JARMOSZEWICZ Jan
2008-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Franciszek 2007-12-23 MKS Juvenia Białystok POD
2 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
3 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
4 BARSZCZEWSKI Maksymilian 2008-04-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
6 BĄK Wojtek 2007-09-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
7 BOCIAN Kuba 2008-01-26 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
8 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
10 BUKAREWICZ Wojciech 2010-02-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
11 CHWEDUN Maciej 2009-12-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
12 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
13 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
14 CZERKAWSKI Mikołaj 2009-12-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
15 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
16 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
17 DĄBROWSKI Gustaw 2009-10-25 MKL Chełm LBE
18 DOMAGAŁA Kacper 2007-07-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
19 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
20 DYŃSKI Antoni 2009-12-14 MKL Chełm LBE
21 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
22 DZIKI Kacper 2008-01-06 AZS UMCS Lublin LBE
23 DZIUBA Jakub 2009-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
24 DZIUDA Cyprian 2008-01-22 WKS Śląsk Wrocław DOL
25 FILIPIUK Jakub 2011-01-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
26 FILIPKOWSKI Mariusz 2008-02-15 UKS Technik Augustów POD
27 FRĄCKOWIAK Maciej 2007-03-30 LKS Zantyr Sztum POM
28 GAWEŁ Kacper 2007-01-24 MKS Unia Hrubieszów LBE
29 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
30 GMITRZUK Marcel 2008-10-06 KS Agros Zamość LBE
31 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
32 GRABOWSKI Jakub 2008-04-23 MKS Żak Biała Podlaska LBE
33 GROMADZKI Dawid 2008-08-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
34 GRUDZIŃSKI Adam 1997-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
35 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
36 HAJDUK Sebastian 2008-01-20 LKS Stal Mielec PDK
37 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
38 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
39 JANOWSKI Tomasz 1986-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
40 JAROSZYŃSKI Adam 2009-03-25 MKL Chełm LBE
41 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
42 JUNG Sebastian 2007-10-12 KS Polesie Urszulin LBE
43 KACHNOWSKI Adam 2009-10-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 KALISZEWSKI Karol 1984-10-01 TS Start Lublin LBE
45 KANIOSZ Kacper 2008-09-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
46 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
47 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
48 KARWOWSKI Jakub 2007-02-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
49 KASAK Adam 2008-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
50 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
51 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
52 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
53 KOROLCZUK Arvid 2008-01-10 KS Podlasie Białystok POD
54 KOSIŃSKI Rafał 2009-07-08 KS Agros Zamość LBE
55 KOŚCIUK Bartosz 2010-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
56 KRAIEVSKYI Andrii 2008-07-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
57 KRUK Dawid 2008-07-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
58 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
59 KULESZA Maciej 2007-07-24 KS Prefbet-Sonarol POD
60 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
61 LACHOWICZ Jakub 2008-04-01 KS Podlasie Białystok POD
62 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
63 ŁABANOWSKI Daniel 2008-12-13 MKS Juvenia Białystok POD
64 ŁUKASIK Maksymilian 2010-01-18 LKS Znicz Biłgoraj LBE
65 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
67 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
68 MALEC Bartosz 2008-06-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
69 MAMEŁKA Bartosz 2007-06-28 KS Agros Zamość LBE
70 MAMEŁKO Mateusz 2008-11-07 MKS Agros Chełm LBE
71 MAZUR Jacek 2008-09-25 AZS UMCS Lublin LBE
72 MELESZ Jakub 2009-08-27 KS Parkiet Hajnówka POD
73 MIANOWANY Gracjan 2009-06-12 KS Wisła Puławy LBE
74 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
75 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
76 MODZELEWSKI Przemysław 2008-06-11 KS Prefbet-Sonarol POD
77 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
78 NAJUCH Wiktor 2008-01-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
79 NOWAKOWSKI Maciej 2006-05-30 AZS UMCS Lublin LBE
80 NOWAKOWSKI Marcin 2007-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
81 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
82 OLEJNIK Filip 2010-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
83 OŁÓW Cezary 2008-09-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 ORZOŁ Kacper 2009-11-23 KS Podlasie Białystok POD
85 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
86 OSTATKIEWICZ Tomasz 2008-05-15 LKS Narew Łomża POD
87 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
88 PACEK Szymon 2007-08-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
89 PATALAN Alex 2007-12-22 KS Prefbet-Sonarol POD
90 POCHYLCZUK Krzysztof 2007-12-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
91 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
92 POŻAROWSZCZYK Szymon 2009-06-15 AZS UMCS Lublin LBE
93 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
94 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
95 ROMANOWSKI Michał 2008-08-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
96 RÓŻNOWICZ Michał 2009-02-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
97 RUSIŃSKI Filip 2008-09-11 KS Prefbet-Sonarol POD
98 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
99 RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 UKS Filipides Teresin MAZ
100 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
101 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
102 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
103 SIEKACZYŃSKI Maksymilian 2007-07-15 OKS Start Otwock MAZ
104 SIKORSKI Cyprian 2008-10-29 PLKS Gwda Piła WLP
105 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 SOBIESIAK Hubert 2009-07-03 AZS UMCS Lublin LBE
107 SOKOŁOWSKI Jakub 2007-09-23 KS Agros Zamość LBE
108 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
109 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
110 SULOWSKI Wojciech 2007-04-02 AZS UMCS Lublin LBE
111 SUSTOWSKI Szymon 2009-06-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 SYWNO Michał 2008-10-04 LKS Sprinter Siemiatycze POD
113 SZCZĘSNY Dominik 2009-11-02 KS Prefbet-Sonarol POD
114 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
115 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
116 ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
117 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
118 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz 2007-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
119 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
120 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
121 TOMASZEWSKI Jakub 2008-04-03 KS Podlasie Białystok POD
122 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
123 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
124 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
125 TYRKA Norbert 2007-06-06 MKS Agros Chełm LBE
126 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
127 UŚCINIAK Michał 2008-07-25 LKS Sprinter Siemiatycze POD
128 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
129 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
130 WICZUK Szymon 2009-10-24 MKS Żak Biała Podlaska LBE
131 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
132 WOŁOSZYN Bartłomiej 2005-03-16 LKS Znicz Biłgoraj LBE
133 WRONA Bartłomiej 2011-03-31 MKL Chełm LBE
134 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
136 ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 UKS Technik Augustów POD
137 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
138 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
139 ZIENKIEWICZ Aleks 2009-06-14 MKL Chełm LBE
140 ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.22982811927795sekund