WĘGLARZ Emilia
2013-06-19
UKS Romer Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ATEBA Lea
2012-03-12
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BRÓG Antonina
2013-02-08
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CATOVIC Tessa
2012-02-11
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZYŻ Blanka
2013-07-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DUDEK Milena
2013-04-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
FERDEK Julia
2012-01-31
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FIGURSKA Klaudia
2013-04-10
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
FILIPIAK Anna
2012-06-21
UKS MTE Milanówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FORMA Julia
2012-09-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FRANEK Jagna
2013-03-27
Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GĘBALA Małgorzata
2012-03-10
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GŁOWACZ Zuzanna
2013-04-19
LZS KL Kotwica Brzeg
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GROCHOT Monika
2015-09-02
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRYGIEL Alicja
2012-02-28
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GUZIŃSKA Sara
2012-03-26
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
IŻYKOWSKA Emilia
2012-09-17
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JURA Maja
2012-04-13
LKS Zuza Running Team Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KACZARA Jagoda
2012-10-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KALICUN Ewelina
2012-04-23
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KAŁUŻNA Wiktoria
2012-08-12
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KARP Julia
2012-07-06
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KASPRZYK Aniela
2013-06-14
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KOKOSZKA Magdalena
2013-03-16
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KOKOSZYŃSKA Michalina
2012-11-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KOŚCIELNIAK Oliwia
2013-05-04
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KOZŁOWSKA Justyna
2012-01-12
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KRÓLIKOWSKA Kaja
2012-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KRÓLIKOWSKA Klara
2012-05-02
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KRZAK Zuzanna
2014-05-18
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KUDŁEK Blanka
2013-09-06
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KULIG Paulina
2012-04-06
KS Polonia Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KULKA Wiktoria
2012-09-29
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KWIATKOWSKA Laura
2012-07-05
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
LEŚNIAK Róża
2012-02-15
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MAJOR Sonia
2012-03-20
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MENES Maria
2012-01-30
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MERTA Emilia
2012-07-25
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MORAWSKA Martyna
2013-06-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
NIEZABITOWSKA Katarzyna
2013-01-31
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
NIEZABITOWSKA Wiktoria
2012-12-06
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ORACZEWSKA Sara
2013-01-03
Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PIERON Julia
2012-09-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PIOTROWSKA Alicja
2012-06-10
UKS Sporting Zielonki
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
POLEK Matylda
2012-02-18
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
POWROŹNIK Maja
2013-04-29
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
RADZIUKIEWICZ Michalina
2012-02-06
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ROJKOWSKA Milena
2013-01-17
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
SADOWSKA Otylia
2014-05-09
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SIWA Lena
2012-05-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SKAWSKA Julia
2013-04-11
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SKAWSKA Milena
2013-04-11
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SKOWROŃSKA Katarzyna
2013-01-06
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SKRABALAK Zuzanna
2012-05-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SMAGA Barbara
2013-11-29
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SMURZYŃSKA Emma
2012-07-27
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SPIŻAK Kaja
2014-04-24
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
STACH Izabela
2012-07-09
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
STANIK Zofia
2013-11-13
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
STANUCH Alicja
2012-03-26
KS Start Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
STASCH Alicja
2012-12-12
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
STASZEWSKA Tola
2012-03-20
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
SUDOŁ Zuzanna
2014-02-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
SZAROWICZ Marcelina
2013-02-11
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
SZUMNY Oliwia
2012-04-28
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
ŚNIADOCH Wiktoria
2012-09-08
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
TATOŃ Martyna
2013-06-14
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WALCZAK Natalia
2012-09-30
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WALKÓW Maja
2012-09-06
WKS Sobieski Omega Systems Żagań
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WIEJA Weronika
2012-02-04
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ZAJĄC Nicola
2013-03-21
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ZIĘBA Ewelina
2013-08-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik