GRAFF Tymoteusz
2006-04-13
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
3 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
6 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
8 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
9 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
10 BLADOSZ-JENSEN Anton 2006-05-18 RK Athletics Warszawa MAZ
11 BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
12 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
13 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
14 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
15 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
16 BRUNAK Anton 2006-03-31 SKLA Sopot POM
17 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
18 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
19 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
20 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
21 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
22 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
23 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 CHWARZYŃSKI Adrian 2006-10-19 UKS Jedynka Bytów POM
25 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
26 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
27 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
28 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
29 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
30 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
31 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
32 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
33 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
35 DĄBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
36 DEMBNY Aleksander 2010-11-30 OŚ AZS Poznań WLP
37 DREWNOWSKI Jan 2011-03-30 UKS Lisy Zgierz LDZ
38 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
39 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
40 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
42 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
43 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
44 GALLAGHER Maciej 2006-09-09 SL Olimpia Poznań WLP
45 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
46 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
47 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
48 GOGOLEWSKI Mikołaj 2008-09-22 MKS-MOS Śrem WLP
49 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
50 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
51 GOWGIEL Jakub 2008-04-26 UKS Piątka Jarocin WLP
52 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
53 GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 LKS Sana Kościan WLP
54 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
55 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
56 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
57 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
58 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
59 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
60 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
61 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
62 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
63 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
64 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
65 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
66 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
67 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
68 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
69 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
70 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
71 JARCZEWSKI Jan 2007-07-12 RKS Łódź LDZ
72 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
73 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
74 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
75 KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 OŚ AZS Poznań WLP
76 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
77 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
78 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
79 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
81 KASZYŃSKI Dominik 2007-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
82 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
83 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
84 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
85 KISSLER Wojciech 2004-06-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
86 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
87 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
88 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
89 KNYPIŃSKI Leon 2007-06-22 UKS Piątka Jarocin WLP
90 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
91 KOLASIŃSKI Szymon 2006-11-11 MKL Jarocin WLP
92 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
93 KOPEK Piotr 2007-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
94 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
95 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
96 KOSZOWSKI Mateusz 2007-08-30 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
97 KOTKOWIAK Wojciech 2007-01-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
98 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
99 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
100 KOWALEWSKI Nikodem 2007-01-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
101 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
102 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
103 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
104 KRAMER Igor 2006-05-17 UKS Sprint Legnica DOL
105 KRASZEWSKI Maciej 2006-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
106 KRAWCZYK Jakub 2008-10-11 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
107 KRYNOJEWSKI Alan 2006-08-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
108 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
109 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
110 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
111 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
112 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
113 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
114 KWAPISZ Adrian 2006-03-08 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
115 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
116 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
117 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
118 LENARCZYK Marek 2007-07-02 OŚ AZS Poznań WLP
119 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
120 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
121 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
122 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
123 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
124 LUDERA Szymon 2006-05-19 SKS Unia Swarzędz WLP
125 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
126 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
127 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
128 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
129 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
130 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
131 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
132 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
133 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
135 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
136 MALICKI Marek 2007-07-11 SKS Unia Swarzędz WLP
137 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
138 MALINOWSKI Paweł 1988-08-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 MANICKI Kacper 2006-04-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
140 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
141 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
142 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
143 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
144 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
145 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
146 MIEZIANKO Paweł 2003-07-12 KS Podlasie Białystok POD
147 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
148 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
149 MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20 UKS Czwórka Kościan WLP
150 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
151 MILCZAREK Antoni 2009-04-01 LUKS Boguszyce LDZ
152 MILLER Tomasz 2006-02-07 AZS Łódź LDZ
153 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
154 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
155 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
156 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
157 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
158 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
159 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
160 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
161 NOWICKI Wojciech 2007-04-18 UKS Piątka Jarocin WLP
162 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
163 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
164 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
165 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
166 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
167 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
168 PAWŁOŚ Mikołaj 2004-06-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
169 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
170 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
171 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
172 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
173 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
174 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
175 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
176 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
177 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
178 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
179 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
180 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
181 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
182 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
183 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
184 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
185 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
186 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
187 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
189 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
190 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
191 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
192 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
193 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
194 ROJNA Jakub 2006-10-17 LKS Lubusz Słubice LBU
195 ROSIŃSKI Jakub 2007-08-15 KS Gwardia Piła WLP
196 ROZENKOWSKI Kacper 2004-03-06 OŚ AZS Poznań WLP
197 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
198 RYBICKI Dominik 2007-03-21 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
199 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
200 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
201 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
202 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
203 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
204 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
205 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
206 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
207 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
208 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
209 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
210 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
211 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
212 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
213 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
214 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
215 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
216 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
217 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
218 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
219 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
220 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
221 ŚLIWA Igor 2008-04-11 KS Stal Pleszew WLP
222 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
224 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
225 TEPPER Daniel 2004-04-14 UKS Maszewiak Maszewo LBU
226 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
227 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
228 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
229 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
230 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
231 WALOSZCZYK Dominik 2005-06-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
232 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
233 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
234 WIATRZYK Hubert 2006-05-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
235 WILIŃSKI Piotr 2007-01-16 AZS Łódź LDZ
236 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
237 WISZOWATY Tomasz 2006-09-08 KS Podlasie Białystok POD
238 WITKE Adam 2006-07-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
239 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
240 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
241 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
242 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
243 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
244 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
245 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
246 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
247 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
248 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
249 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
250 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
251 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
252 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
253 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
254 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 OŚ AZS Poznań WLP
255 ZIELNIEWSKI Konrad 2007-05-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.3090648651123sekund