BABAK Viktoriia
2005-02-08
LKS Jantar Ustka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCIO Dagmara
2005-11-14
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Julia
2005-07-28
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ALIMASI Sofia
2006-12-13
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BENEDYKCIŃSKA Nicola
2006-02-10
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BEZULSKA Kinga
2004-09-06
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BIELICKA Natalia
2006-10-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELSKA Oliwia
2003-05-26
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BOGUSZEWSKA Klaudia
2005-04-03
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
DYDZIŃSKA Nadia
2006-05-13
LUKS Hańcza Suwałki
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
DZIUBA Weronika
2010-01-14
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
FUS Joanna
2006-01-23
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GNACIŃSKA Martyna
2010-04-06
KL Bałtyk Koszalin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GORSKA Tola
2006-12-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
HAJDUK Liwia
2007-01-26
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
JABŁOŃSKA Anna
2007-02-26
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
JANKOWSKA Iga
2006-12-06
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KALEMBA Wiktoria
2003-01-12
AL Międzyzdroje
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KALIŃSKA Oliwia
2006-12-19
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KANIA Maja
2006-04-27
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KARULSKA Lena
2006-03-27
MLKS Nadwiślanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KAŹMIERCZAK Kinga
2008-05-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
KONDRATOWICZ Aleksandra
2009-02-15
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
KONOPKA Zofia
2006-11-15
UKS MOSiR Działdowo
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KORDYKIEWICZ Olga
2006-11-22
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KRYSIAK Julia
2006-04-23
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KRYSZTAŁOWICZ Maja
2007-06-20
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
KUBALA Amelia
2003-06-09
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
KULCZYK Paulina
2006-11-06
UKS Czapla Białe Błota
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
KWAK Karina
2008-05-18
KL Iskra Białogard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
KWIATEK Amelia
2006-02-16
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MAKÓWKA Natalia
2006-08-03
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MALARA Aleksandra
2006-06-26
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MARCHLEWSKA Julia
2006-06-13
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MIELEWCZYK Kinga
2006-05-06
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MLAK Martyna
2006-09-05
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MORITZ Nicola
2006-04-10
BOSiR Barcin
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MURACH Maja
2006-05-24
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
MUZOLF Agata
2007-12-12
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
OBIDOSKA Wiktoria
2006-03-30
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
OBLONK Marta
2005-06-25
LUKS Podium Kup
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
ORYL Weronika
2004-07-11
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PACHOLSKA Sara
2006-07-28
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PENSKO Zuzanna
2007-01-09
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PIERZCHALSKA Katarzyna
2006-04-27
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PŁONKA Oliwia
2006-02-25
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PODRUCZNA Julia
2005-04-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PRUSIK Alicja
2005-04-27
OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
RACZKOWSKA Gabriela
2006-07-31
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
RODZIEWICZ Laura
2006-02-08
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
RÓŻAŃSKA Zuzanna
2001-01-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
RYBIŃSKA Weronika
2008-02-17
LMKS Żak Pyrzyce
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
RYDEŁKIEWICZ Klaudia
2006-03-01
LKLA Krokus Astromal Leszno
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
SALA Malwina
2006-05-10
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
SCHODOWSKA Klaudia
2005-06-30
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
SIERADZKA Marta
2005-03-07
UKL Feniks Świdwin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
SOCHOŃ Wiktoria
2006-04-17
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
STĘPIEŃ Julia
2004-01-16
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
SZLACHTA Olga
2006-08-08
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
TWARDOWSKA Emilia
2005-08-31
AML Słupsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
URBANIAK Sara
2004-09-22
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
WĄDOŁOWSKA Wiktoria
2006-08-12
UKS Atos Woźnice
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
WESSERLING Paulina
2004-09-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
WILK Daria
2006-02-07
LLKS Pomorze Stargard
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
WOLA Mathilde
2007-07-08
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
WÓJS Lena
2006-02-09
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
ZAWORKA Matylda
2005-04-24
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik