SMOROŃSKI Patryk
2009-09-05
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BRODOWSKI Wojciech
2008-02-09
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
CEBULA Franciszek
2009-07-19
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
DAWIEC Tymoteusz
2008-11-13
KS SportWise Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
DEĆ Hubert
2009-04-07
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DOŁĘGA Igor
2008-01-28
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DRONSZCZYK Stanisław
2010-08-17
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
FILICIAK Antoni
2008-12-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
HAPEK Wiktor
2009-03-10
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
IRZYK Oskar
2008-12-11
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
JANKOWSKI Michał
2009-12-11
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
JASIULEK Brunon
2009-01-13
MKS Brenna Górki
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
JASKOT Nikodem
2008-05-06
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JASZCZYK Adam
2008-06-25
TL Athletics Jastrzębie
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KĄCKI Konstanty
2008-10-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KIEĆ Krzysztof
2010-02-10
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KONARCZAK Bartłomiej
2009-09-02
LKS Brzezina Osiek
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KORNAŚ Franciszek
2008-09-23
KL Ziemia Kłodzka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KORZENIOWSKI Maksymilian
2009-05-18
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KOWALSKI Marcel
2008-03-19
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KRAWIEC Konrad
2009-02-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KUBLA Michał
2008-04-05
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
ŁYBACKI Dominik
2008-04-12
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
MACHA Adam
2008-02-06
MKS-R Centrum Dzięgielów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
MAĆKOWSKI Marcel
2009-06-17
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
MAGIERA Wiktor
2009-02-09
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
MAJKA Dominik
2008-04-20
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
MATUSZNY Piotr
2009-05-27
LKS Pogórze Skoczów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
MILCZAREK Antoni
2009-04-01
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MŁOTKIEWICZ Hubert
2009-06-13
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
NOWAK Michał
2009-03-01
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
OKRUCIŃSKI Aleksander
2008-07-03
KS Wejher Wejherowo
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
PESZT Michał
2008-05-26
KS SportWise Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
PIMPICKI Ignacy
2008-07-20
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
SIUTA Jakub
2010-05-09
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
SŁOMIŃSKI Jakub
2009-02-20
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
SPOREK Patryk
2008-12-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
STEFAŃSKI Maks
2008-02-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
STEFAŃSKI Michał
2009-03-02
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SZCZUREK Mateusz
2009-09-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
ŚWIĄTEK Filip
2009-09-01
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TROJAK Jakub
2008-06-21
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
TROJANOWSKI Adam
2008-11-19
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
TROJANOWSKI Maciej
2010-03-27
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
TYMUŁA Adrian
2009-08-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
WIELOGÓRSKI Mikołaj
2008-09-05
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
WOJCIECHOWSKI Oskar
2008-08-06
UKS Achilles Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
WOJDOWSKI Marek
2009-11-28
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
WÓJCICKI Paweł
2009-03-02
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ZABROCKI Kuba
2009-01-25
UKS Kusy Bukowno
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik