CZERWIŃSKI Adam
1988-10-02
UKS Lider Siercza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMEJT Krystian 1988-01-01 KS Podlasie Białystok POD
2 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
3 ASKUNTOWICZ Wojciech 1990-05-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
4 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
6 BADUREK Maciej 1988-10-31 KS Prefbet-Sonarol POD
7 BAK Mateusz 1994-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
8 BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BAŃKA Witold 1984-10-03 SPLA Tychy SLK
10 BARABASZ Mateusz 1993-02-24 UKS Żaczek Połaniec SWK
11 BARAN Bartłomiej 1996-03-01 ULKS Lipinki MLP
12 BARAN Przemysław 1990-02-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
13 BARON Arkadiusz 1987-06-24 AZS-AWF Katowice SLK
14 BARTYZEL Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza MLP
15 BASTER Hubert 1985-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BĄK Dawid 1992-03-07 KKL Kielce SWK
17 BEHRENDT Paweł 1987-11-23 niest. Opole OPL
18 BELGRAU Szymon 1994-12-16 MKL Szczecin ZPO
19 BEZWIERCHNY Dariusz 1987-04-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
20 BIEDA Norbert 1993-04-29 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
21 BIEDROŃ Beniamin 1996-08-15 MLUKS Tarnów MLP
22 BIELAT Kacper 1994-01-09 LKS Kłos Olkusz MLP
23 BIELAWSKI Krzysztof 1990-02-21 ZLKL Zielona Góra LBU
24 BIELIŃSKI Marcin 1993-06-03 KS Warszawianka W-wa MAZ
25 BIELSKI Krzysztof 1991-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
26 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
27 BIEŃKO Mikołaj 2005-12-26 KKB MOSiR Krosno PDK
28 BIMKIEWICZ Jarosław 1993-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
29 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 LKB Rudnik SWK
31 BLADOS Tomasz 1983-07-28 WKS Gwardia Warszawa MAZ
32 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
33 BOREK Łukasz 1989-06-14 KKL Kielce SWK
34 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 BOROŃ Dariusz 1992-11-25 UKS Lider Siercza MLP
36 BOROWIEC Michał 1985-08-02 TS Start Lublin LBE
37 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
38 BRATEK Mariusz 1988-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
39 BRAUN Wojciech 1995-02-06 LLKS Smętowo Graniczne POM
40 BRONIATOWSKI Maciej 1987-08-03 WKS Wawel Kraków MLP
41 BRYLEWSKI Mateusz 1986-05-15 niest. Poznań WLP
42 BUBA Przemysław 1994-03-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 BUCZKOWSKI Sławomir 1991-01-14 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 BUJAŁA Michał 1987-11-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
45 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
46 CELAK Mateusz 1996-01-10 MKL Szczecin ZPO
47 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
49 CHROBAK Jacek 1987-08-17 WKS Wawel Kraków MLP
50 CHUCHAŁA Daniel 1983-03-09 LKB im. Braci Petk Lębork POM
51 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
53 CIEPIELA Jan 1989-01-21 KS AZS AWF Kraków MLP
54 CIEPLAK Radosław 1987-01-01 KS Agros Zamość LBE
55 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
56 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
57 CIURLA Mikołaj 1994-02-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
58 COMBIK Marcin 1994-05-17 WKS Wawel Kraków MLP
59 CZAJA Dominik 1994-08-08 SKLA Sopot POM
60 CZAPIEWSKI Paweł 1978-03-30 LKS Lubusz Słubice LBU
61 CZAPLA Kamil 1989-06-20 TL ROW Rybnik SLK
62 CZAPLA Krystian 1995-01-16 IKS Olkusz MLP
63 CZAPLA Marcin 1987-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 CZAPLA Nikolas 1997-02-07 IKS Olkusz MLP
65 CZARNECKI Rafał 1992-04-10 KS AZS AWF Kraków MLP
66 CZARNOTA Tomasz 1988-07-19 IKS Olkusz MLP
67 CZECH Michał 1987-03-25 KKB MOSiR Krosno PDK
68 CZERNEK Wojciech 1992-02-10 AZS-AWF Katowice SLK
69 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
70 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
71 CZUPER Michał 1989-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
72 CZYŻ Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków MLP
73 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
74 DACKA Patryk 1988-07-06 PLKS Gwda Piła WLP
75 DADEJ Dawid 1991-08-27 ZKS Unia Tarnów MLP
76 DADEJ Piotr 1990-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
77 DADOUCH Mohamed 1986-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
78 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
79 DANILEWICZ Adrian 1986-02-11 WKS Śląsk Wrocław DOL
80 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
82 DĄBROWSKI Piotr 1985-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
