FRĄCZAK Błażej
2008-05-30
LKB im. Braci Petk Lębork
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL GGG Radom MAZ
2 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
4 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
5 AUGUSTYN Paweł 2009-12-31 LUKS Start Nakło KPO
6 BANASZAK Antoni 2009-09-12 CMKL Człuchów POM
7 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
8 BIADAŁA Szymon 2003-01-04 SKLA Sopot POM
9 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
10 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
11 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
12 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
13 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
14 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
15 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
16 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
17 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
18 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
19 CHOLEWIŃSKI Dominik 2009-09-09 LKS Zantyr Sztum POM
20 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
21 CICHOSZ Jan 2009-05-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
22 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
23 CZAJKA Marek 2009-04-30 CMKL Człuchów POM
24 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
25 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
26 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków MLP
27 DANILCZYK Bartosz 2008-02-01 KS Wejher Wejherowo POM
28 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
29 DOLEZY Kuba 2010-09-24 KS Olkusz MLP
30 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
31 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 FERDEK Mateusz 2010-01-27 SKL Sucha Beskidzka MLP
33 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 FLOREK Igor 2009-10-10 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
35 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
36 FRĄCKOWIAK Maciej 2007-03-30 LKS Zantyr Sztum POM
37 FRIEDA Marcin 2009-04-05 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
38 GAJDUS Michał 2008-01-10 LKB im. Braci Petk Lębork POM
39 GAŁEK Mateusz 2008-03-14 AML Słupsk POM
40 GARSKI Kryspin 2008-12-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 GENDIG-FORMELA Gabriel 2009-02-02 LKB im. Braci Petk Lębork POM
42 GŁACZYŃSKI Wiktor 2008-06-04 LUKS Start Nakło KPO
43 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 GORCZYCA Marcel 2008-05-13 MKS Sambor Tczew POM
45 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
46 GÓRZNY Szymon 2008-06-27 CMKL Człuchów POM
47 GROSS Tomasz 2009-03-09 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
48 GRZANKA Mateusz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
49 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
50 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
51 GURSKI Jakub 2009-06-16 RKS Rumia POM
52 GUZIK Rafał 2008-01-16 SAS AZS AWF Kraków MLP
53 GUZOWSKI Dariusz 1969-07-15 ULKS Talex Borzytuchom POM
54 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
55 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 HELAND Grzegorz 2006-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
58 HINZ Adam 2009-02-10 KS Wejher Wejherowo POM
59 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
60 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
61 HOLAK Przemysław 2008-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
63 JANIKOWSKI Mateusz 2009-06-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
64 JANUSZEWSKI Jakub 2008-01-22 UKS Lipusz POM
65 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
66 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
67 KANKOWSKI Fabian 2008-10-08 KS Wejher Wejherowo POM
68 KĄKOL Paweł 2010-07-22 SKL Sucha Beskidzka MLP
69 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
70 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
71 KONWIŃSKI Dominik 2009-08-27 LUKS Start Nakło KPO
72 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
73 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
74 KOWALSKI Ignacy 2009-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
75 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
76 KOWALSKI Michał 2008-12-07 MKL Toruń KPO
77 KOWALSKI Szymon 2009-09-29 KS Limanowa Forrest MLP
78 KRYGER Patryk 2009-03-24 MKS Sambor Tczew POM
79 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
80 KRZOSKA Michał 2009-10-13 LUKS Start Nakło KPO
81 KUBICA Piotr 2009-02-17 ULKS Skoczek Pogórze POM
82 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
83 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
84 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
85 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
86 KURZEJA Filip 2009-07-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
87 KWAŚNY Krystian 2009-01-28 MLKS Baszta Bytów POM
88 KWIDZIŃSKI Eryk 2009-08-13 KS Wejher Wejherowo POM
89 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
90 LEWANDOWSKI Gabriel 2009-03-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
91 LIC Oskar 2007-09-26 MKS Sambor Tczew POM
92 LIS Błażej 2008-05-13 UKS Jedynka Bytów POM
93 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
94 LUBECKI Szymon 2008-06-30 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
95 LUBOIŃSKI Mateusz 2007-12-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
96 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
97 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
98 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
99 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
100 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
101 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
102 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 MAKUŁA Szymon 2008-06-04 UKS Filipides Teresin MAZ
104 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
105 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
106 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
108 METERA Konrad 2009-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork POM
