REJMONIAK Natalia
2007-09-08
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ACHRAMOWICZ Uliana 2007-05-03 LKB im. Braci Petk Lębork POM
2 ALIEMASKINA Anastasiia 2009-11-29 KS AZS AWF Katowice SLK
3 ANTKOWIAK Nikola 2008-08-17 UKS 20 Poznań WLP
4 BARTOSZAK Oliwia 2012-02-13 MKL Toruń KPO
5 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
6 BEDNARCZYK Kalina 2011-01-02 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
7 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
8 BIELAWSKA Natalia 2008-03-31 MKS Polonia Warszawa MAZ
9 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
10 BOLIK Anna 2010-09-05 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
11 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
12 BRYŁA Julia 2007-03-17 TS AKS Chorzów SLK
13 BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 UKS Chromik Mysłowice SLK
14 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
15 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
16 DUDA Magdalena 2007-09-06 MKS-MOSM Bytom SLK
17 DUROWA Olena 2009-09-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
18 FLORCZYK Zofia 2007-04-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
19 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
20 GDYNIA Kinga 2007-01-31 GKS Piast Gliwice SLK
21 GOŚCIEWSKA Julia 2008-04-19 MKS Juvenia Białystok POD
22 GRZECHUŁA Maja 2008-12-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
23 GRZEGORCZYK Magdalena 2008-07-28 MUKS SZS Cieszyn SLK
24 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
25 HERUD Julia 2006-11-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
26 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
27 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
28 JAROMIN Oliwia 2007-09-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
29 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
30 JASIŃSKA Kinga 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
31 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
32 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
33 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
34 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
35 KACZMARCZYK Matylda 2009-06-16 MKS-MOSM Bytom SLK
36 KANICZ Maja 2010-04-09 LKS Lubawa WMZ
37 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
38 KARNAŚ Anna 2008-05-29 SMKS Parasol Wrocław DOL
39 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
40 KLIMASARA Marta 2007-02-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
41 KOMAR Kornelia 2010-06-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
42 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
44 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
45 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
46 KRAWCZAK Karolina 2005-11-23 UKS Achilles Leszno WLP
47 KRUSZEWSKA Agata 2011-08-07 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
48 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
49 KUBISZ Julia 2008-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
50 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
51 KUPCZAK Olga 2008-02-29 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
52 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
53 LESZCZYŃSKA Oliwia 2009-10-26 MKS-MOSM Bytom SLK
54 LUBCZYŃSKA Hanna 2008-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
55 ŁACZMAŃSKA Natalia 2009-06-16 UKS Herkules Sulejówek MAZ
56 ŁĄGIEWKA Nadia 2007-11-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 MACIEICZEK Amelia 2009-02-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
58 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
59 MACIEJEWSKA Antonina 2010-03-09 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
60 MADUZIA Justyna 2008-03-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
61 MAGDZIARCZYK Lena 2007-12-21 LKS Górnik Wałbrzych DOL
62 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
63 MAKOWSKA Pola 2007-06-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
64 MALIGŁÓWKA Aleksandra 2006-11-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 MAŁYSZEK Maja 2008-07-31 TS AKS Chorzów SLK
66 MARTIN Gabriella 2006-07-22 GKS Piast Gliwice SLK
67 MARZEC Maja 2006-05-13 Ducla Academy Warszawa MAZ
68 MATYSIAK Oliwia 2007-08-15 GKS Piast Gliwice SLK
69 METELSKA Nadia 2007-09-09 MOSM Tychy SLK
70 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 UKS Herkules Sulejówek MAZ
71 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
72 NIEWIADOMSKA Hanna 2007-03-20 AZS Łódź LDZ
73 OGRODOWCZYK Inga 2006-11-04 UKS Sprinter Słodków WLP
74 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
75 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
76 OSICKA Zuzanna 2006-10-13 UKS 20 Poznań WLP
77 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
78 OSMAŃSKA Oliwia 2006-02-06 UKS Chromik Mysłowice SLK
79 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
80 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
81 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
82 PAWLIK Oliwia 2008-01-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
83 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
84 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
85 PIOTROWSKA Zofia 2008-10-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
86 PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
87 POTOCZNY Hanna 2008-06-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
88 PTAK Martyna 2008-04-10 LKS Stal Mielec PDK
89 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
90 ROCZNIAK Zofia 2007-02-12 GKS Piast Gliwice SLK
91 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
92 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
93 RYK Marta 2007-02-08 SKL Filippides Starogard Gdański POM
94 RZENNO Tola 2008-04-07 KS AZS AWF Katowice SLK
95 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
97 SKOWRON Zuzanna 2008-10-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
98 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
99 SMAL Aleksandra 2004-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
100 SOCHACKA Julia 2007-04-25 GKS Piast Gliwice SLK
101 SOKÓŁ Małgorzata 2008-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
102 STEC Hanna 2008-03-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
103 STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
104 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
105 STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
106 SUCHANEK Julia 2007-12-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
107 SZARATA Maja 2007-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
108 SZCZEPAŃSKA Wiktoria 2009-08-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
109 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem WLP
110 ŚWIERCZYNA Maja 2009-04-13 MKS-MOSM Bytom SLK
111 TARĘDŹ Małgorzata 2010-09-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
113 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
114 URBANIK Julia 2008-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
115 WALENDOWSKA Klaudia 2008-04-16 MOSM Tychy SLK
116 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 WYSYPOŁ Karolina 2007-06-24 MKS-MOSM Bytom SLK
118 ZAJĄC Daria 2010-02-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 ZARĘBA Monika 2007-06-27 KKL Stal Stalowa Wola PDK
120 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek MAZ
121 ZIĘBA Lena 2008-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28945398330688sekund