BANIA Nikodem
2004-08-18
UKS bieganie.pl Stryszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
4 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
6 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
7 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
8 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
9 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
10 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
11 BOBAK Oliwer 2009-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
12 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
13 BOGDAŁ Filip 2011-03-19 MKS Żywiec SLK
14 BOGUCKI Szymon 2008-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
15 BRACHANIEC Sebastian 2010-08-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
16 BRODOWSKI Jakub 2013-01-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
17 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
18 BRÓZDA Szymon 2010-09-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
19 BURKIEWICZ Norbert 2008-10-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
20 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
21 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 CAŁKO Ignacy 2011-05-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
23 CHMIELEWSKI Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa MAZ
24 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamo¶ć LBE
26 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
28 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
29 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
30 DOBOSZ Wojciech 2007-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
31 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
32 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
33 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
34 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
35 DYMEK Szymon 2009-03-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
37 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
38 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
39 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
40 GOCAL Aleksander 2008-12-04 MOSM Tychy SLK
41 GOLUBSKI Filip 2010-08-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
42 GOŁY¬NIAK Maksymilian 2003-08-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
43 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
44 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
45 GURDEK Filip 2006-09-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
46 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
47 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
48 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
50 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
51 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
52 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
53 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
54 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
55 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
56 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 KAMIONEK Kacper 2011-11-02 UKS LA Basket Warszawa MAZ
58 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
59 KAWALEC Jacek 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
60 KAWECKI Paweł 1984-03-29 LKS Gol-Start Częstochowa SLK
61 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
62 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
63 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
64 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
65 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
66 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
67 KOWAL Jakub 2011-05-23 MKS-MOSM Bytom SLK
68 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
69 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
70 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
71 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
72 KRUK Bartosz 2009-01-28 AML Słupsk POM
73 KUBALA Ernest 2010-09-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
74 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
75 KULA Krzysztof 2011-08-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
76 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
77 KURZYNIEC Jan 2009-07-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
78 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
79 KWACZAŁA Oliwier 2005-07-14 MKS Tempo Kęty MLP
80 LACH Jakub 2010-05-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
81 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
82 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
83 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
84 LIPKOWSKI Szymon 2003-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
85 LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 MOSM Tychy SLK
86 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
87 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
88 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
89 MATOGA Franciszek 2009-02-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
91 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
92 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
93 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
94 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
95 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
96 NEMYROVSKYI Mykhailo 2006-07-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
97 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
98 NOWOSIELSKI Michał 2009-11-12 TS Sokół Jasło PDK
99 NYIREGYHAZKI Niko 2009-05-13 WKS Wawel Kraków MLP
100 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
101 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 OVSIICHUK Illia 2008-01-01 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
103 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
104 OWSIONKA Maciej 2004-07-24 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
105 ÖZDEMIR Deniz 2008-06-24 LUKS Strzałków LDZ
106 PIASECKI Miłosz 2011-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
107 PIELIŃSKI Michał 2009-03-14 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
108 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
109 PIŁAT Oscar 2004-10-13 O¦ AZS Poznań WLP
110 POCIASK Bartosz 2008-07-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
111 POZYCHANIUK Vladyslav 2007-10-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
112 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
113 PRU¦ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
114 PRZˇDKA Jakub 2011-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
115 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
116 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 RAKOCZY Jan 2009-12-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
118 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
119 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
120 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
121 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
122 ROGOWSKI Szymon 2008-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
123 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
124 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
126 RYCAK Jakub 2009-09-11 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
127 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
128 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
129 SAJEWICZ Igor 2010-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
130 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
131 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
132 SIEMBIDA Krzysztof 2010-05-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
133 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
134 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
135 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
136 SKOCZYLAS Mateusz 2009-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
137 SOJKA Nikodem 2011-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
138 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
139 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
140 SUDOŁ Maciej 2009-06-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
141 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
142 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
143 SZOPA Piotr 2008-11-25 MKS Tempo Kęty MLP
144 SZOSTEK Krystian 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
145 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
146 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
147 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
148 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
149 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
150 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
151 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
152 ¦WI¦ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks ¦widwin ZPO
153 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
154 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
155 TOMCZYK Aleksander 2012-02-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
156 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
157 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
158 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
159 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
160 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
161 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
162 WˇTROBA Tymoteusz 2009-01-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
163 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
164 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
165 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
166 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
167 WINKLER Adam 2010-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
168 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
169 WI¦NIEWSKI Hieronim 2008-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
170 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
171 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
172 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
173 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
174 ZAJˇC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
175 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
176 ZASADNI Patryk 2006-03-30 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
177 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
178 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
179 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
180 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
181 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
182 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16810011863708sekund