WACHOWIAK Remigiusz
2006-08-22
PLKS Gwda Piła
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BABIARZ Robert 2006-04-08 KS Stal Pleszew WLP
2 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
3 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
4 BIERNACZYK Marcin 2006-02-11 UKS Achilles Leszno WLP
5 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
6 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
7 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
8 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
9 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
10 CHRUŚCIEL Filip 2007-04-23 SKS Unia Swarzędz WLP
11 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
12 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
13 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
14 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
15 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
16 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
17 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 DĄBKOWSKI Igor 2006-05-30 KL Iskra Białogard ZPO
19 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
20 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
21 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
22 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
23 GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 LKS Sana Kościan WLP
24 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
25 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
27 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
28 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
29 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
30 HEJDYSZ Bartosz 2006-06-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
31 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
32 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
33 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
34 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
35 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
36 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
37 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
38 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
39 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
40 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
41 KASPRZAK Szymon 2007-03-20 UKS 12 Kalisz WLP
42 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
43 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
44 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
45 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
46 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
47 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
48 KOWALEWSKI Nikodem 2007-01-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
49 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
50 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
51 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
52 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
53 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
54 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
55 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
56 KWAPISZ Adrian 2006-03-08 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
57 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
58 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
59 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
60 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
61 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
62 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
63 ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
64 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
65 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
66 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
67 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
68 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
69 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
70 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
71 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
72 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
73 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
74 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
75 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
76 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
77 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
78 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
79 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
80 PIETRUSZKA Paweł 2002-03-22 MKL Szczecin ZPO
81 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
82 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
83 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
84 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
85 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
86 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
87 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
88 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
89 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
90 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
91 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
92 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
93 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
94 RZECZKOWSKI Aleksander 2005-05-13 UKS LA Wałcz ZPO
95 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
96 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
97 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
98 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
99 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
100 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
101 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
102 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
103 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
104 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
105 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
107 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
108 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
109 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
110 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11615896224976sekund