SADOWSKI Leon
2012-11-02
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABDELMONEIM Adam
2012-01-30
MKS Piast Lwówek Śląski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BALCER Adam
2015-06-21
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BARDZIK Bruno
2013-04-16
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BOCHEN Maciej
2012-04-29
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
BOCZULA Karol
2011-12-17
KB Witar Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
BORUCH Tymoteusz
2012-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BRODZICKI Wiktor
2010-08-30
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BRZÓSKI Szymon
2012-06-28
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BUGAŃSKI Jakub
2012-12-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BULIK Borys
2010-04-06
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BURNS Stefan
2010-12-30
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
CEBULA Franciszek
2009-07-19
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
CIEŚLA Gabriel
2012-08-09
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
CYBRUCH Bartosz
2012-08-17
KS Harpagan Tarnobrzeg
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
CZARNECKI Jakub
2012-06-15
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
DŁUGOSZ Bruno
2012-02-28
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
DULNIAK Sebastian
2012-01-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
DZIURGOT Kamil
2012-09-12
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
FERDEK Mateusz
2010-01-27
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
FIJAŁKOWSKI Mateusz
2013-05-23
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
FLORCZAK Grzegorz
2013-09-28
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
GOŚCIŃSKI Karol
2011-05-10
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
GRZENIA Filip
2011-01-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
HAMMER Michał
2012-08-10
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
HURKAŁA Michał
2012-07-05
ULKS Fajfer 2001 Łapanów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
HYJEK Eryk
2013-03-01
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
JACH Marcin
2011-03-04
UKS Tempo 5 Przemyśl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
JAŚKOWIEC Jan
2011-05-11
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
JĘDROCHA Konrad
2012-08-26
UKS Jedynka Tokarnia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
JONIK Hubert
2013-03-26
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
JOP Maksymilian
2012-07-11
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
KOŁODZIEJ Nikodem
2014-05-10
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
KOŁODZIEJ Tymon
2012-02-13
Opolskie
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
KORDAS Błażej
2012-03-02
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
KORONA Wiktor
2011-02-15
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
KOWALSKI Adam
2009-11-06
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
KRAIEVSKYI Andrii
2008-07-03
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
KRAIEVSKYI Artiom
2012-08-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
KRĘŻOŁEK Karol
2012-03-01
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
KRUKOWSKI Leon
2012-06-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
KRUSZEWSKI Hubert
2012-04-15
Podlaskie
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
KRZEMIŃSKI Stanisław
2013-01-31
Lekkoatletyczne Sadki
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
KUBAS Wiktor
2012-09-15
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
ŁAPCZYŃSKI Jan
2010-10-29
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ŁOPATECKI Artur
2011-03-08
MKS Tempo Kęty
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ŁUKASZYK Mateusz
2011-04-22
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
MACHAŁ Maksymilian
2011-05-27
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
MACKIEWICZ Jakub
2012-05-04
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
MACZURA Miłosz
2013-03-11
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
MAJCHER Adam
2013-01-25
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
MAKOWSKI Krystian
2012-10-30
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
MALEC Wojciech
2013-07-11
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
MICHALSKI Jakub
2013-06-09
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
MIŁOŚ Marcel
2012-10-04
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
MROWIEC Filip
2014-08-25
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
NESTERENKO Artem
2010-05-14
SKS Kusy Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
NIEDOBA Jan
2012-02-03
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
NOWAK Konrad
2015-07-03
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
NOWAKOWSKI Jędrzej
2013-03-18
Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
OLBRYCH Jakub
2011-08-21
ULKS Lipinki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
OPAŁKA Wojciech
2012-02-06
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
OPANOWSKI Krzysztof
2012-05-02
UKS Wawer ZS 70 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
PASTUSZKO Aleksander
2012-04-02
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
PIÓRKOWSKI Michał
2011-03-05
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
PLEBAŃSKI Maciej
2006-03-30
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
POBUTA Błażej
2013-06-10
KKB MOSiR Krosno
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
PROKOP Alan
2011-08-22
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
RAFALSKI Nikodem
2012-03-26
Łódzkie
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
RAJCHEL Filip
2012-06-18
Krakowska Akademia Lekkoatletyki
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
ROBAK Jakub
2011-08-23
MLUKS Tarnów
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
ROSA Jan
2012-06-01
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
SALAWA Kasjan
2012-05-26
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
SARNA Oskar
2012-01-03
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
SŁOBODA Maksymilian
2012-10-25
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
SŁOŃSKI Mateusz
2013-09-10
UKS Romer Rabka-Zdrój
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
STANISZ Tomasz
2012-04-30
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
STANISZEWSKI Konrad
2011-02-23
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
STASZKIEWICZ Tymon
2013-08-04
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
STEFANIAK Jan
2012-01-01
niest. Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
STUDNICKI Wiktor
2008-02-17
KKL Stal Stalowa Wola
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
SZCZEPANIK Jakub
2011-11-03
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
SZCZUREK Mateusz
2009-09-12
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
SZCZYGIEŁ Piotr
2012-10-14
LA WIR Czarna
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
SZEWCZYK Michał
2012-05-04
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
SZYMCZYK Michał
2010-08-24
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
SZYSZAK Michał
2012-09-06
NKS Start Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
ŚLUSARCZYK Grzegorz
2012-12-06
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
ŚWIĄTKIEWICZ Mateusz
2012-02-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
ŠULO Milo
2011-10-18
KU AZS PWSZ w Tarnowie
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
TOKARSKI Marcel
2012-09-19
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
TROJANOWSKI Maciej
2010-03-27
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
TROJANOWSKI Piotr
2013-09-29
KS Limanowa Forrest
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
TYLKOWSKI Franciszek
2013-08-07
KS Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
WAL Mikołaj
2012-04-06
UKS Kobylanka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
WALCZAK Tymoteusz
2011-06-20
SAS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
WARCHOŁ Wojciech
2012-11-29
Lubuskie
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
WIECZORKOWSKI Patryk
2009-06-27
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
WOJEWÓDZKI Jakub
2012-05-06
SKS Feniks Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
WOJTOWICZ Jakub
2012-02-27
MUKS Gim 2 Nysa
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
WOSIAK Piotr
2012-05-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
ZACHURA Paweł
2010-07-08
SKL Sucha Beskidzka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
ZAJĄC Aleksander
2011-03-07
UKS Lider Siercza
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
ZAŁĘCZNY Tymoteusz
2012-10-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
ZĄBCZYŃSKI Karol
2009-12-24
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
ZĄBKIEWICZ Mikołaj
2009-11-02
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ZĘBALA Beniamin
2011-04-23
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ZIĘTEK Jakub
2012-10-09
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik