GRZEŚKOWIAK Tomasz
2006-07-15
MKS Juvenia Puszczykowo
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
5 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
8 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
9 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
10 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
11 BIERNACZYK Marcin 2006-02-11 UKS Achilles Leszno WLP
12 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
13 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
14 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
15 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
16 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
17 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
19 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
20 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
21 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
22 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
23 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
24 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
25 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
26 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
27 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
28 FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 MLKS Agros Żary LBU
29 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
30 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
31 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
32 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
33 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
34 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
35 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
36 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
37 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
38 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
39 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
40 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
41 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
42 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
43 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
45 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
46 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
47 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
48 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
49 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
50 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
51 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
52 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
53 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
54 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
55 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
56 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
57 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
58 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
59 KOŁODZIEJEWSKI Gracjan 2007-12-06 PZS Gontyniec Chodzież WLP
60 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
61 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
62 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
63 KOWALEWSKI Nikodem 2007-01-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
64 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
65 KOZŁOWSKI Mateusz 2008-01-24 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
66 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
67 KRUPECKI Marcel 2007-10-19 SKS Unia Swarzędz WLP
68 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
69 KRZYŻANOWSKI Cyprian 2007-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
70 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
71 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
72 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
73 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
74 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
75 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
76 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
77 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
78 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
79 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
80 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
81 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
82 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
83 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
84 LUDERA Szymon 2006-05-19 SKS Unia Swarzędz WLP
85 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
86 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
87 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
88 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
90 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
91 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
92 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
93 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
94 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
95 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
96 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
97 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
98 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
99 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
100 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
101 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
102 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
103 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
104 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
105 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
106 NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 KS SMS Szklarska Poręba DOL
107 NESTERENKO Mykhailo 2006-11-27 MKL Tlen Mogilno KPO
108 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
109 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
110 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
111 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
112 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
113 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
114 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
115 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
116 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
117 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
118 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
119 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
120 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
121 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
122 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
123 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
124 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
125 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
126 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
127 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
128 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
129 POLIWODZIŃSKI Mateusz 2007-06-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
130 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
131 PRZYBYLSKI Jędrzej 2005-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
132 PRZYBYSZ Piotr 2006-08-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
133 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
134 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
135 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
136 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
137 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
138 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
140 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
141 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
142 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
143 SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 KS Energetyk Poznań WLP
144 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
145 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
146 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
147 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
148 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
149 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
150 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
151 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
152 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
153 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
154 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
155 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
156 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
157 SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 OŚ AZS Poznań WLP
158 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
159 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
160 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
161 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
163 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
164 TYRKA Norbert 2007-06-06 MKS Agros Chełm LBE
165 WAJDA Michał 2004-01-02 UKS Achilles Leszno WLP
166 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
167 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
168 WIĘCOWSKI Igor 2003-09-12 UKS Achilles Leszno WLP
169 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
170 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
171 WINIARSKI Szymon 1996-12-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
172 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
173 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
174 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
175 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
176 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
177 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
178 WOŹNY Wojciech 2005-08-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
179 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
180 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
181 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
182 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
183 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
184 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
185 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
186 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14730501174927sekund