83 DEC Michał 1992-08-31 UKS Barnim Goleniów ZPO
84 DELA Grzegorz 1986-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
85 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 DEREWECKI Mateusz 1995-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
87 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL Optima Radom MAZ
88 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
89 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
90 DOBROWOLSKI Kamil 1991-03-12 LKS Stal Mielec PDK
91 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
93 DROBNIK Piotr 1993-06-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
94 DUDEK Rafał 1989-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
95 DUL Bartosz 1989-01-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
96 DWOJAK Paweł 1988-03-19 ULKS Lipinki MLP
97 DYBAŚ Piotr 1987-03-07 KS Agros Zamość LBE
98 DZIĘGIELEWSKI Paweł 1985-03-13 MKL Toruń KPO
99 EBEL Grzegorz 1997-11-28 LKB im. Braci Petk Lębork POM
100 FAERBER Marcin 1986-09-02 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
101 FALKOWSKI Adam 1994-01-21 RKS Rumia POM
102 FALKOWSKI Damian 1991-07-17 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
103 FIGAT Kamil 1987-07-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
104 FIJAŁKOWSKI Kamil 1988-04-17 KS Agros Zamość LBE
105 FILICIAK Michał 1984-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
106 FLIS Tomasz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
107 FUDALEJ Marcin 1976-12-07 KKL Kielce SWK
108 GABOREK Konrad 1989-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
109 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 GALICA Marcin 1986-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
111 GALICIA PEREZ Arnold 1993-03-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
112 GAŁĄZKA Marcin 1989-07-13 GKS Wilga Garwolin MAZ
113 GAŁKOWSKI Damian 1994-12-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
114 GANCAREK Jakub 1996-08-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
115 GARCZARCZYK Tomasz 1990-06-05 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
116 GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 WKS Śląsk Wrocław DOL
117 GASEK Maciej 1989-06-04 KS AZS AWF Kraków MLP
118 GAUDYN Jakub 1992-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
119 GAWLIK Krzysztof 1995-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
120 GAWRYŚ Kamil 1985-08-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 GĄSIORSKI Michał 1988-01-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
122 GĘBARA Rafał 1985-10-30 KS AZS AWF Kraków MLP
123 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
124 GIMINSKI Bartłomiej 1995-10-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
125 GIŻYŃSKI Mariusz 1981-06-26 TKKF Płock MAZ
126 GŁĄB Maciej 1994-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
127 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
128 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
129 GOŁASZEWSKI Łukasz 1991-02-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
130 GOŁĘBIOWSKI Paweł 1992-01-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
131 GONDEK Michał 1994-01-16 LKS Kłos Olkusz MLP
132 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
133 GORZELAŃCZYK Jakub 1991-01-23 MKS Siechnice DOL
134 GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
135 GOSTEK Adrian 1988-01-01 MLUKS Tarnów MLP
136 GOWLIK Krzysztof 1995-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
137 GÓRKIEWICZ Michał 1993-10-17 LKS Kłos Olkusz MLP
138 GRABIAS Jarosław 1987-04-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
139 GRABKOWSKI Piotr 1995-01-02 SKLA Sopot POM
140 GRAF Henryk 1989-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
141 GRAJCAR Łukasz 1987-01-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
142 GREF Rafał 1989-09-17 WKS Śląsk Wrocław DOL
143 GRESCHUTZ Thomas 1992-07-13 LUKS Azymek Zdzieszowice OPL
144 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
145 GRUDZIŃSKI Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek KPO
146 GRYCKO Tomasz 1992-09-16 UKS Bliza Władysławowo POM
147 GRZANKA Mateusz 1986-07-02 LKS Kłos Olkusz MLP
148 GRZĘDA Wojciech 1992-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
149 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
150 GURTKIEWICZ Łukasz 1993-02-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
151 GUTT Paweł 1996-05-23 ULKS Lipinki MLP
152 GUZIK Mirosław 1986-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
153 HALCZAK Szymon 1994-06-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
154 HEKŁOWSKI Rafał 1995-02-19 MLUKS Tarnów MLP
155 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
156 HOGE Jakub 1989-01-01 KS Wejher Wejherowo POM
157 HOŁUJ Bernard 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
158 HURMAN Piotr 1991-02-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
159 IRLA Arkadiusz 1990-01-02 MLUKS Tarnów MLP
160 IWANIEC Mariusz 1992-04-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
161 JACHYM Tomasz 1993-09-02 WKS Wawel Kraków MLP
162 JAJUGA Paweł 1987-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
163 JAKUBIK Michał 2009-08-14 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
164 JANIK Krzysztof 1985-02-17 KS AZS AWF Kraków MLP
165 JANIK Sławomir 1986-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
166 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
167 JANKOWSKI Marcin 1993-04-05 GKS Piast Gliwice SLK
168 JANOWSKI Filip 1991-06-03 MKL Szczecin ZPO
169 JANUSZEK Artur 1994-07-15 LKS Kłos Olkusz MLP
170 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 KS AZS AWF Katowice SLK
171 JAROS Andrzej 1990-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
172 JAROSZ Wojciech 1989-02-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
173 JARZĄBEK Michał 1988-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
174 JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Ducla Academy Warszawa MAZ
175 JENDRASZEK Łukasz 1992-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
176 JENDRYCH Marek 1984-01-06 KS Czempion Warszawa MAZ
177 JOST Zbigniew 1996-03-14 KKL Rodło Kwidzyn POM
178 JÓŹWIAK Łukasz 1983-02-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
179 JURGIEWICZ Bartosz 1990-07-29 MKL Szczecin ZPO
180 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
181 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
182 KACZMARCZYK Tomasz 1990-03-17 MLUKS Tarnów MLP
183 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
184 KACZMAREK Michał 1977-09-19 WKS Grunwald Poznań WLP
185 KACZMAREK Michał 1986-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
186 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL Optima Radom MAZ
187 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
188 KALINOWSKI Zbigniew 1982-05-12 JKLA Jawor Jaworzno SLK
189 KAMIŃSKI Paweł 1990-08-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
190 KAMIŃSKI Szymon 1988-10-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
191 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
192 KANDEFER Kamil 1991-05-24 LKS Lubusz Słubice LBU
193 KANIK Tomasz 1991-01-01 niest. Katowice SLK
194 KAPES Mateusz 1992-08-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
195 KARABIN Jakub 1989-04-10 ZLKL Zielona Góra LBU
196 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
197 KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
198 KARNIŁOWICZ Dawid 1984-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
199 KAROŃ Bartosz 1991-06-24 KS Olkusz MLP
200 KAROŃ Bogusław 1984-09-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
201 KASPRZAK Radosław 1991-04-27 TL ROW Rybnik SLK
202 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
203 KAWA Jarosław 1995-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
204 KAWIK Tomasz 1991-02-15 TL ROW Rybnik SLK
205 KAWULA Krzysztof 1995-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
206 KAŻURA Michał 1990-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
207 KERN Artur 1980-07-12 MKS Unia Hrubieszów LBE
208 KĘDRACKI Maciej 1991-10-08 KKL Kielce SWK
209 KIERZEK Adam 1989-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
210 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
211 KITA Piotr 1987-01-03 UKS Lider Siercza MLP
212 KLAYBOR Dawid 1990-06-26 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
213 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
214 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
215 KLIMIUK Jan 1986-02-15 KS Podlasie Białystok POD
216 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
217 KLONOWSKI Kamil 1989-06-24 MOSiR Łaziska Górne SLK
218 KŁECZEK Radosław 1985-04-12 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
219 KNAPIK Michał 1993-09-23 RKS Łódź LDZ
220 KNOP Tomasz 1986-04-25 GKS Piast Gliwice SLK
221 KNUREK Karol 2006-08-14 KKB MOSiR Krosno PDK
222 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
223 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
224 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
225 KONDEJ Mateusz 1997-02-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
