KRAVETS Dmytro
2006-05-18
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
2 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
3 BANACH Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
4 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
5 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
6 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
7 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
8 BURDA Adam 1999-06-10 KS AZS AWF Katowice SLK
9 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
10 COULIBALY David 2006-09-02 KS AZS AWF Kraków MLP
11 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
12 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
13 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
14 DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
15 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
16 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
17 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
18 FEDKOW Michał 2007-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
19 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 FROŃ Krzysztof 2009-03-28 MKS Tempo Kęty MLP
21 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 GAJEK Mateusz 2004-03-15 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
23 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
24 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
25 GAWROŃSKI Krystian 2011-01-10 SKS Kusy Kraków MLP
26 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
27 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
28 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
29 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
30 GRZESIOWSKI Marcin 2003-11-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
31 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 JARA Piotr 2006-03-15 KB Krościenko Wyżne PDK
33 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
34 KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
35 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
36 KANIA Filip 2007-02-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
37 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
38 KOLMAN Dominik 2007-04-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
39 KOPTIEV Andrii 2005-09-06 KS AZS AWF Katowice SLK
40 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
41 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
42 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
43 KUPIEC Tomasz 1982-05-31 UKS Lider Siercza MLP
44 KUROWSKI Cezary 2003-10-20 WLKS Wrocław DOL
45 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 KS AZS AWF Katowice SLK
46 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
47 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
48 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
49 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
50 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
51 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 KS AZS AWF Katowice SLK
52 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
53 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
54 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
55 MATULSKI Hubert 2006-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
56 MERMER Korneliusz 2013-09-18 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
57 MIROCHA Grzegorz 2000-05-13 AZS Łódź LDZ
58 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
59 NATOŃSKI Wiktor 2004-04-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Gomunice LDZ
61 NOWAK Szymon 2004-08-28 MKS-MOSM Bytom SLK
62 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
63 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
64 OSZAJEC Bartłomiej 2010-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
65 PEJSKI Krzysztof 2007-07-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
66 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
67 RACZKOWSKI Kacper 2006-12-12 GKS Piast Gliwice SLK
68 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
69 ROSSA Antoni 2007-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
70 SACHA Paweł 2007-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
71 SAJDAK Jan 2012-04-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
72 SARLEJ Jakub 2008-01-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
73 SERAFIN Tomasz 2006-11-30 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
74 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
75 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 SKRUDLIK Michał 2008-01-05 LKS Orzeł Kozy SLK
77 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
78 STASZEWSKI Michał 2010-06-21 UKS Trójka Mikołów SLK
79 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
80 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
81 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
82 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
83 ŚLIWIŃSKI Tymoteusz 2011-12-04 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
85 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
86 TEREMBUŁA Maciej 2007-05-23 KS AZS AWF Kraków MLP
87 TRĄBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 TRELA Sebastian 2007-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
89 TRZOP Jonatan 2010-08-24 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
90 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 WĄSACZ Szymon 2007-11-23 MCKiS Jaworzno SLK
92 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
93 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
94 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
95 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
96 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
97 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
98 ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
99 ŻYŁA Ireneusz 2009-04-28 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.53327083587646sekund