SZUSTER Katarzyna
2008-02-10
MKS Hermes Gryfino
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTKOWIAK Nikola 2008-08-17 UKS 20 Poznań WLP
2 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
3 BARAN Natalia 2009-04-08 KL Iskra Białogard ZPO
4 BARANSKA Amelia 2008-06-30 LKB Rudnik SWK
5 BARTECKA Wiktoria 2008-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
6 BASTEK Weronika 2007-09-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
7 BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
8 BŁAŻEJEWSKA Julia 2008-04-22 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
9 BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 UKL Ósemka Police ZPO
10 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
11 BOREK Alicja 2007-06-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
12 BRYDNIAK Iga 2008-10-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
13 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
14 BUTRYN Zuzanna 2008-11-18 MKS Hermes Gryfino ZPO
15 CHABERA Klaudia 2009-12-05 OŚ AZS Poznań WLP
16 CHATŁAS Jagoda 2009-03-15 MKL Szczecin ZPO
17 CHODAKIEWICZ Amelia 2007-12-26 LKS Atleta Gniezno WLP
18 CHRYPO Alicja 2007-09-02 KS Gwardia Piła WLP
19 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
20 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
21 CZARNY Julia 2008-05-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
22 CZERNIACHOWSKA Karolina 2008-09-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
23 CZUBAK Natalia 2007-10-12 MKL Szczecin ZPO
24 CZWORDON Martyna 2009-06-21 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
25 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
26 DADEŁO Monika 2007-08-16 MKL Szczecin ZPO
27 DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Akademia Biegowa Kartuzy POM
28 DEMSKA Wiktoria 2008-07-27 UKS Barnim Goleniów ZPO
29 DĘBIEC Nicola 2008-01-21 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
30 DUBAN Justyna 2007-08-19 KS Czempion Warszawa MAZ
31 DUDA Julia 2009-07-23 OŚ AZS Poznań WLP
32 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
33 DUSIEWICZ Hanna 2008-07-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 DZHUHAN Anastasiia 2009-06-11 MKL Maraton Świnoujście ZPO
35 DŻUGAJ Martyna 2009-07-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
36 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
37 FAŁEK Amelia 2009-03-17 UKS Barnim Goleniów ZPO
38 GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela 2007-10-22 MKS Olimp Łobez ZPO
39 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
40 GIELICZ Natalia 2004-01-13 MLKS Agros Żary LBU
41 GOLANOWSKA Iga 2008-05-27 UKS 12 Kalisz WLP
42 GOLEC Lena 2009-07-21 LKS Górnik Wałbrzych DOL
43 GÓRAZDA Patrycja 2007-11-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
44 GRABOWSKA Martyna 2008-12-02 KS Gwardia Piła WLP
45 GROŃSKA Kornelia 2007-02-26 AZS UMCS Lublin LBE
46 GRUBERSKA Hanna 2008-04-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
47 GRZECHUŁA Maja 2008-12-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
48 GUZENDA Justyna 2008-09-26 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
49 HARASYM Michalina 2008-10-23 SMKS Parasol Wrocław DOL
50 HEIN Zuzanna 2011-07-10 LKS Lubusz Słubice LBU
51 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
52 JABŁOŃSKA Weronika 2006-11-27 UKL Ósemka Police ZPO
53 JAGUSZ Maja 2009-04-28 KL Bałtyk Koszalin ZPO
54 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
55 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
56 JEGER Liwia 2009-03-25 UKS 20 Poznań WLP
57 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 KACPRZAK Amelia 2010-05-06 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
59 KACZORKIEWICZ Agata 2010-01-12 MKL Szczecin ZPO
60 KALICIAK Sylwia 2009-05-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
61 KAPAŁA Alicja 2008-08-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
62 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
63 KARPIŃSKA Zuzanna 2008-06-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
64 KAŹMIERCZAK Zuzanna 2008-05-12 UKS Sprinter Słodków WLP
65 KIEŁBASA Alicja 2008-12-31 KS Stal Pleszew WLP
66 KLEPUSZEWSKA Weronika 2007-09-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
67 KLUPIEĆ Oliwia 2008-09-27 UKL Feniks Świdwin ZPO
68 KOLCHINA Anastasiia 2005-07-24 AML Słupsk POM
69 KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
70 KOMODA Zuzanna 2011-01-26 MKP Myślibórz ZPO
71 KORMYSH Anastasiia 2009-11-20 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
72 KOSZYKOWSKA Natalia 2008-07-22 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
73 KOWALSKA Amanda 2008-12-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
74 KOZAK Kalina 2008-05-06 KL Lumel Zielona Góra LBU
75 KRAWCZAK Antonina 2008-09-21 OŚ AZS Poznań WLP
76 KRAWCZYK Lena 2009-09-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
77 KRYSZCZYŃSKA Pola 2008-11-27 KS Energetyk Poznań WLP
78 KRYWIEL Maja 2008-06-04 MKL Szczecin ZPO
79 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
80 KSIĄG Jagoda 2009-02-15 MLKS Agros Żary LBU
81 KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 UKS 20 Poznań WLP
82 KUCZYŃSKA Natalia 2008-02-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
83 KURZAWA Julia 2009-03-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
84 KWAK Karina 2008-05-18 KL Iskra Białogard ZPO
85 KWIETNIEWSKA Elena 2008-04-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
86 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
87 LATUSEK Lena 2009-11-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
88 LEMAŃSKA Maja 2007-12-18 MKL Szczecin ZPO
89 LENART Lena 2011-10-30 MKP Myślibórz ZPO
90 LEONOWICZ Julia 2009-04-24 MKL Maraton Świnoujście ZPO
91 LIEBENTHAL Julia 2007-01-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
92 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
93 MACAŁA Zuzanna 2008-12-29 UKL Ósemka Police ZPO
94 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
95 MACHNIO Karolina 2010-04-24 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
96 MACIEICZEK Amelia 2009-02-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
97 MADUZIA Justyna 2008-03-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
98 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
99 MAJCHRZAK Nadia 2008-04-14 MKL Szczecin ZPO
100 MAJOR Maja 2009-04-23 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
101 MAKOWSKA Karolina 2008-12-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
102 MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 MKL Szczecin ZPO
103 MELNYK Mariia 2009-04-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
104 MICHALSKA Marianna 2007-12-30 UKL Ósemka Police ZPO
105 MIKOŁAJCZAK Blanka 2009-12-29 UKS Jedynka Gostyń WLP
106 MIKUŁA Natalia 2007-07-10 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
107 MŁODOŻENIEC Agata 2007-02-25 OŚ AZS Poznań WLP
108 MOLSKA Maria 2009-03-07 KS Energetyk Poznań WLP
109 MOSPINEK Aleksandra 2008-06-04 MKS Kusy Szczecin ZPO
110 MUCHA Natasza 2007-07-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
111 NASKRĘT Julia 2009-05-24 KS Energetyk Poznań WLP
112 NESTERENKO Mariia 2008-01-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
113 NIEŚPELSKA Marta 2010-02-16 MKL Maraton Świnoujście ZPO
114 NIEWIADOMSKI Sophie 2007-04-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
115 NOWAK Alicja 2009-05-08 UKS 12 Kalisz WLP
116 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
117 NOWAKOWSKA Karolina 2008-09-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
118 NOWICKA Dorota 2011-04-27 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
119 OBARZANEK Hanna 2008-11-09 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
120 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
121 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
122 OSSOWSKA Malwina 2009-03-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
123 OSTROWSKA Anna 2004-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
124 OSTROWSKA Monika 2008-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
125 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
126 PAŁAC Hanna 2011-07-04 KS SMS Szklarska Poręba DOL
127 PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
128 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
129 PIEC Tola 2008-10-06 LŁKB Trucht Łobez ZPO
130 PIECHOCKA Kaja 2008-05-09 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
131 PIEŃKO Alicja 2007-03-27 MLKS Sokół Lubin DOL
132 PIETRZAK Lilianna 2009-02-21 UKS 12 Kalisz WLP
133 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
134 PIWONI Julia 2010-04-26 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
135 POCHEĆ Zuzanna 2008-07-17 LKB Rudnik SWK
136 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
137 POŹDZIK Urszula 2009-03-08 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
138 PROC Antonina 2008-06-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
139 PRUCHNIEWICZ Olga 2009-08-27 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
140 PRZYTUŁA Natalia 2009-09-19 LKS Znicz Biłgoraj LBE
141 PTAK Zuzanna 2007-06-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
142 RACIĘDA Małgorzata 2008-06-23 KL Bałtyk Koszalin ZPO
143 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
144 RICKUS Ines 2010-06-30 MKS Junior Złocieniec ZPO
145 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
146 RUA Adriana 2007-05-11 MKL Szczecin ZPO
147 RUTKOWSKA Zofia 2007-08-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
148 RYBIŃSKA Weronika 2008-02-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
149 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
150 SKALSKA Lena 2009-05-06 OŚ AZS Poznań WLP
151 SKRZYPCZAK Zuzanna 2008-09-07 UKS Jedynka Gostyń WLP
152 SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
153 SOBIERAŃSKA Aleksandra 2008-02-19 LKS Świeradów-Zdrój DOL
154 SOCHA Weronika 2008-09-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
155 SOCZEWSKA Adela 2007-01-30 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
156 SOŁTYS Julia 2008-01-09 MLKS Sokół Lubin DOL
157 STĘŻAŁA Jadwiga 2008-05-11 MKL Szczecin ZPO
158 STOKOWSKA Urszula 2008-07-04 MKL Maraton Świnoujście ZPO
159 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
160 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
161 SZCZEPAŃSKA Wiktoria 2009-08-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
162 SZEPKE Lena 2008-03-07 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
163 SZEWC Oliwia 2008-05-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
164 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
165 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem WLP
166 SZRAM Wiktoria 2008-06-23 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
167 SZYDERSKA Zofia 2009-12-11 KL Iskra Białogard ZPO
168 SZYMCZAK Maria 2008-08-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
169 ŚLIWIŃSKA Blanka 2011-08-30 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
170 ŚLUBORSKA Aleksandra 2008-09-20 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
171 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
172 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
173 TOMASZEWSKA Maja 2008-05-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
174 TOMYS Maja 2008-10-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
175 TORZ Agata 2008-04-08 KS Energetyk Poznań WLP
176 TUCZKOWSKA Marta 2009-01-05 MKL Szczecin ZPO
177 URSZULAK Blanka 2009-03-19 Akademia Biegowa Żary LBU
178 WĄSOWSKA Zuzanna 2007-01-17 UKS Barnim Goleniów ZPO
179 WIECHOWSKA Zuzanna 2009-10-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
180 WIECZOREK Hanna 2007-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
181 WIESZCZAK Dharma 2007-07-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
182 WILANT Hanna 2008-05-09 PLKS Gwda Piła WLP
183 WODECKA Kinga 2006-11-16 UKL Ósemka Police ZPO
184 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
185 WRÓBLEWSKA Patrycja 2008-05-29 KS Energetyk Poznań WLP
186 WRÓBLEWSKA Zosia 2009-03-09 LKS Atleta Gniezno WLP
187 WYCHOWAŁEK Julia 2008-04-10 UKL Feniks Świdwin ZPO
188 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
189 ZARZECKA Aleksandra 2008-09-03 UKS Barnim Goleniów ZPO
190 ZARZECZNA Anna 2008-04-29 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
191 ZAWIEJA Zuzanna 2008-05-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
192 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
193 ZIEMIŃSKA Aleksandra 2009-02-25 UKS Barnim Goleniów ZPO
194 ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 AL Międzyzdroje ZPO
195 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37664794921875sekund