ROJKOWSKA Milena
2013-01-17
UKS Lider Siercza
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
AUGUSTYN Nadia
2013-11-04
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BABKOVA Yevanhelina
2012-09-26
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BACA Anna
2012-04-19
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BALCER Julia
2012-01-06
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BARTOSIK Maja
2013-04-17
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BEDNARZ Milena
2013-03-29
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BIELARZ Lilianna Alicja
2014-09-08
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRÓG Antonina
2013-02-08
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUGNO Natalia
2012-12-03
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
CATOVIC Tessa
2012-02-11
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
CHODOROWSKA Maja
2012-07-13
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CHOMICZ Gabriela
2013-03-09
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CHOWANIAK Milena
2012-05-29
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CZEKAJ Estera
2013-04-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZYSZCZOŃ Elżbieta
2013-08-17
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
CZYŻ Blanka
2013-07-29
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DUDEK Alicja
2012-12-17
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DUDEK Milena
2013-04-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
DUDRA Julia
2012-02-18
LUKS Tytan Ropa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
DWORNIK Aleksandra
2013-12-24
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FERDEK Julia
2012-01-31
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
FIGURSKA Klaudia
2013-04-10
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
FOŁTA Julia
2012-03-16
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
FOŁTA Magdalena
2012-03-16
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
FORMA Julia
2012-09-10
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
GAWEŁ Dominika
2012-09-28
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
GRAJEK Aniela
2012-11-10
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
GROCHOT Monika
2015-09-02
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
GRUCHLIK Maja
2012-11-03
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
HOJDA Hanna
2012-11-21
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
HUTNICZAK Maria
2013-08-26
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KACZARA Jagoda
2012-10-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KACZMARSKA Zofia
2014-05-29
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KALCZYŃSKA-KOWACKA Barbara
2012-09-04
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KALINKA Gabriela
2012-11-14
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KAŁUŻNA Wiktoria
2012-08-12
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KARAŚ Katarzyna
2013-07-01
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KASPRZYCKA Lena
2013-03-18
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KASPRZYK Aniela
2013-06-14
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KILON Kaja
2013-02-15
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KOCJAN Zuzanna
2012-07-28
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KOLANOWSKA Anna
2012-02-27
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KONIECZNA Zuzanna
2013-05-22
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
KOŚCIELNIAK Oliwia
2013-05-04
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
KOT Milena
2013-01-04
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
KOWALSKA Oliwia
2013-04-29
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
KOZIOŁ Hanna
2013-04-12
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
KRZAK Zuzanna
2014-05-18
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
KUCA Natalia
2012-07-26
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
KUSEK Ida
2013-09-13
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
KWIATKOWSKA Laura
2012-07-05
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
LEGUTKO Maja
2013-06-17
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
LIZAK Aleksandra
2013-05-24
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MACIEJOWSKA Zuzanna
2012-08-17
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MAŁYSA Zuzanna
2015-01-23
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
MARCINIK Karolina
2014-02-06
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
MERTA Emilia
2012-07-25
ULKS Bielgim Bielany
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
MŁOCEK Oliwia
2013-08-23
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
MOKWA Katarzyna
2013-01-02
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
MORAWSKA Martyna
2013-06-13
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
MROWIEC Lena
2012-10-18
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
MUSIJENKO Katerina
2012-07-23
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
MYDLARZ Weronika
2013-06-15
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
NOWACZYK Martyna
2012-12-28
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
NOWACZYK Natalia
2012-12-28
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
NOWAKOWSKA Joanna
2013-07-05
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
OLESZAK Olimpia
2012-09-04
MUKS ILKUS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
PACHOLSKA Daria
2012-11-06
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
PIETRAS Carmen
2012-10-19
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
PLUTA Lena
2012-02-09
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
POLAK Anna
2012-02-25
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
POLEK Matylda
2012-02-18
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
POWROŹNIK Maja
2013-04-29
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
PÓŁTORAK Nadia
2012-12-18
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
PROSZEK Weronika
2014-09-24
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
RADZIUKIEWICZ Michalina
2012-02-06
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
RUSIN Patrycja
2013-08-13
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
RZESZÓTKO Barbara
2013-03-11
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
SEMIK Emilia
2012-05-27
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
SEWERYN Agnieszka
2013-06-25
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SEWERYN Natalia
2012-03-16
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SITKO Nikola
2013-01-17
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SKAWSKA Julia
2013-04-11
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SKAWSKA Milena
2013-04-11
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SKRABALAK Zuzanna
2012-05-22
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SMURZYŃSKA Emma
2012-07-27
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
SPIŻAK Kaja
2014-04-24
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
STALMACH Patrycja
2012-03-10
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
STANIK Zofia
2013-11-13
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
SUDOŁ Zuzanna
2014-02-18
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
SUMERA Julia
2013-02-28
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
SZAROWICZ Marcelina
2013-02-11
UKS Maraton Sękowa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
SZCZEPANIK Wiktoria
2013-01-01
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
SZCZERBOWSKA Amelia
2012-02-24
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
SZCZURAK Julia
2013-09-23
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
SZELĄG Magdalena
2015-11-12
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
SZKARADEK Lena
2012-12-05
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
SZOT Hanna
2013-01-30
UKS Gminy Brzeszcze
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
SZUMNY Oliwia
2012-04-28
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
ŚMIETANA Nadia
2014-10-25
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ŚWIERZOWSKA Łucja
2013-01-17
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ŚWIETLICKA Kaja
2013-03-22
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
TATOŃ Martyna
2013-06-14
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
TOMASIEWICZ Milena
2013-05-29
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
TRĄBKA Laura
2012-08-08
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
TRZOP Lena
2012-01-05
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
WAL Zuzanna
2012-10-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
WĘGLARZ Emilia
2013-06-19
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
WIEJA Weronika
2012-02-04
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
WOŹNIAK Zuzanna
2013-10-22
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
ZABAWA Liliana
2013-05-06
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
ZACHURA Liliana
2012-05-20
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
ZIĘBA Ewelina
2013-08-14
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
ŻAK Lena
2012-02-12
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik