SIEMION Paweł
2011-03-21
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BAŃKOWSKI Dawid
2011-05-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARAN Wiktor
2011-04-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BIELAWSKI Hubert
2011-09-30
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOBRZYK Stanisław
2011-02-16
TS Start Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOROWIEC Patryk
2010-04-19
Akademia Biegowa Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BUCZKOWSKI Łukasz
2011-09-14
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BURAKIEWICZ Kacper
2012-09-01
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CELMER Szymon
2012-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHMURA Bartosz
2011-07-18
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CICHOSZ Franek
2011-05-03
LNO Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CZYŻEWSKI Wiktor
2011-03-15
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DˇBROWSKI Aleksander
2011-09-06
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
FAŁTYNOWICZ Adam
2011-08-17
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GEJDEL Kornel
2011-07-01
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GLIBOWSKI Tymoteusz
2011-08-12
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
GŁUCH Nikodem
2011-08-29
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
HOMONCIK Jan
2011-02-12
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
HREHORUK Krzysztof
2011-08-14
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JACH Marcin
2011-03-04
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JADUSIŃSKI Błażej
2010-11-06
UKS Gimpas Pasłęk
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JAMIOŁKOWSKI Filip
2012-04-04
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JANKOWSKI Marcel
2011-12-18
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JUZIUK Damian
2010-09-15
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KASZKIEL Adam
2012-02-20
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KIERSNOWSKI Norbert
2011-01-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KIRJAKA Paweł
2011-05-22
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KOCHANOWSKI Leon
2011-09-19
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KOPERSKI Tymon
2012-01-25
MKL Tlen Mogilno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KORSAK Marcel
2010-02-06
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KOZIOŁ Błażej
2011-03-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
KRA¦KO Damian
2011-10-05
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KREKORA Sebastian
2010-01-19
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KRUSINOWSKI Mateusz
2010-02-03
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KUCHAREWICZ Jakub
2011-08-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KUKLIŃSKI Adam
2011-11-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
LEBIEDZIŃSKI Cezary
2011-12-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MALEJKO Wiktor
2011-09-18
GOKSiT Suchowola
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MATYKA Igor
2011-05-23
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
MATYSKIEL Sebastian
2011-07-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
MIKSA Tymon Kamil
2011-07-29
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
NOWAK Oskar
2011-06-06
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
OSKALDOWICZ Wiktor
2012-04-21
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PACHOŁEK Damian
2011-07-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PARZYCH Mateusz
2011-07-25
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PAWLAK Marcel
2011-05-20
OLA Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PLUTA Mateusz
2011-01-11
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PÓŁTORAK Tomasz
2010-05-10
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
RECA Wiktor
2011-05-07
LNO Pomorskie
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
RZESZUTO Gabriel
2011-06-20
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SKORUPKO Krystjan
2010-03-14
UKS Rotmistrz Ciechanowiec
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
SKRZYPCZAK Michał
2011-05-27
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
SŁABIŃSKI Kornel
2011-06-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SŁOMIŃSKI Maciej
2011-03-28
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SOBIESZCZAK Krystian
2011-07-01
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SOŁTYS Bartłomiej
2012-09-28
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SZCZEPEK Jakub
2011-03-01
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
SZYMAŃSKI Antoni
2011-03-30
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
¦WIDER Tymoteusz
2011-06-29
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
TRAWIŃSKI Igor
2011-01-01
OLA Kujawsko-pomorskie
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
WACHOWIAK Aleksander
2011-02-28
UKS Bieniewiczanka Błonie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WALUK Przemysław
2011-10-11
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WESOŁOWSKI Michał
2011-04-26
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WIECZOREK Maciej
2011-07-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WILK Oliwier
2011-01-14
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w.
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WOJCIECHOWSKI Rafał
2011-07-02
MUKS Szok Bojanowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
WOJEWÓDZKI Jakub
2012-05-06
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
WOJTYNA Michał
2011-01-30
OLA Podkarpackie
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
WORON Marcin
2012-07-12
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
WO¬NICKI Borys
2011-10-21
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
WÓJCIK Jakub
2011-04-20
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ZABORSKI Jakub
2011-10-31
LKS Głogovia Głogów Małopolski
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
ZAKRZEWSKI Wojciech
2011-07-04
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
ZALESKI-EJGIERD Dominik
2012-08-05
UKS Technik Augustów
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
ZAŁĘSKI Tymon
2011-07-13
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
ŻMUDZIŃSKI Karol
2011-08-01
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik