GAJDUS Michał
2008-01-10
LKB im. Braci Petk Lębork
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
4 BANASZAK Antoni 2009-09-12 CMKL Człuchów POM
5 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
6 BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 LKS Jantar Ustka POM
7 BOROWSKI Dawid 1999-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
8 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
9 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
10 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
11 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
12 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
14 CIESZYŃSKI Miłosz 2009-03-03 ULKS Talex Borzytuchom POM
15 CZAJKA Marek 2009-04-30 CMKL Człuchów POM
16 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
17 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
18 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 KS AZS AWF Kraków MLP
19 DOLEZY Kuba 2010-09-24 KS Olkusz MLP
20 FERDEK Mateusz 2010-01-27 SKL Sucha Beskidzka MLP
21 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
22 FLENC Bruno 2008-04-24 MUKL Brodnica KPO
23 FLOREK Igor 2009-10-10 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
24 FRĄCKOWIAK Maciej 2007-03-30 LKS Zantyr Sztum POM
25 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
26 FRIEDA Marcin 2009-04-05 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
27 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
28 GENDIG-FORMELA Gabriel 2009-02-02 LKB im. Braci Petk Lębork POM
29 GORCZYCA Marcel 2008-05-13 MKS Sambor Tczew POM
30 GÓRZNY Szymon 2008-06-27 CMKL Człuchów POM
31 GRABASZEWSKI Radosław 2008-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 GROTKOWSKI Daniel 2008-09-29 UKB Szubin KPO
33 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
34 GRZYMSKI Franciszek 2009-01-04 UKS Skoczek Władysławów WLP
35 GURSKI Jakub 2009-06-16 RKS Rumia POM
36 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
37 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
38 HELAND Grzegorz 2006-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
39 HERDZIK Mateusz 2009-11-04 MLKS Baszta Bytów POM
40 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
41 HINZ Adam 2009-02-10 KS Wejher Wejherowo POM
42 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
43 HOLAK Przemysław 2008-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
44 JAKUBOWSKI Igor 2008-12-13 LUKS Start Nakło KPO
45 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
46 JARMOSZEWICZ Jan 2008-05-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
47 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
48 KAMIŃSKI Adrian 2009-01-01 niest. Gdańsk POM
49 KĄKOL Paweł 2010-07-22 SKL Sucha Beskidzka MLP
50 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
51 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
52 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
53 KOROLKIEWICZ Mateusz 2008-01-01 niest. Gdańsk POM
54 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
55 KOWALEWSKI Jakub 2011-02-04 OŚ AZS Poznań WLP
56 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
57 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
58 KOWALSKI Michał 2008-12-07 MKL Toruń KPO
59 KOWALSKI Szymon 2009-09-29 KS Limanowa Forrest MLP
60 KRYGER Patryk 2009-03-24 MKS Sambor Tczew POM
61 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
62 KRZYKAWSKI Nikodem 2008-04-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
63 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
64 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
65 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 KWIDZIŃSKI Eryk 2009-08-13 KS Wejher Wejherowo POM
67 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
68 LANGOWSKI Przemysław 2009-03-07 MMKS Gdańsk POM
69 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
70 LIPIŃSKI Zbigniew 2009-03-17 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
71 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
72 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
73 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 MALEK Michał 2009-04-24 MLKS Baszta Bytów POM
75 MARCZAK Michał 2008-09-29 CMKL Człuchów POM
76 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
77 MATEJA-KALINOWSKI Kacper 2009-09-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
78 METERA Konrad 2009-05-22 LKB im. Braci Petk Lębork POM
79 MICHALAK Mikołaj 2009-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
80 MIOTK Mateusz 2009-01-06 GKS Cartusia Kartuzy POM
81 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
82 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
83 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
84 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
85 NOWAKOWSKI Maciej 2008-04-30 AML Słupsk POM
86 NOWICKI Andrzej 2008-11-06 LUKS Start Nakło KPO
87 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
88 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
89 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
90 OLSZEWSKI Bartosz 2009-01-22 LUKS Start Nakło KPO
91 PACZUŁĄ Paweł 2008-07-13 KS Wejher Wejherowo POM
92 PAWLIKOWSKI Mikołaj 2009-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
94 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
95 PIENIĄŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
96 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
97 PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
98 PODLASIŃSKI Aleksander 2009-03-21 KKL Rodło Kwidzyn POM
99 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
100 PYTLAK Michał 1991-02-21 AML Słupsk POM
101 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
102 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
103 ROGIŃSKI Tyberiusz 2009-07-29 SKLA Sopot POM
104 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
105 RÓG Hubert 2008-06-16 LUKS Start Nakło KPO
106 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
107 SERKOWSKI Samuel 2009-01-22 GKS Cartusia Kartuzy POM
108 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
109 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
110 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
111 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
112 SKWARCZYŃSKI Kornel 2009-11-11 MKS GALA Gdańsk POM
113 STANISŁAWSKI Alex 2009-08-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
114 STELMASIK Igor 2009-01-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
115 SUCHCICKI Adam 2008-02-09 MKS Sambor Tczew POM
116 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
117 SZCZEGIELNIAK Hubert 2009-04-20 AML Słupsk POM
118 SZTYBA Adam 2009-01-08 LUKS Start Nakło KPO
119 SZWED Dominik 2006-02-16 MMKS Gdańsk POM
120 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
121 SZYMCZAK Stanisław 2010-06-21 OŚ AZS Poznań WLP
122 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
123 SZYMCZYK Michał 2010-08-24 WKS Wawel Kraków MLP
124 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 ŚWIERCZEK Miłosz 2009-08-16 LUKS Start Nakło KPO
126 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
127 TROJANOWSKI Maciej 2010-03-27 KS Limanowa Forrest MLP
128 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 USTOWSKI Igor 2009-01-26 GKS Cartusia Kartuzy POM
130 WACŁAWIK Franek 2009-05-03 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
131 WALAS Daniel 2009-09-25 MKS GALA Gdańsk POM
132 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
133 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
134 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
136 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
137 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
138 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
139 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
140 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 GKS Cartusia Kartuzy POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23300409317017sekund