109 MICHALAK Mikołaj 2009-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
110 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
111 MINISZEWSKI Wojciech 2008-05-27 LUKS Start Nakło KPO
112 MIOTK Mateusz 2009-01-06 GKS Cartusia Kartuzy POM
113 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
115 NAZARKO Maciej 2008-09-26 MLKS Baszta Bytów POM
116 NAZARKO Patryk 2008-09-26 MLKS Baszta Bytów POM
117 NIEBUDEK Szymon 2008-02-04 KKL Kielce SWK
118 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
119 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
120 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
121 NOWAKOWSKI Maciej 2008-04-30 AML Słupsk POM
122 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
123 ODWROT Dawid 2008-01-01 niest. Gdańsk POM
124 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
125 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
126 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
127 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
128 PAWLAK Oskar 2008-07-11 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
129 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
130 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
131 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
132 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
133 PIENIĄŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
134 PILARCZYK Mateusz 2008-05-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
135 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
136 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
137 PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
138 PODLASIŃSKI Aleksander 2009-03-21 KKL Rodło Kwidzyn POM
139 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
140 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
141 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 PYTLAK Michał 1991-02-21 AML Słupsk POM
143 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
144 REJMENT Aleksander 2009-01-20 UKB Szubin KPO
145 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
146 ROGIŃSKI Tyberiusz 2009-07-29 SKLA Sopot POM
147 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
148 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
149 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
150 RUTZ Jakub 2009-05-28 ULKS Talex Borzytuchom POM
151 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
152 RYCKI Grzegorz 2008-03-03 MLKS Baszta Bytów POM
153 SERKOWSKI Samuel 2009-01-22 GKS Cartusia Kartuzy POM
154 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
155 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
156 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
157 SKARWECKI Fabian 2009-05-21 LUKS Start Nakło KPO
158 SKWARCZYŃSKI Kornel 2009-11-11 MKS GALA Gdańsk POM
159 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
160 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
161 SOLAK Paweł 2009-07-27 LKS Znicz Biłgoraj LBE
162 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
163 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
164 STETSENKO Maksym 2008-01-01 MMKS Gdańsk POM
165 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
166 SUCHCICKI Adam 2008-02-09 MKS Sambor Tczew POM
167 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
168 SUGIER Franciszek 2009-04-08 KUKS Remus Kościerzyna POM
169 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
170 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
171 SZWEDKA Nataniel 2008-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
172 SZWEDOWSKI Kacper 2008-07-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
173 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
174 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
175 SZYMCZYK Michał 2010-08-24 WKS Wawel Kraków MLP
176 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 ŚWIĄTKOWIAK Wojciech 2009-10-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
178 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
179 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
180 TAŃSKI Paweł 2008-05-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
181 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
182 THOMAN Julian 2008-01-27 MLKS Agros Żary LBU
183 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
185 TROCHOWSKI Rafał 2008-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
186 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
187 TROJANOWSKI Maciej 2010-03-27 KS Limanowa Forrest MLP
188 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
189 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 TWARDOWSKI Mateusz 2003-03-13 AML Słupsk POM
191 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
192 USTOWSKI Igor 2009-01-26 GKS Cartusia Kartuzy POM
193 WACHOWSKI Damian 2009-07-30 LUKS Start Nakło KPO
194 WACŁAWIK Franek 2009-05-03 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
195 WALAS Daniel 2009-09-25 MKS GALA Gdańsk POM
196 WAŁĘSA Jakub 2009-03-03 ULKS Skoczek Pogórze POM
197 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
198 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
199 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
200 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
202 WILMAN Jakub 2008-01-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
203 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
204 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
205 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 WRÓBLEWSKI Jan 2007-03-05 SKLA Sopot POM
207 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
208 WYŻLIC Damian 2008-10-09 ULKS Skoczek Pogórze POM
209 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
210 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
211 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
212 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
213 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
214 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
215 ŻYWICKI Krystian 2008-10-27 UKS Lipusz POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.58330988883972sekund