TYSZKO Laura
2007-12-14
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ALEKSIAK Antonina 2007-03-25 KL Gdynia POM
3 ALEKSIAK Weronika 2008-10-01 KL Gdynia POM
4 BABIAK Joanna 2007-09-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
5 BARTEL Maria 2004-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
6 BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 SL Olimpia Poznań WLP
7 BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 MKS MOS Wrocław DOL
8 BĄK Gabriela 2009-12-16 KL Lechia Gdańsk POM
9 BEDNARSKA Kinga 2007-09-12 MMKS Gdańsk POM
10 BENC Oliwia 2008-01-24 MKS GALA Gdańsk POM
11 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia POM
12 BIELECKA Barbara 2011-04-20 KL Gdynia POM
13 BIERNAT Karina 2008-01-30 AML Słupsk POM
14 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce SWK
15 BORKIEWICZ Marika 2000-08-31 KMS Szczecin ZPO
16 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
17 BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 KMS Szczecin ZPO
18 BRZEZINSKA Katarzyna 2008-12-27 SL Olimpia Poznań WLP
19 BURDA Patrycja 2008-07-29 SL Olimpia Poznań WLP
20 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
21 CHAMOT Maja 2003-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
22 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
23 CHRAPEK Weronika 2007-10-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia POM
25 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 DOBKOWSKA Janina 2008-06-04 AML Słupsk POM
27 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
28 DYŚ Nina 2011-04-02 KL Gdynia POM
29 GABORSKA Zofia 2004-08-04 KMS Szczecin ZPO
30 GORGOSZ Aleksandra 2008-02-01 SL Olimpia Poznań WLP
31 GRELEWICZ Agnieszka 2008-06-12 WKS Flota Gdynia POM
32 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia POM
33 GROŻYŃSKA Pola 2007-02-02 WKS Flota Gdynia POM
34 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
36 IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 SL Olimpia Poznań WLP
37 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
38 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
39 JAKUSZ Lena 2008-09-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
40 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
41 JANKOWSKA Aleksandra 2007-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
42 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce SWK
43 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
44 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
45 JĘDRYCZKA Hanna 2008-07-17 MKS GALA Gdańsk POM
46 JĘDRZEJEWSKA Paulina 2007-06-20 MMKS Gdańsk POM
47 KACZKOWSKA Lena 2010-03-07 SKLA Sopot POM
48 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk POM
49 KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 KAŁAHUR Lena 2008-03-31 SKLA Sopot POM
51 KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 KL Gdynia POM
52 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
53 KLESSA Lena 2007-09-19 SL Olimpia Poznań WLP
54 KLIMASZEWSKA Julia 2009-06-12 KL Gdynia POM
55 KNIGAWKA Zuzanna 2007-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 KOSIOŁ Weronika 2012-11-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 KOSTYRKO Anastasiia 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 KOŻUCH Zuzanna 2010-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
59 KRASOWSKA Karolina 2006-02-15 KL Gdynia POM
60 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot POM
61 KULPA Zofia 2005-05-21 KMS Szczecin ZPO
62 KUSY Emilia 1998-12-09 SKLA Sopot POM
63 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
64 LADWICH Lena 2010-03-06 SL Olimpia Poznań WLP
65 LASSIN Sara 2006-07-19 WKS Flota Gdynia POM
66 LEWANDOWSKA Małgorzata 2008-02-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
67 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot POM
68 LICHOTA Laura 2008-02-28 MKS MOS Wrocław DOL
69 LUDWINIAK Amelia 2006-03-07 KS Warszawianka W-wa MAZ
70 ŁOCHYŃSKA Weronika 2008-12-20 SL Olimpia Poznań WLP
71 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
72 ŁUCZAK Martyna 2008-04-19 MKS Sambor Tczew POM
73 ŁUGIEWICZ Julia 2009-05-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
74 ŁYKO Anna 2001-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
75 MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot POM
76 MAJEWSKA Martyna 2003-08-07 WKS Flota Gdynia POM
77 MARCINIAK Kalina 2004-06-28 RKS Łódź LDZ
78 MATLAK Jagna 2008-10-10 KL Gdynia POM
79 MELZACKA Gabriela 2008-03-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
80 MELZACKA Lidia 2011-06-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
81 MICHNIEWSKA Lukrecja 2009-11-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
82 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
83 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
84 MYSZKA Oliwia 2007-08-20 MKS Sambor Tczew POM
85 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot POM
86 NOWAKOWSKA Zuzanna 2009-12-17 MKS GALA Gdańsk POM
87 OGIEGŁO Pola 2002-12-26 WKS Flota Gdynia POM
88 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
89 PACHOLEC Emilia 2006-06-13 SKLA Sopot POM
90 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
91 PIERNIK Julia 2007-06-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
92 PLAK Malwina 2002-01-08 RKS Łódź LDZ
93 PLEWKA Julita 2007-02-23 KL Gdynia POM
94 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław DOL
95 PROSTAK Oliwia 2010-01-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
96 PUK Sonia 2003-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
97 RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
98 ROGUSKA Roksana 2008-09-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
99 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
100 SKUBISZ Julia 2003-05-27 WKS Flota Gdynia POM
101 SŁABEK Olimpia 2009-11-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
102 SOBCZAK Julia 2007-09-08 SL Olimpia Poznań WLP
103 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
104 STASIAK Natalia 2009-07-01 AML Słupsk POM
105 STĘPIEŃ Nina 2007-12-22 RKS Łódź LDZ
106 SUSKA Marika 2007-12-31 KL Gdynia POM
107 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
108 SYLDATK Zofia 2007-02-08 KL Lechia Gdańsk POM
109 SZYMANEK Maja 2000-07-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
111 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź LDZ
112 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
113 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
114 TOKARZEWSKA Zuzanna 2004-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
115 TOMASZEWSKA Zofia 2009-09-26 GKS Olimpia Grudziądz KPO
116 TOMYS Maja 2008-10-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
117 TORLIŃSKA Julia 2008-07-22 KL Gdynia POM
118 TRACZYK Agata 2001-02-02 SKLA Sopot POM
119 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
120 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
122 WASILEWSKA Maja 2008-05-27 WKS Flota Gdynia POM
123 WESSERLING Paulina 2004-09-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 WIECZERZAK Kinga 2007-06-25 SKLA Sopot POM
125 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16654205322266sekund