226 KONDRAT Mariusz 1991-03-25 UKS Trójka Sandomierz SWK
227 KONIECZNY Karol 1993-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
228 KOS Kamil 1989-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
229 KOSIŃSKI Daniel 1992-07-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
230 KOSSAKOWSKI Aleksander 1994-03-15 RSSiRON Start Radom MAZ
231 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
232 KOT Aleksander 1994-07-29 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
233 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
234 KOTUŁA Krzysztof 1990-05-02 AZS-AWF Katowice SLK
235 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
236 KOWALCZYK Bartosz 1992-07-12 PLKS Gwda Piła WLP
237 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
238 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
239 KOWALIK Konrad 1997-03-27 MLUKS Tarnów MLP
240 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
241 KOWALSKI Marek 1991-08-04 GKS Żukowo POM
242 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
243 KOZŁOWSKI Kacper 1986-12-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
244 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL Optima Radom MAZ
245 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
246 KRAWCZYK Szymon 1988-12-29 WKS Śląsk Wrocław DOL
247 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
248 KRÓL Piotr 1983-05-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
249 KRUK Kamil 1992-02-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
250 KRZOSEK Grzegorz 1976-01-10 RLTL ZTE Radom MAZ
251 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
252 KRZYŻANOWSKI Patryk 1995-06-07 SKLA Sopot POM
253 KSIĄŻEK Marek 1981-05-17 OKS Start Otwock MAZ
254 KSZCZOT Adam 1989-09-02 RKS Łódź LDZ
255 KUBACKI Bartłomiej 1985-07-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
256 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
257 KUBIAK Łukasz 1988-09-10 KB Geotermia Uniejów LDZ
258 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
259 KUBIAK Mariusz 1991-01-26 UKS Czwórka Żory SLK
260 KUBICZ Wojciech 1988-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
261 KUBIEC Dawid 1987-11-05 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
262 KUBOŃ Arkadiusz 1986-03-18 AZS-AWF Katowice SLK
263 KUBOŃ Wojciech 1986-01-01 MLUKS Tarnów MLP
264 KUC Sławomir 1996-01-24 RKS Łódź LDZ
265 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
266 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL Optima Radom MAZ
267 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 AZS-AWF Katowice SLK
268 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
269 KUJAWSKI Łukasz 1988-03-02 GKS Żukowo POM
270 KULIG Łukasz 1990-09-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
271 KULIK Marcin 1994-10-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
272 KULKA Szymon 1993-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
273 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
274 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
275 KURSA Dominik 1990-02-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
276 KURYLAS Maciej 1988-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
277 KUTERBA Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza MLP
278 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
279 KWIECIEŃ Szymon 1996-03-15 ZKS Unia Tarnów MLP
280 LACHOWSKI Andrzej 1982-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
281 LAKSA Dariusz 1984-08-08 WKB Meta Lubliniec SLK
282 LAŃCZYK Łukasz 1984-05-02 KS AZS AWF Kraków MLP
283 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
284 LENARTOWICZ Andrzej 1993-11-30 niest. Kielce SWK
285 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
286 LEW Radosław 1987-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
287 LEWANDOWSKI Jakub 1988-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
288 LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 AZS UMCS Lublin LBE
289 LIDMANN Przemysław 1987-02-16 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
290 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
291 LUBIENIECKI Kamil 1988-09-13 niest. Łódź LDZ
292 LUBIŃSKI Jarosław 1991-05-12 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
293 ŁACH Piotr 1988-02-29 WKS Wawel Kraków MLP
294 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
295 ŁOPUCH Paweł 1991-01-06 IKS Olkusz MLP
296 ŁYSZCZARZ Rafał 1990-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
297 MAĆKOWIAK Paweł 1989-06-10 LKS Lubusz Słubice LBU
298 MADEJ Paweł 1991-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
299 MADEJOWSKI Piotr 1996-01-01 ZKS Unia Tarnów MLP
300 MAGIERA Jakub 1997-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
301 MAIK Mateusz 1992-08-25 OŚ AZS Poznań WLP
302 MAJCHER Jacek 1986-01-01 MKS Juvenia Przemyśl PDK
303 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz 1991-07-10 LKS Kłos Olkusz MLP
304 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
305 MAKOWSKI Michał 1986-04-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
306 MALINA Dawid 1991-11-18 TL ROW Rybnik SLK
307 MANIKOWSKI Bartosz 1988-08-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
308 MARACH Gracjan 1986-01-06 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
309 MARCZAK Jakub 1993-10-06 KS AZS AWF Kraków MLP
310 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
311 MARZEC Grzegorz 1993-09-02 MKS Tempo Kęty MLP
312 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
313 MATNER Paweł 1991-11-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 MATUŁA Adam 1983-11-23 SL WKS Zawisza Bydgoszcz KPO
315 MEDEJCZYK Łukasz 1990-01-17 KKB MOSiR Krosno PDK
316 MEGIER Maciej 2003-04-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
317 MESYASZ Przemysław 1990-06-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
318 MIANOWICZ Łukasz 1989-12-10 MKS Pogoń Siedlce MAZ
319 MICAŁ Krzysztof 2008-04-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
320 MICHALAK Michał 1993-08-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
321 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
322 MICHNIAK Jan 1992-06-26 WKS Wawel Kraków MLP
323 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
324 MIERZWA Grzegorz 1988-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
325 MIGZA Marcin 1988-03-17 LKS Kłos Olkusz MLP
326 MIKA Bartosz 1987-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
327 MIKOŁAJCZYK Tomasz 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
328 MIKUS Tomasz 1994-07-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
329 MIODOŃSKI Robert 1986-10-28 niest. Kraków MLP
330 MISA Bartłomiej 1993-02-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
331 MISA Paweł 1989-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
332 MIŚKOWIEC Tomasz 1981-09-17 KKL Kielce SWK
333 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
334 MŁODAWSKI Paweł 1994-04-06 KKL Kielce SWK
335 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
336 MOLEK Dariusz 1994-05-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
337 MOSTRĄG Arkadiusz 1988-02-04 SKB Kraśnik LBE
338 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
339 MUCHA Arkadiusz 1992-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
340 MURZYN Kamil 1986-03-26 WKS Wawel Kraków MLP
341 MUSIOŁ Bartosz 1994-03-21 ZLKL Zielona Góra LBU
342 MUSZYŃSKI Filip 1991-04-28 KS AZS AWF Kraków MLP
343 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
344 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
345 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
346 NAWROT Paweł 1990-01-01 niest. Katowice SLK
347 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
348 NIEZGODA Marcin 1990-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
349 NITKA Maciej 1993-10-13 RKS Łódź LDZ
350 NOGA Damian 1989-12-30 UKS Żaczek Połaniec SWK
351 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
352 NOWAK Andrzej 1979-01-01 niest. Katowice SLK
353 NOWAK Dawid 1994-05-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
354 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
355 NOWAK Rafał 1989-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
356 NOWAK Tomasz 1995-05-09 KS AZS AWF Kraków MLP
357 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
358 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
359 NOWICKI Adam 1990-08-24 MKL Szczecin ZPO
360 NOWICKI Bartosz 1984-02-26 MKL Szczecin ZPO
361 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
362 NOŻYŃSKI Dariusz 1980-04-07 RK Athletics Warszawa MAZ
363 OCIEPKA Jakub 1988-09-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
364 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
365 OGORZAŁY Tomasz 1986-01-05 UKS Lider Siercza MLP
366 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
367 OLEJARZ Artur 1988-09-19 MKL Szczecin ZPO
368 OPIAŁ Grzegorz 1985-02-22 niest. Kraków MLP
369 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
370 ORGANISTA Jakub 1995-09-08 MKL Maraton Świnoujście ZPO
371 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
372 OSKIERKO Łukasz 1989-11-05 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
373 OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 RKS Łódź LDZ
374 OSTROWSKI Artur 1988-07-10 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
375 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
376 OSTROWSKI Rafał 1985-02-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
377 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
378 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
379 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
380 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
381 PAJOR Michał 1991-05-06 ZKS Unia Tarnów MLP
382 PALIGA Krzysztof 2000-02-14 MKS Piast Głogów DOL
383 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
384 PAPUGA Sebastian 1985-04-22 BKL Bełchatów LDZ
385 PARSZCZYŃSKI Łukasz 1985-05-04 KS Podlasie Białystok POD
386 PASEK Damian 1985-08-18 TS AKS Chorzów SLK
387 PASZYŃSKI Piotr 1981-11-10 AZS Łódź LDZ
388 PAŚ Mariusz 1988-12-16 LKS Omega Kleszczów LDZ
389 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
390 PAWEŁCZAK Mateusz 1995-01-26 KB Florian Zajączki Drugie SLK
391 PAWLAK Marcin 1989-10-10 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
392 PAWUSZ Michał 1986-07-02 AZS-AWF Katowice SLK
393 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
394 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
395 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
396 PESZT Michał 2008-05-26 KS SportWise Kraków MLP
397 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
398 PIASECKI Maksymilian 1986-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
399 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
400 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
401 PIECH Kacper 1990-10-11 WKS Wawel Kraków MLP
402 PIENIĄŻĘK Łukasz 1988-11-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
403 PIERÓG Paweł 1987-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
404 PIETERCZYK Damian 1984-02-04 LUKS Dystans Wydminy WMZ
405 PIĘTKA Wiesław 1965-10-09 KS Piętka Katowice SLK
406 PILARSKI Dominik 1985-07-19 MKL Szczecin ZPO
407 PINDELSKI Daniel 1995-01-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
408 PINDELSKI Łukasz 1996-07-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
409 PIWKO Patryk 1988-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
410 PIWOWARCZYK Dominik 1988-09-25 UKS Lider Siercza MLP
411 PIWOWARCZYK Wojciech 1994-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
412 PLEWA Mateusz 1991-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
413 PŁANETA Grzegorz 1986-03-23 MKS-MOSM Bytom SLK
414 POCHOPIEŃ Adam 1995-03-26 KS AZS AWF Kraków MLP
415 POCIECHA Tomasz 1988-08-04 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
416 PODOLAK Michał 1985-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
417 PODOLAK Mirosław 1989-01-01 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
418 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
419 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
420 POKROP Hubert 1985-11-02 WKS Grunwald Poznań WLP
421 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
422 POPŁAWSKI Piotr 1986-03-28 AZS Łódź LDZ
423 PORĘBA Przemysław 1986-06-11 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
424 POTOK Daniel 1993-02-12 ULKS Lipinki MLP
425 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
426 PRZYBYLSKI Sylwester 1988-08-06 LKS Lubusz Słubice LBU
427 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
428 PRZYSIĘŻNY Oskar 1986-09-29 LKB im. Braci Petk Lębork POM
429 RAJCZAK Jakub 1991-12-07 OŚ AZS Poznań WLP
430 RAJCZAK Rafał 1988-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
431 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
432 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
433 REMBIASZ Michał 1986-01-01 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
434 RESZKA Dominik 1990-04-01 GKS Olimpia Grudziądz KPO
435 ROGIEWICZ Andrzej 1993-03-01 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
436 ROGOZIK Mariusz 1986-04-11 WKS Wawel Kraków MLP
437 ROMAŃSKI Marcin 1985-01-25 WKS Wawel Kraków MLP
438 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
439 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
440 ROZMYS Michał 1995-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
441 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
442 RUDNIK Damian 1995-04-29 BKS Bydgoszcz KPO
443 RUDOWSKI Rafał 1986-11-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
444 RUSIN Kornel 1985-09-16 MKS Juvenia Przemyśl PDK
445 RUSS Radosław 1996-04-05 LKS Vectra Włocławek KPO
