SIEMASZKO Daniel
2007-07-18
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Bartłomiej
2007-06-13
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BAJRASZEWSKI Tomasz
2006-12-20
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BANEL Filip
2006-06-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BARABAS Szymon
2008-08-08
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIELECKI Jakub
2007-10-03
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIEŃKO Oskar
1997-12-06
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIEŃKOWSKI Marcin
2007-03-13
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BORYSEWICZ Mateusz
2006-06-23
MKS Pułtusk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BRYLIŃSKI Robert
1991-04-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BURZYŃSKI Szymon
2009-01-24
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHOJNOWSKI Robert
2008-05-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CZAJKOWSKI Jacek
2007-02-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CZARNOCKI Maciej
2006-08-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZECHOSKI Adam
1999-02-23
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZERNEL Olivier
2006-06-27
GKS Piast Gliwice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZĘŚCIK Bartosz
2005-01-24
MKS Truso Elbląg
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
CZĘŚCIK Przemysław
2007-02-20
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
CZMUT Szymon
2007-12-01
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DĄBROWSKI Piotr
2003-06-08
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DOMASZEWICZ Philip
2008-02-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DONDZIŁO Oliwier
2008-08-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
DRUŻDŻEL Kamil
2006-11-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
DURA Łukasz
2007-08-02
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
DUTKIEWICZ Kuba
2006-01-13
UKS Trójka Mikołów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
DZIEWIĘCKI Rafał
2006-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
FRĄCKOWIAK Oliwier
2007-08-15
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GAJEWSKI Oskar Daniel
2005-11-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GĘBICKI Jakub
2006-02-01
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GLAZA Mateusz
2004-08-16
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GLAZA Mikołaj
2007-07-16
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GOBER Igor
2008-02-20
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GOŁKOWSKI Hubert
2008-12-02
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GOWIŃSKI Antoni
2006-03-04
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
HEIGELMANN Jakub
2005-08-19
GKS Olimpia Grudziądz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
HOŁOBYN Łukasz
2007-05-05
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
HREHOROWICZ Bartosz
2003-07-16
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
IWASIUTA Wojciech
2006-02-21
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
JABŁOŃSKI Jacek
2006-02-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
JAKIMOWICZ Nathan Marcin
2007-01-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
JAMUŁA Piotr
2007-05-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
JAROSZEWICZ Ernest
1999-12-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KACZMAREK Mikołaj
2007-07-22
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KARWOWSKI Jakub
2007-02-21
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KIERNOŻYCKI Michał
2008-09-11
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KIERZKOWSKI Tymoteusz
2007-11-16
PSSON Start Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KLIKOWSKI Michał
2007-02-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOŁODZIEJ Kacper
2005-04-18
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRUSZEWSKI Tomasz
2000-05-06
PSSON Start Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KRYSZPIN Maciej
2005-08-03
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KRZESZOWSKI Igor
2008-06-20
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KUBEŁ Marek
2004-04-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KUCHARSKI Antoni
2006-01-28
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KWIATKOWSKI Mateusz
1999-06-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
LEBIEDZIŃSKI Gabriel
2007-11-06
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
LENGIEWICZ Tomasz
2007-02-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
LIS Michał
2007-11-27
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
ŁAKOMY Jan
2007-04-17
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ŁYSEK Konrad
2007-07-27
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MAJEWSKI Krzysztof
2008-01-05
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MAKSYMIUK Piotr
2004-01-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MALINOWSKI Adrian
2007-01-23
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MALINOWSKI Paweł
2007-11-14
LKS Sprinter Siemiatycze
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MARKOWSKI Mikołaj
2007-03-26
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
MATYJAK Kacper
2002-05-10
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
MENDEL Stefan
2008-03-05
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
MICHALAK-WYDRA Jan
2008-02-23
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
MIELCZAREK Bartosz
2006-05-11
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
MIROWSKI Adam
2007-08-17
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MŁYNARCZYK Mateusz
2004-07-22
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MUSZYŃSKI Dariusz
2007-10-03
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
NAWOTCZYŃSKI Kacper
2006-12-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
PANCEWICZ Paweł
2007-01-03
PSSON Start Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
PIETRASZKO Szymon
2005-07-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PIĘTKA Piotr
2007-05-20
LKS Narew Kurpiewski Łomża
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PIOTROWSKI Dominik
2006-07-09
LKS Korab Olecko
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
POMIAN Radosław
2000-08-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
POSŁAJKO Jakub
2007-03-09
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
PRUS Krystian
2008-07-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
PRZYBYŁA Sebastian
2007-01-31
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
RASZDORF Julian
2008-01-02
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
ROTER Dawid
2006-02-27
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
RUMIŃSKI Zygmunt
2007-04-17
Akademia Sportu Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
RYBNIK Krzysztof
2007-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SADOWSKI Bartosz
2005-05-04
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SAMULEWICZ Jan
2003-11-09
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SIKORSKI Michał
2007-09-10
MKS-MOSM Bytom
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SKRZYDLIŃSKI Szymon
2007-11-24
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
SOBOTA Jakub
2004-04-18
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
SOLARZ Anatol
1996-08-31
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
STALA Wiktor
2007-01-06
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
STOJANOWSKI Piotr
2004-10-22
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
STRZELECKI Stanisław
2007-01-21
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SUSTOWSKI Szymon
2009-06-24
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SZWEDKA Nataniel
2008-01-31
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZYMANOWSI Miłosz
2007-12-26
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZYSZKO Piotr
2007-01-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
TABAKA Marcin
2007-10-24
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
TAŁAJ Kuba
2007-11-08
UKS Żaczek Połaniec
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
TANKIEWICZ Adam
2007-04-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
TRĄBKA Borys
2007-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
TUROWSKI Gabriel
2004-04-04
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
TYLAK Łukasz
1990-02-28
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
WAŚKIEWICZ Norbert
2000-05-05
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
WIECZOREK Bartosz
2006-02-07
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
WYSZYŃSKI Paweł
2003-11-05
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
WZIĄTEK Szymon
2007-03-26
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ZIEŃCINA Karol
2008-11-03
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŻUCHOWSKI Tomasz
2008-06-23
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
ŻUKOWSKI Sebastian
2006-01-03
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik