KNIGAWKA Zuzanna
2007-10-15
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ALEKSIAK Antonina 2007-03-25 KL Gdynia POM
3 ALEKSIAK Weronika 2008-10-01 KL Gdynia POM
4 BABIAK Joanna 2007-09-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
5 BARTEL Maria 2004-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 SL Olimpia Poznań WLP
7 BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 MKS MOS Wrocław DOL
8 BĄK Gabriela 2009-12-16 KL Lechia Gdańsk POM
9 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia POM
10 BIELECKA Barbara 2011-04-20 KL Gdynia POM
11 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
12 BRZEZINSKA Katarzyna 2008-12-27 SL Olimpia Poznań WLP
13 BURDA Patrycja 2008-07-29 SL Olimpia Poznań WLP
14 CHRAPEK Weronika 2007-10-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
15 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia POM
16 GORGOSZ Aleksandra 2008-02-01 SL Olimpia Poznań WLP
17 GRELEWICZ Agnieszka 2008-06-12 WKS Flota Gdynia POM
18 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia POM
19 GROŻYŃSKA Pola 2007-02-02 WKS Flota Gdynia POM
20 IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
21 IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 SL Olimpia Poznań WLP
22 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
23 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
24 JAKUSZ Lena 2008-09-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
25 JANKOWSKA Aleksandra 2007-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
26 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce SWK
27 JĘDRYCZKA Hanna 2008-07-17 MKS GALA Gdańsk POM
28 KACZKOWSKA Lena 2010-03-07 SKLA Sopot POM
29 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk POM
30 KASPERCZYK Lena 2011-09-14 SL Olimpia Poznań WLP
31 KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 KL Gdynia POM
32 KLESSA Lena 2007-09-19 SL Olimpia Poznań WLP
33 KOSIOŁ Weronika 2012-11-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 KOZŁOWSKA Aleksandra 2010-08-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
35 KOŻUCH Zuzanna 2010-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 KSIĄŻEK Daria 2010-12-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
37 KULPA Zofia 2005-05-21 KMS Szczecin ZPO
38 KUSY Emilia 1998-12-09 SKLA Sopot POM
39 LADWICH Lena 2010-03-06 SL Olimpia Poznań WLP
40 LASSIN Sara 2006-07-19 WKS Flota Gdynia POM
41 LEWANDOWSKA Małgorzata 2008-02-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
42 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot POM
43 LICHOTA Laura 2008-02-28 MKS MOS Wrocław DOL
44 LIPIŃSKA Lena 2008-10-12 MKL Szczecin ZPO
45 LUDWINIAK Amelia 2006-03-07 KS Warszawianka W-wa MAZ
46 ŁOCHYŃSKA Weronika 2008-12-20 SL Olimpia Poznań WLP
47 ŁUGIEWICZ Julia 2009-05-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
48 MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot POM
49 MAKOWSKA Nicola 2011-06-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
50 MALEWICZ Marta 2006-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 MELZACKA Gabriela 2008-03-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 MELZACKA Lidia 2011-06-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 MICHNIEWSKA Lukrecja 2009-11-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
54 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot POM
55 OGIEGŁO Pola 2002-12-26 WKS Flota Gdynia POM
56 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
57 PACHOLEC Emilia 2006-06-13 SKLA Sopot POM
58 PIERNIK Julia 2007-06-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
59 PIERZYŃSKA Patrycja 2012-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 PLEWKA Julita 2007-02-23 KL Gdynia POM
61 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław DOL
62 PROSTAK Oliwia 2010-01-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 PUK Sonia 2003-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
64 SKUBISZ Julia 2003-05-27 WKS Flota Gdynia POM
65 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
66 SMOLARCZYK Julia 2005-07-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 SOBCZAK Julia 2007-09-08 SL Olimpia Poznań WLP
68 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
69 STĘPIEŃ Nina 2007-12-22 RKS Łódź LDZ
70 SUSKA Marika 2007-12-31 KL Gdynia POM
71 SZAREK Łucja 2009-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
72 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 TOMASZEWSKA Zofia 2009-09-26 GKS Olimpia Grudziądz KPO
74 TORLIŃSKA Julia 2008-07-22 KL Gdynia POM
75 TUR Alicja 2007-08-11 SL Olimpia Poznań WLP
76 TYSZKO Laura 2007-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
77 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
78 WASILEWSKA Maja 2008-05-27 WKS Flota Gdynia POM
79 WESOŁOWSKA Oliwia 2007-06-07 GKS Olimpia Grudziądz KPO
80 WIECZERZAK Kinga 2007-06-25 SKLA Sopot POM
81 WODECKA Kinga 2006-11-16 UKL Ósemka Police ZPO
82 WOJCIECHOWSKA Jagoda 2010-03-22 SL Olimpia Poznań WLP
83 ZABOROWSKA Iga 2009-04-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
84 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
85 ZAŁĘSKA Wiktoria 2007-05-26 GKS Olimpia Grudziądz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13059496879578sekund