446 RUTKOWSKI Piotr 1988-01-25 KS Podlasie Białystok POD
447 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
448 RYŚ Ziemowit 1986-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
449 RZESZOWSKI Marcin 1996-03-04 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
450 SARLEJ Jacek 1996-01-01 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
451 SEKRETARSKI Ireneusz 1984-05-25 LKS Vectra Włocławek KPO
452 SHEGUMO Yared 1983-01-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
453 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
454 SILUK Sławomir 1991-01-01 MKS Żak Biała Podlaska LBE
455 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
456 SIODA Dariusz 1987-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
457 SIÓDMIAK Andrzej 1992-04-11 LKS Stal Mielec PDK
458 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
459 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
460 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
461 SKORUPA Marek 1991-03-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
462 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
463 SKRZYPACZ Adrian 1990-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
464 SŁOWECKI Tomasz 1996-04-04 ZKS Unia Tarnów MLP
465 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
466 SMALEC Michał 1981-08-23 KS Podlasie Białystok POD
467 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
468 SNOCHOWSKI Rafał 1983-10-31 BKL Bełchatów LDZ
469 SOBIECHOWSKI Piotr 1988-07-12 MUKL Brodnica KPO
470 SOBOTA Marcin 1995-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
471 SOBÓR Damian 1988-01-17 WKS Wawel Kraków MLP
472 SOCHA Piotr 1986-08-10 AZS Łódź LDZ
473 SOKOŁOWSKI Ryszard 1987-06-16 LKB im. Braci Petk Lębork POM
474 SOWIK Wojciech 1996-02-12 RKS Łódź LDZ
475 SOWIŃSKI Patryk 1996-05-04 MKS Sambor Tczew POM
476 SPANNBAUER Tomasz 1985-03-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
477 STACHOWIAK Hubert 1992-05-17 OŚ AZS Poznań WLP
478 STACHOWIAK Łukasz 1988-03-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
479 STACHOWICZ Tomasz 1983-10-24 KS Olkusz MLP
480 STACHOWSKI Rafał 1991-05-29 AZS-AWF Katowice SLK
481 STADNICKI Jarosław 1990-11-22 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
482 STANISZEWSKI Michał 1987-05-06 RLTL ZTE Radom MAZ
483 STEC Damian 1988-01-01 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
484 STEFANIEC Mateusz 1991-12-08 KS Agros Zamość LBE
485 STOLC Marcin 1988-07-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
486 STOPYRA Artur 1990-11-05 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
487 STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
488 SUŁOWSKI Mariusz 1985-03-22 WKS Wawel Kraków MLP
489 SZMIT Patryk 2003-02-28 KS SMS Szklarska Poręba DOL
490 SZNURA Szymon 1990-03-07 OŚ AZS Poznań WLP
491 SZOSTAK Paweł 1993-09-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
492 SZYMANOWSKI Krzysztof 1993-01-11 UKS Czwórka Kościan WLP
493 SZYMAŃSKI Paweł 1988-01-01 niest. Katowice SLK
494 SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 MKS Siechnice DOL
495 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
496 SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 MKL Toruń KPO
497 ŚLUSARCZYK Kacper 1990-08-20 KS Agros Zamość LBE
498 TABOR Dawid 1987-01-07 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
499 TABOR Dominik 1995-04-24 SBG Salco Niepołomice MLP
500 TABOR Maciej 1990-01-01 UKS Maraton Sękowa MLP
501 TARASZKA Daniel 1992-03-18 MLUKS Tarnów MLP
502 TARASZKIEWICZ Michał 1989-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
503 TIETIERIN Paweł 1993-02-16 KS AZS AWF Kraków MLP
504 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
505 TOMCZYK Piotr 1987-03-28 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
506 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
507 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
508 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
509 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL Optima Radom MAZ
510 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
511 UCIECHOWSKI Marcin 1988-10-05 LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie WLP
512 URBANIAK Łukasz 1989-01-13 MKS MOS Wrocław DOL
513 URBANIAK Mateusz 1986-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
514 WACKO Marcin 1985-06-07 niest. Poznań WLP
515 WACŁAWSKI Bartosz 1989-01-01 KS Jeziorak Iława WMZ
516 WAKULUK Adam 1988-01-27 KS Podlasie Białystok POD
517 WALCZAK Damian 1991-05-25 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
