WLP
109 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
110 LUDERA Szymon 2006-05-19 SKS Unia Swarzędz WLP
111 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
112 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
113 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
114 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
116 MADEJ Mateusz 2006-04-15 KL Bałtyk Koszalin ZPO
117 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
118 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
119 MALICKI Marek 2007-07-11 SKS Unia Swarzędz WLP
120 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
121 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
122 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
123 MANICKI Kacper 2006-04-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
124 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
125 MARCHLEWSKI Maciej 2007-03-23 KS Wilki Pomorskie ZPO
126 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
127 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
128 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
129 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
130 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
131 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września WLP
132 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
133 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
134 MIKOŁAJCZYK Marcin 2006-05-03 LUKS Orkan Września WLP
135 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
136 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
137 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
138 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
139 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
140 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
141 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
142 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
143 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
144 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
145 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
146 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
147 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
148 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
149 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
150 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
151 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
152 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
153 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
154 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
155 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
156 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
158 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
159 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
160 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
161 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
162 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
163 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
164 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
165 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
166 RODZIEWICZ Tymon 2007-08-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
167 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
168 ROSIŃSKI Jakub 2007-08-15 KS Gwardia Piła WLP
169 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
170 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
171 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
172 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
173 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
174 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
175 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
176 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
177 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
178 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
179 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
180 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
181 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
182 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
183 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
184 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
185 STANKIEWICZ Filip 2005-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
186 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
187 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
188 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
189 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
190 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
191 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
192 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
193 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
194 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
195 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
196 ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
197 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
198 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
199 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
200 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
201 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
202 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
203 TYRKA Norbert 2007-06-06 MKS Agros Chełm LBE
204 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
205 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
206 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
207 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
208 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
209 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
210 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
211 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
212 WISZOWATY Tomasz 2006-09-08 KS Podlasie Białystok POD
213 WITKE Adam 2006-07-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
214 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
215 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
216 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
217 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
218 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
219 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
220 WOŁOSZYN Bartłomiej 2005-03-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
221 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
222 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
224 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
225 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
226 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
227 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
228 ZIELNIEWSKI Konrad 2007-05-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20154905319214sekund