CHODUR Zuzanna
2011-07-08
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ANDRUSIEWICZ Maria
2011-12-08
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ANDRZEJCZYK Kalina
2011-06-23
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BALCER Julia
2012-01-06
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BASIURA Sabina
2010-11-18
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BIAŁEK Adrianna
2010-04-07
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIEDA Zuzanna
2011-07-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIERNACKA Gabrysia
2011-02-26
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRYG Gabriela
2011-01-17
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUDZOWSKA Martyna
2007-03-13
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BULEK Antonina
2012-06-27
UKS Polfin O¶więcim
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHODOROWSKA Maja
2012-07-13
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHODUR Hanna
2009-02-20
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHUB Weronika
2011-03-13
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CUDEK Weronika
2009-10-21
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CYZ Zuzanna
2010-04-23
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DˇBROWSKA Agnieszka
2007-09-09
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DRABEK Zuzanna
2010-03-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DUDEK Alicja
2012-12-17
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DUDEK Karolina
2012-01-31
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DUTKA-WOŁOCH Nicola
2011-01-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
DZIEDZIC Zofia
2008-02-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
FEKNER Laura
2011-02-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
FERDEK Julia
2012-01-31
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FILAR Lilianna
2011-11-09
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FOLMER Lena
2012-07-29
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GACEK Maria
2010-11-10
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GAŁKA Roksana
2011-03-31
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GAWEŁ Liliana
2010-03-13
UKS Tempo 5 Przemy¶l
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GIERAT Emilia
2010-11-01
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
GIL Martyna
2010-11-25
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
GŁOWACZ Anna
2010-10-17
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
GŁOWACZ Nikola
2011-04-25
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
GORCZYCA Klaudia
2010-01-26
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
GÓRA Lena
2011-04-20
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
GÓRKA Klaudia
2011-06-10
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
GÓRKA Martyna
2011-10-20
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GRANIEWSKA Aleksandra
2010-09-02
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GRUCA Anna
2011-01-27
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GRZEGORCZYK Natalia
2010-08-31
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
HAPEK Martyna
2011-05-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
HOJDA Hanna
2012-11-21
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
IŻYKOWSKA Emilia
2012-09-17
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
JANECZEK Weronika
2011-05-15
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
JANOWSKA Alicja
2010-07-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KALINKA Gabriela
2012-11-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KAŁUŻNA Wiktoria
2012-08-12
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KARCZ Klaudia
2008-09-15
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KARLAK Paulina
2011-07-17
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KASZA Karina
2014-01-13
MKS Żywiec
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KĘDZIOR Magdalena
2011-08-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KĘPA Nikola
2011-01-31
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
KŁAPYTA Aleksandra
2011-10-04
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
KŁY¦ Anna
2010-08-02
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
KMAK Katarzyna
2010-04-29
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
KNAP Judyta
2011-07-31
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
KOBLAŃSKA Aleksandra
2011-07-31
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
KOKOSZKA Magdalena
2013-03-16
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
KOŁEK Aleksandra
2011-02-03
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
KORTA Alicja
2011-12-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
KRÓWKA Julia
2011-11-11
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KUDŁEK Kaja
2011-12-20
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KUKLA Zofia
2011-05-20
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KUMOROWSKA Kamila
2010-05-28
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KUREK Hanna
2008-07-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KURZEJA Eliza
2011-09-10
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KUTER Patrycja
2010-08-26
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KWIATKOWSKA Laura
2012-07-05
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
ŁACH Milena
2007-02-01
UKS MOSiR Brzozów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
MAJOS Julia
2009-02-03
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
MAŁYSA Zuzanna
2015-01-23
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
MATYASIK Marta
2011-04-02
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
MERTA Emilia
2012-07-25
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
MICHALIK Aleksandra
2011-03-13
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
MILEWSKA Natalia
2011-02-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
MISIˇG Natalia
2010-05-04
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
MŁYNARCZYK Maja
2010-09-08
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
NAPORA Karolina
2011-02-25
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
NAWROT Malwina
2009-05-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
NIEZABITOWSKA Wiktoria
2012-12-06
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
NOGIEĆ Magdalena
2010-05-28
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
NOWAK Zuzanna
2010-02-03
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
PAPIERZ Martyna
2011-08-23
MKS Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
PASIONEK Paulina
2010-02-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
PASTUŁA Lena
2010-12-23
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
PĘPKOWSKA Karolina
2011-08-08
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
PIˇTEK Lena
2011-06-03
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
PIECUCH Klaudia
2011-07-03
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
PIERON Julia
2012-09-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
PIOTROWSKA Kinga
2012-04-02
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
PLINTA Zuzanna
2010-12-20
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
POCHŁOPIEŃ Julia
2008-11-12
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
PODBIELSKA Karolina
2010-06-16
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
POLASZEK Milena
2011-09-08
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
POLEWKA Amanda
2011-03-08
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
PRZYBYŁOWICZ Wiktoria
2010-01-22
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
PRZYBYSZOWSKA Maja
2009-04-28
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
PUZIO Angelika
2005-01-07
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
RABA Emilia
2011-04-14
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
ROŻEK Maria
2009-03-14
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
RUSIN Natalia
2010-06-18
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
SADOWSKA Otylia
2014-05-09
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
SAŁATA Sara
2010-04-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
SĘK Kamila
2011-08-16
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
SKAŁKA Anna
2011-09-23
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
SKAŁKA Sandra
2008-07-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
SŁOMIŃSKA Lena
2010-06-18
LKB Rudnik
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
SMAGA Barbara
2013-11-29
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
SMURZYŃSKA Emma
2012-07-27
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
SMUTEK Julita
2009-07-21
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
SOBCZYK Nikola
2010-10-02
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
STACH Izabela
2012-07-09
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
STACHOŃ Karolina
2011-11-15
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
STAWINOGA Bianka
2011-09-24
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
STEFANOWICZ Gaja
2012-01-30
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
SUDOŁ Zuzanna
2014-02-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
SULIŃSKA Maria
2010-05-07
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
SUROWIEC Inga
2011-09-06
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
SYDOR Nina
2011-10-27
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
SZUMIEC Nadia
2011-07-30
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
SZWARC-FITER Jagoda
2011-08-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
SZYMAŃSKA Patrycja
2010-03-25
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
¦CIBISZ Wiktoria
2011-07-31
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
¦LIWA Olga
2011-02-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
¦LIWA Sylwia
2010-07-27
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
¦MIETANA Lena
2010-02-24
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
¦PIEWLA Emilia
2010-07-05
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
TALAGA Julia
2010-07-13
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
TALIK Marlena
2009-04-23
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
TAVARNYTSKA Viktoriia
2012-02-06
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
TERLECKA Aleksandra
2010-08-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
THAMM Michalina
2007-04-18
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
UCHWAT Ewa
2010-08-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
URBAŃSKA Hanna
2011-05-17
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
WAL Zuzanna
2012-10-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
WANAT Roksana
2011-07-23
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
WIEJA Weronika
2012-02-04
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
WIEJACZKA Natalia
2011-02-11
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
WI¦NIEWSKA Liliana
2011-04-04
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
WITEK Jagoda
2011-01-23
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
WŁODARCZYK Pola
2011-07-18
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
WOJCIECHOWSKA Julia
2012-03-04
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
WOJCIECHOWSKA Karolina
2009-11-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
WOJNAROWICZ Aurelia
2011-03-06
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
WOLIŃSKA Oliwia
2011-12-31
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
ZABAWA Eliza
2010-05-25
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
ZAJˇC Barbara
2006-08-21
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
ZIĘBA Ewelina
2013-08-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
ZYCH Maria
2012-07-10
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik