GÓRECKI Wiktor
2006-10-31
MKS Juvenia Puszczykowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANDOS Leonard 2007-08-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
2 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
3 BŁASZCZYK Emil 2007-12-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
4 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
5 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
6 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
7 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
8 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
9 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
10 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
12 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
13 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
14 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
15 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 DĄBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
17 DEMBNY Aleksander 2010-11-30 OŚ AZS Poznań WLP
18 DUBIAŁ Szymon 2007-02-04 UKS Achilles Leszno WLP
19 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
20 GALLAGHER Maciej 2006-09-09 SL Olimpia Poznań WLP
21 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
22 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
23 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
24 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
25 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
26 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
27 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
28 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
29 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
30 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
31 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
32 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
33 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
34 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
35 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
36 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
37 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
38 KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 OŚ AZS Poznań WLP
39 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
40 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
41 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
42 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
43 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
44 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
45 KASZYŃSKI Dominik 2007-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
46 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-07-28 MKS-MOS Śrem WLP
47 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
48 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
49 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
50 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
51 KNYPIŃSKI Leon 2007-06-22 UKS Piątka Jarocin WLP
52 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
53 KOLASIŃSKI Szymon 2006-11-11 MKL Jarocin WLP
54 KOPEK Piotr 2007-10-28 OŚ AZS Poznań WLP
55 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
56 KOSZOWSKI Mateusz 2007-08-30 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
57 KOTKOWIAK Wojciech 2007-01-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
58 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
59 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
60 KOWALEWSKI Nikodem 2007-01-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
61 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
62 KRASZEWSKI Maciej 2006-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
63 KRUPECKI Marcel 2007-10-19 SKS Unia Swarzędz WLP
64 KRYNOJEWSKI Alan 2006-08-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
65 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
66 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
67 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
68 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
69 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
70 LENARCZYK Marek 2007-07-02 OŚ AZS Poznań WLP
71 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
72 LUDERA Szymon 2006-05-19 SKS Unia Swarzędz WLP
73 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
74 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
75 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
76 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
77 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
78 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
79 MALICKI Marek 2007-07-11 SKS Unia Swarzędz WLP
80 MANICKI Kacper 2006-04-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
81 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
82 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
83 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
84 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
85 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
86 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
87 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
88 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
89 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
90 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
91 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
92 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
93 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
94 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
95 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
96 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
97 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
99 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
100 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
101 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
102 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
103 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
104 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
105 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
106 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
107 PRACHNIO Patryk 2007-07-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
108 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
109 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
110 RATAJ Franciszek 2011-01-02 OŚ AZS Poznań WLP
111 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
112 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
113 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
114 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
115 ROSIŃSKI Jakub 2007-08-15 KS Gwardia Piła WLP
116 RUTKOWSKI Dawid 2007-09-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
117 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
118 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
119 SIUDA Mateusz 2007-05-06 OŚ AZS Poznań WLP
120 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
121 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
122 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
123 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
124 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
125 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
126 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
127 SOWA Dawid 2009-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
128 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
129 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
130 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
131 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
132 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
133 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
134 SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 OŚ AZS Poznań WLP
135 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
136 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
137 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
138 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
139 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
140 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
141 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
142 WITKE Adam 2006-07-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
143 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
144 WOJCIECHOWSKI Rafał 2011-07-02 MUKS Szok Bojanowo WLP
145 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
146 WOŹNY Wojciech 2005-08-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
147 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
148 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
149 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
150 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
151 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
152 ZIELNIEWSKI Konrad 2007-05-11 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1515748500824sekund