518 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
519 WAŁTOSZ Przemysław 1991-07-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
520 WARZECHA Dawid 1988-01-01 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
521 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
522 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
523 WAWRZYNIAK Kamil 1989-01-01 LKS OSiR Pleszew WLP
524 WDOWIAK Szymon 1984-06-27 AZS-AWF Katowice SLK
525 WENDLAND Michał 1989-03-24 MKS Siechnice DOL
526 WĘGLER Kamil 1995-07-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
527 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
528 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
529 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
530 WICHOWSKI Jacek 1987-09-19 TKKF Płock MAZ
531 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
532 WIERDAK Hubert 1976-09-25 KKB MOSiR Krosno PDK
533 WIERZBICKI Sebastian 1987-07-07 AZS-AWF Gorzów LBU
534 WIETECKI Łukasz 1984-07-29 OŚ AZS Poznań WLP
535 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
536 WIKTORSKI Hubert 1990-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
537 WIŚNIEWSKI Arkadiusz 1987-09-04 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
538 WITCZAK Piotr 1988-01-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
539 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
540 WŁOSTOWSKI Mateusz 1995-12-19 MKS-MOSM Bytom SLK
541 WNUCZEK Paweł 1988-03-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
542 WOJCIECHOWSKI Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
543 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
544 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
545 WOJCIECHOWSKI Rafał 1990-01-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
546 WOJNICKI Kamil 1992-03-27 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
547 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
548 WOJTACHA Emanuel 1995-06-16 IKS Olkusz MLP
549 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
550 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
551 WOLENDER Jakub 2000-11-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
552 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
553 WOREK Dawid 1996-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
554 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
555 WOŹNIAK Łukasz 1990-09-30 KKL Kielce SWK
556 WOŹNIAK Mariusz 1988-04-08 UKL Ósemka Police ZPO
557 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
558 WRONA Łukasz 1991-10-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
559 WRÓBEL Patryk 1994-03-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
560 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
561 WYRZYKOWSKI Kamil 1988-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
562 WYSZOMIRSKI Mateusz 1993-01-09 OKS Start Otwock MAZ
563 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
564 ZABAWSKI Jarosław 1988-07-27 WKS Wawel Kraków MLP
565 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
566 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
567 ZALESKI Antoni 2005-11-03 KS Czempion Warszawa MAZ
568 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
569 ZAŁĘSKI Karol 1988-05-12 KS Warszawianka W-wa MAZ
570 ZAREMBA Piotr 1991-01-01 MULKS Terespol LBE
571 ZAWADZKI Sebastian 1996-01-15 GKS Żukowo POM
572 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
573 ZEMŁA Marcin 1992-03-03 WKS Wawel Kraków MLP
574 ZIAJA Piotr 1995-07-27 KS AZS AWF Kraków MLP
575 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
576 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz 1985-03-05 niest. Kraków MLP
577 ZIELIŃSKI Kamil 1989-01-17 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
578 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
579 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
580 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
581 ZIOŁA Mateusz 1989-01-01 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
582 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
583 ZWIERNIAK Aleksander 1993-03-14 UKS Lider Siercza MLP
584 ZWIERZCHOWSKI Michał 1987-01-22 MKS Polonia Warszawa MAZ
585 ŻEBROWSKI Dawid 1991-01-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
586 ŻEBROWSKI Krzysztof 1990-07-09 SKS Feniks Siedlce MAZ
587 ŻUBROWSKI Damian 1989-08-07 LKS Maraton Turek WLP
588 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM
589 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE
590 ŻYWOT Rafał 1989-06-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.71493792533875sekund