MIREK Michał
2005-12-04
MKS Osa Zgorzelec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
6 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
9 BIELAK Miłosz 2001-05-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
10 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
11 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
12 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BROCZEK Kacper 2008-02-20 SMKS Parasol Wrocław DOL
14 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
15 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
16 BURKHOVYCH Bohdan 2005-04-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
17 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
18 CABAN Nikodem 2006-11-11 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
19 CHACHULSKI Antoni 2005-03-03 SSMKS Parasol Wrocław DOL
20 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
21 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
22 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
23 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
24 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
25 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
26 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
27 DAWISKIBA Maciej 2005-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
28 DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
29 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
30 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
31 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
32 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
33 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
34 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
35 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
36 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
37 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
38 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
39 GIBA Dawid 2006-03-09 KS SMS Szklarska Poręba DOL
40 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
41 GIL Szymon 2007-11-24 KRT Jelenia Góra DOL
42 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
43 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
44 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
45 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
46 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
48 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
49 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
50 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
51 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
52 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
53 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
54 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
55 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
56 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
57 JANKOWSKI Józef 2005-07-29 Ducla Academy Warszawa MAZ
58 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
59 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
60 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
61 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
62 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
63 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
64 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
65 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
66 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
67 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
68 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
69 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
70 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
71 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
72 KISSLER Wojciech 2004-06-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
73 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
75 KLAYBOR Dawid 1990-06-26 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
76 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
77 KLUCZKA Mateusz 2006-07-06 WLKS Wrocław DOL
78 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
79 KOCHMAN Adrian 2005-08-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
80 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
81 KONOPKA Szymon 2004-04-16 KS AZS AWF Kraków MLP
82 KONSUR Wiktor 2004-03-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
83 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
84 KOTWICKI Nikodem 2009-10-30 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
85 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
86 KOWALSKI Antoni 2008-09-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
87 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
88 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
89 KOZIEŁ Kamil 2003-12-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
90 KOZŁOWSKI Mateusz 2008-01-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
92 KOŻUCH Marcin 2004-06-19 ZLKL Zielona Góra LBU
93 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
94 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
95 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
96 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 KUŁDOSZ Bartosz 2004-08-04 MLKS Agros Żary LBU
98 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
99 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
100 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
101 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
102 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
103 LAJKS Michał 2009-02-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
104 LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 MKS Siechnice DOL
105 LITWIN Jakub 2010-06-08 GKS Start Długołęka DOL
106 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
107 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
108 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
109 MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
110 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
111 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
112 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
113 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
114 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
115 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
116 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
117 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
118 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
119 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
121 MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 WLKS Wrocław DOL
122 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
123 MIERZWA Karol 2005-10-04 GKS Start Długołęka DOL
124 MILCARZ Maksymilian 2004-02-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
125 MOSKALSKI Dariusz 1969-10-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
126 MRÓZ Karol 2005-11-03 MKS Unia Hrubieszów LBE
127 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
128 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
129 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
130 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
131 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
132 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
133 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
134 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
135 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
136 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
137 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
138 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
139 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
140 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
141 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
142 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
143 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
144 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
145 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
146 POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
147 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 KS Agros Zamość LBE
149 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
150 PRUCNAL Mateusz 2008-08-21 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
151 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
152 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
153 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
154 ROJNA Jakub 2006-10-17 LKS Lubusz Słubice LBU
155 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
156 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
157 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
158 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
159 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
160 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
161 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
162 SKOWRON Michał 1998-09-05 KS SMS Szklarska Poręba DOL
163 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
164 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
165 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
166 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
167 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
168 STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Akademia Biegowa Żary LBU
169 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
170 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
171 STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
172 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
173 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
174 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
175 SZPYRKA Alan 2006-08-09 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
176 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
177 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
178 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
179 ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
180 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
181 TEPPER Daniel 2004-04-14 UKS Maszewiak Maszewo LBU
182 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
183 TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
184 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
185 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
186 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
187 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
188 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
189 WALOSZCZYK Dominik 2005-06-30 KS SMS Szklarska Poręba DOL
190 WASILEWSKI Mateusz 2005-09-21 AZS UMCS Lublin LBE
191 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
192 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
193 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
194 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
195 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 WISZOWATY Tomasz 2006-09-08 KS Podlasie Białystok POD
197 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
198 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
199 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
200 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
201 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
202 WRÓBLEWSKI Paweł 2008-09-15 UKS Olimpia Zabrze SLK
203 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
205 ZALEWSKI Robert 1969-05-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
206 ZAŁUBSKI Jakub 2009-10-03 WKS Śląsk Wrocław DOL
207 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
208 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
209 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.35890007019043sekund