BATOR Michał
2007-01-12
Atelier Sportu Konopiska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
4 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
5 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BACHLEDA Łukasz 1998-03-20 Kraków Athletics Team MLP
7 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
8 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
9 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
10 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
11 BRATKOWSKI Fabio 2007-05-06 UKS Trójka Mikołów SLK
12 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
13 BRÓZDA Szymon 2010-09-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
14 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
15 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
16 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
17 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
18 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
19 DOSZAK Bruno 2008-10-30 LUKS Podium Kup OPL
20 DZIECIĄTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
21 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
22 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
23 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
24 GAWRON Oskar 2008-03-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
26 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
27 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
28 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
29 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
30 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
31 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
32 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
33 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
35 JAROCKI Maciej 2008-08-23 LUKS Podium Kup OPL
36 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
37 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
38 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
39 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
40 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
41 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
42 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
43 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
44 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
45 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
46 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
47 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
48 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
49 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
50 KUŚ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
51 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
52 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
53 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
54 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
55 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
56 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
57 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
58 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
59 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
60 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
61 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
62 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
63 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
64 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
65 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
66 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
67 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
68 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
69 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
70 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
71 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
72 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
73 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
74 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
75 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
76 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
77 PODBUCKI Mateusz 2011-03-15 MKS-MOSM Bytom SLK
78 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
79 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
80 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
81 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
82 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
83 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
84 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
85 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
86 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
87 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
88 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
89 SKUPINSKI Damian 1999-07-09 niest. Katowice SLK
90 SKUPIŃSKI Damian 1999-07-09 Atelier Sportu Konopiska SLK
91 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
92 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
93 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
94 SOPPA Roland 2008-04-26 LUKS Podium Kup OPL
95 STOLARCZYK Bartłomiej 2008-10-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
96 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
97 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
98 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
99 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
100 ŚWIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
101 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
102 TOMALSKI Olaf 2008-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
103 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
104 TWARDAWA Jakub 1998-02-07 JKLA Jawor Jaworzno SLK
105 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
107 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
108 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
109 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
110 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
111 WILMAN Jakub 2008-01-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
112 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
113 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
114 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
115 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
116 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
117 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
118 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
120 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
121 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
122 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
123 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
124 ZIĘTAL Adrian 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.15844702720642sekund