OKRZESIK Paweł
2007-09-24
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ARMSTRONG Dominik
2007-01-07
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
AUGUSTYN Bartosz
2007-06-13
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BĄK Szymon
2007-07-08
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BIEŃKO Franciszek
2008-12-11
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BŁAHUCIAK Dawid
2006-03-24
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BONAREK Antoni
2007-04-15
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BUŁAŚ Piotr
2007-10-30
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
CHODAKOWSKI Mateusz
2006-03-20
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
CHUDEREWICZ Jakub
2007-08-15
ULKS Tychowo
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CZAPIEWSKI Jakub
2007-01-08
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
DELEWSKI Jan
2007-02-21
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
DRAL Adrian
2009-01-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
DYJA Maciej
2007-02-26
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
FASZCZEWSKI Dawid
2008-02-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
FILIPEK Piotr
2006-01-09
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
FRANCZYK Karol
2007-05-19
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
FURTAK Jakub
2007-12-06
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
GAJDA Mikołaj
2006-09-05
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
GIŻYCKI Wojciech
2007-03-26
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
GROSIAK Kacper
2006-10-29
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
GRUSZEWSKI Jakub
2008-08-05
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GRYGLEWSKI Marcin
2008-04-28
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRZEGOREK Wiktor
2007-07-11
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
GRZENKOWICZ Olivier
2007-02-14
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
GRZYB Oskar
2007-08-10
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GUGUŁA Radosław
2008-01-13
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GURBIEL Michał
2007-07-26
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
HALEK Arkadiusz
2007-03-16
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
HAŁATEK Filip
2010-01-30
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HERSZKIEWICZ Dariusz
2007-02-26
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HORNIK Mateusz
2007-04-26
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
JAMROZIK Marcin
2008-09-23
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
JENIEC Jakub
2006-12-07
UKS Czwórka Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KAŃTOR Miłosz
2007-03-02
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KAWA Bartosz
2007-01-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KIEŁTYKA Paweł
2007-10-30
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KOMARSKI Sylwester
2008-01-13
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KOPEĆ Jakub
2007-04-08
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KOPEĆ Jan
2007-10-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KOWALCZYK Radosław
2007-04-08
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KRAKOWIAK Michał
2007-09-02
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRĘGIEL Franciszek
2006-10-11
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KRYSZYŁOWICZ Eryk
2008-07-20
MKL Jurand Szczytno
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KUBIK Bartosz
2007-10-09
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KUC Sebastian
2007-04-20
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KUCZAJ Kacper
2006-01-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KUNICKI Wiktor
2009-06-09
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KUPCZAK Mateusz
2007-02-06
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KURZAK Oliwier
2008-11-21
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
LABOCHA Filip
2008-06-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
LAMPA Jerzy
2007-01-12
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LIS Czesław
1956-04-26
KS Energetyk Jaworzno
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
ŁONGWA Adam
2007-01-02
MMKS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MARCINKOWSKI Filip
2008-02-20
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MIERCZYŃSKI Michał
2007-01-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MILEWSKI Bartosz
2008-08-20
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MIZERKIEWICZ Fabian
2007-07-17
LKS Fenix Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MLECZEK Karol
2007-02-21
UKS Miotacz Sosnowiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MLECZEK Michał
2007-01-21
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
NAJDER Bartłomiej
2006-02-02
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
OLCHAWA Patryk
2006-11-13
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OLEŚ Norbert
2010-07-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
POCIASK Bartosz
2008-07-05
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PODOLSKI Jerzy
2007-06-25
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PORADA Antoni
2008-07-14
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
PÓŁTORAK Michał
2007-07-31
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
ROBAK Artur
2007-03-07
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
RODZIAK Jakub
2007-04-30
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RUSIN Oliwier
2007-11-07
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
RYDZIK Piotr
2006-07-02
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
RZEPA Bruno
2009-04-19
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SIDOROWICZ Maciej
2006-03-06
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SŁAWHORODSKYJ Kyryło
2008-03-17
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SOBIK Jakub
2006-11-15
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SOKOŁOWSKI Piotr
2007-11-30
KS Sprint Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
STĘPIEŃ Marcin
2007-03-10
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
STOPA Jakub
2007-08-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
SUCHECKI Michał Jan
2007-08-31
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SYNOWIEC Łukasz
2007-11-28
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn
2007-01-31
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZEJBEL Wiktor
2007-07-10
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
ŚCIERANKA Mateusz
2008-07-30
UKS Gimball Tarnawa Dolna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
ŚCIŚLAK Ksawery
2008-06-22
LKS Zantyr Sztum
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
ŚWISTEK Mateusz
2006-09-01
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
ŚWISTEK Oliwier
2009-10-13
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
TEISTER Szymon
2008-07-25
UKS Czwórka Żory
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
WIKTOR Patryk
2008-09-05
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
WRÓBEL Dominik
2006-04-05
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ZAJĄC Szymon
2008-08-21
RMKS Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
ZAWADZKI Miłosz
2007-01-07
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
ZIMNY Antoni
2007-03-16
LUKS Orkan Września
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
ŻUREK Mateusz
2007-02-26
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik