WRÓBEL Wiktor
2005-05-27
LKS Orkan Ostrzeszów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Piotr 2009-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
2 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
4 AYDINER Denzel 2006-12-23 OŚ AZS Poznań WLP
5 BAJON Aleksander 2008-09-13 ZLKL Zielona Góra LBU
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
8 BANEL Filip 2006-06-08 KS Podlasie Białystok POD
9 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
10 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
11 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
12 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
13 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
14 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
15 BIERNAT Maksymilian 2006-08-13 UKS Achilles Leszno WLP
16 BIŃCZYK Bernard 2000-11-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
17 BLUM Igor 2008-02-04 GKS Start Długołęka DOL
18 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
19 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 OŚ AZS Poznań WLP
20 BOŃKA Adrian 2003-02-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
21 BRILLA Cyprian 2003-01-08 KS AZS AWF Katowice SLK
22 BRYL Fabian 2006-05-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
23 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
24 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
25 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
26 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
27 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
28 CIEBIEŃ Krzysztof 2007-01-26 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
29 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
30 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka DOL
31 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 DĄBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
33 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
34 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
35 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
36 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 FOREMNY Jakub 2007-07-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
38 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
39 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
40 GALANTOWICZ Piotr 2008-03-04 ZLKL Zielona Góra LBU
41 GAŁĄZKA Adam Krzysztof 2008-03-31 MKS Pogoń Siedlce MAZ
42 GAŁKA Mateusz 2007-04-12 RKS Łódź LDZ
43 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
44 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
45 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL GGG Radom MAZ
46 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
47 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
48 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
49 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
50 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
51 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
52 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
53 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
54 HANDKE Mikołaj 2004-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
55 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
56 HERZOG Oskar 2007-03-02 RKS Łódź LDZ
57 HRECHORECKI Bartosz 2010-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
58 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
59 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
60 JARZĄB Miłosz 1999-05-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
61 JĄDRZYK Mateusz 2005-12-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
62 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
63 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
64 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
65 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 GKS Start Długołęka DOL
66 KACZMAREK Nikodem 2006-07-13 OŚ AZS Poznań WLP
67 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
68 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
69 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
70 KASZYŃSKI Dominik 2007-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
71 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
73 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
74 KIERSKI Kacper 2002-01-25 MLKS Sokół Lubin DOL
75 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
76 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
77 KNOBLOCH Kacper 2006-01-08 AZS Łódź LDZ
78 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
79 KOCHANOWSKI Wiktor 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
80 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL GGG Radom MAZ
82 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
83 KOSMOWSKI Grzegorz 2010-05-18 ZLKL Zielona Góra LBU
84 KOSOVEROV Andrii 2006-05-16 AZS Łódź LDZ
85 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
86 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
87 KOWALCZYK Jan 2009-01-29 ZLKL Zielona Góra LBU
88 KOZŁOWSKI Marceli 2003-01-19 LUKS Orkan Września WLP
89 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
91 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
92 KRASZEWSKI Maciej 2006-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
93 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
94 KRYŚ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
95 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
96 LACHOWICZ Kacper 2007-07-10 AZS Łódź LDZ
97 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 LEJA Bartosz 2005-11-23 MKS Baszta Szamotuły WLP
99 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
100 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
101 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
102 ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
103 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
104 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
105 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
106 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
107 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
108 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
109 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
110 MARKUSZEWSKI Szymon 2009-03-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
111 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
112 MATUSZEWSKI Wojciech 2013-09-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
113 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
115 MEHLICH Wojciech 2006-11-02 UKS-MOS Opole OPL
116 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września WLP
117 MICHALEWICZ Marcel 2009-04-09 UKS Ares Nowa Sól LBU
118 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
119 MIKOŁAJCZYK Marcin 2006-05-03 LUKS Orkan Września WLP
120 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
121 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
122 MIZIOŁEK Wiktor 2002-06-27 RKS Łódź LDZ
123 MŁYNARCZYK Mateusz 2004-07-22 KS Podlasie Białystok POD
124 MŁYNOWSKI Stanisław 2005-07-12 UKS Dąb Suchy Las WLP
125 NAPIERAŁA Alan 1998-07-21 OŚ AZS Poznań WLP
126 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
127 NIZIOŁ Konrad 2010-09-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
128 NOWACZYK Jan 2005-03-12 OŚ AZS Poznań WLP
129 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Gomunice LDZ
130 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
131 NOWIŃSKI Olaf 2009-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
132 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
133 OGŁAZA Piotr 2007-03-19 RKS Łódź LDZ
134 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
135 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
136 PAZDOWSKI Patryk 2006-02-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
137 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
138 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
139 PĘCZEK Adam 1972-01-14 RKS Łódź LDZ
140 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
141 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
142 PIĄTKOWSKI Paweł 2008-01-08 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
143 PIECZYRAK Oliwier 2006-07-29 RKS Łódź LDZ
144 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
145 PISKORSKI Antoni 2007-01-21 RK Athletics Warszawa MAZ
146 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
147 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
148 POGODSKI Franciszek 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
149 POSPICHAL Andreas 2008-07-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
150 PRUCHNIEWICZ Jan 2005-05-20 GKS Piast Łubowo WLP
151 PRUS Krystian 2008-07-29 KS Podlasie Białystok POD
152 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
153 RAJZER Konrad 2008-03-06 UKS Orzełki Warszawa MAZ
154 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
155 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
156 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
157 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
158 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
159 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
160 ROZENKOWSKI Kacper 2004-03-06 OŚ AZS Poznań WLP
161 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
162 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
163 RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 LKS Maraton Turek WLP
164 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
165 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
166 SADOWSKI Szymon 2005-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
167 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
168 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
169 SIECH Bartosz 2005-11-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
170 SIEJKA Mariusz 1977-03-23 KS Sprintwarsaw MAZ
171 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
172 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
173 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
174 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
175 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
176 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
177 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
178 STANIEWICZ Filip 2009-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
179 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
180 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
181 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
182 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
183 STOLARZ Jan 2010-01-01 RKS Łódź LDZ
184 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
185 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
186 SUKIENNIK Oliwier 2007-01-19 RKS Łódź LDZ
187 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
188 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
189 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
190 SZANCIŁO Paweł 2008-07-29 KS Podlasie Białystok POD
191 SZCZEPAŃSKI Maciej 2004-06-07 KS Polonia Pasłęk WMZ
192 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 WLKS Wrocław DOL
193 SZCZODRZYŃSKI Piotr 1974-04-13 UKS Dąb Suchy Las WLP
194 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
195 SZULC Mikołaj 2004-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
196 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
197 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
198 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
199 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
200 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
201 ŚLIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
202 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
203 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
204 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
205 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
206 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
207 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
208 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
209 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
210 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
211 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
212 WITKOWSKI Tomasz 2010-11-16 MLKS Agros Żary LBU
213 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
214 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
215 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
216 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
217 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
218 WRÓBLEWSKI Marcel 2009-08-15 MLKS Agros Żary LBU
219 WYSOCKI Aleksander 2008-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
220 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
221 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
222 ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
223 ZERBIN Adam 2006-03-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
224 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
225 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
226 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
227 ŻEBRYK Kamil 2005-07-07 MKS MOS Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.70002293586731sekund