DOŁĘGA Igor
2008-01-28
CWKS Resovia Rzeszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADWENT Bartłomiej 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
2 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
3 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
4 BĄK Wojtek 2007-09-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
5 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
6 BORAWSKI Gabriel 2009-04-08 LKS Stal Mielec PDK
7 BOSAK Mateusz 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
8 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
9 BRODOWSKI Bartosz 2011-01-30 KKL Stal Stalowa Wola PDK
10 BRODOWSKI Wojciech 2008-02-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
11 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
12 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
13 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 CHYŁA Sebastian 2010-03-04 KKL Stal Stalowa Wola PDK
15 CZĄSTKA Jan 1958-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
16 CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza MLP
17 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
18 CZOPEK Bartosz 2008-12-03 Kraków Athletics Team MLP
19 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
20 DAWIEC Tymoteusz 2008-11-13 KS SportWise Kraków MLP
21 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 DĄBEK Oliwier 2009-09-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 DYKSZAK Tymon 2009-12-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 FIERTAK Franciszek 2008-05-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
25 FILICIAK Antoni 2008-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
26 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
27 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
28 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
29 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
31 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
32 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
33 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
34 GRZEBYK Borys 2010-04-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
35 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
36 IRZYK Oskar 2008-12-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
37 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
38 JAKUBIK Michał 2009-08-14 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
39 JANKOWSKI Michał 2009-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
41 JASKOT Nikodem 2008-05-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
42 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
43 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
44 KAWALEC Wiktor 2010-06-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 KIJANKA Mateusz 2008-04-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
46 KILIAN Rafał 2009-01-06 LKS Stal Mielec PDK
47 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
48 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
50 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
51 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
52 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
53 KONARCZAK Bartłomiej 2009-09-02 LKS Brzezina Osiek MLP
54 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
55 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
56 KORZENIOWSKI Maksymilian 2009-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
57 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
58 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 KRAWIEC Konrad 2009-02-21 KKL Stal Stalowa Wola PDK
60 KUBLA Michał 2008-04-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KUŁAK Kacper 2006-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
62 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
63 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
64 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
65 LEŚNIAK Bartłomiej 2008-09-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
66 LEWANDOWSKI Mikołaj 2009-05-21 KKL Stal Stalowa Wola PDK
67 LIGAS Michał 2009-08-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
68 LIPSKI Filip 2007-01-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
69 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
70 LIWEŃ Tymoteusz 2007-02-07 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
71 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
72 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
73 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
74 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
75 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 MAMEŁKO Mateusz 2008-11-07 MKS Agros Chełm LBE
77 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
78 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
79 MICAŁ Krzysztof 2008-04-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
80 MIKA Jan 2008-03-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
81 MŁOTKIEWICZ Hubert 2009-06-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
82 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
83 NAJUCH Wiktor 2008-01-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
84 NOWAK Marcin 1982-10-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
85 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
86 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
87 OLSZEWSKI Miłosz 2010-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
88 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
90 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
91 PESZT Michał 2008-05-26 KS SportWise Kraków MLP
92 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
93 PILARCZYK Mateusz 2008-05-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
94 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
95 PŁAZA Maksymilian 2008-07-15 KKB MOSiR Krosno PDK
96 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
97 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
99 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
100 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
101 ROZBORSKI Jan 2011-03-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
102 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
103 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
104 SAŁAPSKI Patryk 2009-03-15 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
105 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
106 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
107 SERAFIN Dominik 2007-03-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
108 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
109 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
110 SMOROŃSKI Patryk 2009-09-05 KS AZS AWF Kraków MLP
111 SOBOLEWSKI Wiktor 2009-03-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
112 SOPEL Hubert 2001-07-23 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
113 SPOREK Patryk 2008-12-16 SKS Kusy Kraków MLP
114 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
115 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
116 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
117 STEFAŃSKI Maks 2008-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
118 STRĘCIWILK Mateusz 2008-02-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
119 STRÓŻ Piotr 2009-02-25 MKS Stal Nowa Dęba PDK
120 SZCZEKLIK Antoni 2008-04-25 WKS Wawel Kraków MLP
121 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
122 SZCZUREK Mateusz 2009-09-12 WKS Wawel Kraków MLP
123 ŚCIERANKA Mateusz 2008-07-30 UKS Gimball Tarnawa Dolna PDK
124 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
125 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
126 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
127 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
128 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
130 TOMCZAK Łukasz 2009-04-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
131 TROJANOWSKI Adam 2008-11-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
132 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 TYMUŁA Adrian 2009-08-15 LKS Stal Mielec PDK
134 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
135 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
136 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
137 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
138 WOJDOWSKI Marek 2009-11-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 WOŁOSZ Jacek 2007-06-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
140 WOŹNY Dawid 2007-05-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 WÓJCICKI Paweł 2009-03-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
142 WÓJCIK Adam 2007-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
143 WRONOWSKI Jakub 2008-06-03 KKL Stal Stalowa Wola PDK
144 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
145 ZABROCKI Kuba 2009-01-25 UKS Kusy Bukowno MLP
146 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
147 ZAJĄC Gabriel 2011-11-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
148 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
149 ZĄBKIEWICZ Mikołaj 2009-11-02 KS AZS AWF Kraków MLP
150 ZDEB Kacper 2007-03-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
152 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
153 ZWIERNIAK Aleksander 1993-03-14 UKS Lider Siercza MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.31992197036743sekund